Skocz do zawartości

Volkswagen-MILITARY WHEEL 1:72


rase

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Taki tam mały bobelek w skali 1:72.Podstawka przedstawia vw przedzierającego się przez wodniste błoto.Do modelu dodałem line na przednim zderzaku,antene oraz karton na dachu.Muszę jeszcze zrobić tylną rejestracje i pomalować podstawke na czarno.Kolor podstawki tymczasowy gdyż muszę kupić czarną farbke.Pozdrawiam 03a611b419f14625med.jpg c38d06be83142e2cmed.jpg db16a16459f9b0f3med.jpg f9c7a83623aba21dmed.jpg 1f65ba14d5c6df1fmed.jpg 647a740ac0fb6d9emed.jpg 35dd852a5e604eb4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Rzadko kiedy widuję Garbusa pomalowanego "po wojskowemu", nie mniej jednak moim zdaniem błoto na nim jest jakby to napisać przeskalowane. Nie pasuje mi ono do tej skali. Tyle błoto na nim musiałoby być chyba po tym jakby przejechał po bagnie ( przy założeniu, że nie utonął). Zdjęcia również nie są najwyższej jakości, aby ocenić model pod kątem efektów malowania, ewentualnych detali.

PS: A jak ze sklejalnością modelu firmy MW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: A jak ze sklejalnością modelu firmy MW?

 

MW to szorty więc może być różnie.Sam nic nie sklejałem jeszcze, jednak po oblukaniu ramek do mojego Gaza AA z opancerzeniem powiem...dużo pracy bedzię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model miał wyglądać jak na tym zdjęciu lecz maska była tak tragiczna że tego niedało się połączyć więc dałem tą zwykłą.Malowałem go tym kolorem co było podane w instrukcji,a co do składalności to tragedia.Głównie kaste trudno spasować.Mnie błoto się podoba.Nie koniecznie musiał się w tym momencie ochlapać.mpgły go ochlapać inne pojazdy przejeżdzające obok.Pozdrawiam 2f78e676cb8a8cf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Faktycznie nieźle upaćkany

Ale co się dziwić, te pojazdy to faktycznie ciężki orzech do zgryzienia.

Cała masa szpachli idzie na tego "paznokcia", ale najgorsze że szyby to kompletnie do wymiany, ale ja też nie dałem rady ich dorobić przy moim. Następnym razem się nie poddam.

Ale i tak cieszę się że chociaż ktoś je produkuje. Przecież wyglądają naprawdę świetnie.

I jaka satysfakcja ze zwycięstwa nad taką materią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaka satysfakcja ze zwycięstwa nad taką materią
Model nie wyszedł mi jakoś tam super idealnie bo jakość plastiku na to niepozwoliła,ale po trudach mnie się podoba taki tam mały bobel i jestem zadowolony.Choć zrobiłem go na szybko nie jest tak zle.Bynajmniej mnie się tak wydaje.Jest to normalne że komuś się bodoba ,a innym nie.Co do szyb powiem jedno masakra!Z trudem dopasowałem przednią szybę.No ale i tak nie weszła tak jak powinna.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Co do szyb powiem jedno masakra!

 

Tez tak myślę. Ale mimo tego dioramka całkiem miła dla oka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.