Jump to content

dr.Watson

Members
 • Posts

  735
 • Joined

 • Last visited

Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  modelarstwo, i takie tam :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ma wytrzeszcz, bo to brzydka laska jest a serio, to z 6 razy ją poprawiałem, i dupa. nie umiem.
 2. Witam. Mech w całości zrobiony z Hipsu, i kilku części po modelach i rolet okiennych Wysokość Mecha 33 cm
 3. Witam. Jakiś czas temu zrobiłem takie cosik. Całość wykonana z Hipsu i masy samoutwardzalnej Tamiya. Mordka ma wielkość dłoni dorosłego Faceta.
 4. Witam. Mam model w pudełku, czy można go przywieźć i przekazać Waszym Wysokościom byście go dołączyli do nagród dla jakiegoś Juniora czy tam młodzika?
 5. Można prosić o dokładny adres tej nowej lokalizacji? Chciałbym jak najszybciej gdzieś w okolicy znaleźć hotel, a nie wiem gdzie szukać konkretnie...
 6. Wiadomo że nie będziemy ciągnąć Kabla przez salę Model jest z działu SF, podstawka to jakieś 15x25 cm.
 7. Witam, mam pytanie jest możliwość podłączyć się do gniazdka elektrycznego? Mam model zasilany 12v, mam przedłużacz oczywiście i zasilacz
 8. Fakt na żywo wyglądają o niebo lepiej. Nie wiem czemu te foty takie głupie mi wyszły.
 9. Bardzo mi się podobało. Jak zwykle udana impreza. Osobiście nie mam zastrzeżeń. Byliśmy cała rodzina i było super. Za rok również jesteśmy. Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie.
 10. Wiadomo. Uczymy się na błędach. Dzięki za odpowiedź.
 11. Witam .Znowu mam jedno ALE. Chce by moje modele były jeśli zasłuza wyróżnione i chce dyplom itp. Wg tego co tutaj w punkcie 3 mam napisać NIE. Wg tego co macie na swojej stronie TAK. I co teraz? Ja już pisałem Że chce być wyróżniony czyli podałem wg Modelworka że NIE. Na fejsie na waszej stronie jest na odwrót ze mam podac TAK. Wg czego zatem będzie brane pod uwagę to co napisałem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.