Jump to content

sobieski

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Borucino
 • Interests
  Modelarstwo, informatyka
 • Occupation
  Technik Handlowiec
 1. Dzięki, tak myślałem, zbyt idealna na plastik, ale doskonale dopełnia całośći.
 2. Witaj w Nowym Roku, Model naprawdę świetnie wyszedł, jak wszystkie twoje prace. Mam pytanie odnośnie lufy- jest zestawowa czy dołożyłeś metalowa, bo bardzo łanie sie prezentuje?
 3. Fantastycznie zrobione obicia na tym pancerzu jak na tą skalę, zresztą cały model (jak i reszta rodzinki) wygląda wyśmienicie. Wygląda na to, że faktycznie powstał tylko prototyp, sam chcę się za niego zabrać, zwłaszcza że już leży w magazynku. Co do twojego następnego projektu to faktycznie jest kompletny brak zdjęć wnętrza, jedyną namiastkę wnętrza możemy podejrzeć w modelu Dragona w 1:35 (jednak i tam nie wiadomo ile w tym fikcji). Lub pozostaje nam pełna improwizacja. Pozdrawiam.
 4. No tak, mały błąd. Kłania się czytanie ze zrozumieniem Ale spokojnie można zastosować zwierzaki z zestawów kolejkowych. Mają bardzo bogaty wybór także leśnych stwożeń, np. Preiser lub Faller itp. Skala w większości będzie jakoś pasować, sam zaopatrzyłem się w takie zwierzaki do dioramek w 72, i wyglądają całkiem dobrze.
 5. http://www.jadarhobby.pl/pegasus-7052-zwierzeta-172-p-20099.html
 6. Masz na myśli, że trzeba klęknąć, żeby go zobaczyć? Powiedziałbym wręcz, że trzeba paść na twarz żeby się mu przyjrzeć
 7. Witam. Chciałbym zaprezentować jeden z moich ostatnio ukończonych pojazdów. Nie będę się rozpisywać na temat samej budowy, ponieważ niema o czym. Wymieniłem tylko lusterko na fototrawione z magazynku i wrzuciłem trochę bagażu na pakę. Generalnie model bardzo przyjemny i z pewnością jeszcze po niego sięgnę, choć jego rozmiary POWALAJĄ NA KOLANA Zapraszam do komentowania: created by picasa2html.com I jeszcze jedna drobna uwaga: DZIĘKI WAM ZA WASZE WSZYSTKIE PORADY, MIĘDZY INNYMI TEŻ ZA TE JAK WSTAWIAĆ ZDJĘCIA (skorzystałem z dokładnych instrukcj
 8. Bez tego błotka zdecydowanie lepiej. Teraz też można go spokojnie postawić na podstawce.
 9. Witaj. Całkiem zgrabny ten tygrysek, ładnie pomalowany. I te figurki ładnie dodają mu "życia".
 10. Zestaw całkiem zgrabny, a i bryła "ciekawa". Tylko przy ich możliwościach i niezłym zdetalowaniu części transportowej, mogliby już wyciąć i zrobić jako osobne chociaż te duże drzwi z tyłu. No, a teraz to czekamy wreszcie tego naszego nieszczęsnego MI-2.
 11. Od kiedy Academy ma przyczepkę w zestawie z jeppem???
 12. Witam. Faktycznie nieźle upaćkany Ale co się dziwić, te pojazdy to faktycznie ciężki orzech do zgryzienia. Cała masa szpachli idzie na tego "paznokcia", ale najgorsze że szyby to kompletnie do wymiany, ale ja też nie dałem rady ich dorobić przy moim. Następnym razem się nie poddam. Ale i tak cieszę się że chociaż ktoś je produkuje. Przecież wyglądają naprawdę świetnie. I jaka satysfakcja ze zwycięstwa nad taką materią
 13. Witam. Drzewko w rzeczywistości nie wygląda tak źle, trochę może zoom wyolbrzymia, poza tym sądzę ze tak wygląda lepiej niż z gąbki. Swoją drogą stwierdziłem że brzózka trochę ożywi krajobraz. A kwiatki są gotowe z Jadar-Model, ni pamiętam jakiej firmy.
 14. Dzięki,cieszę się że się komuś podoba. Pojazd ma kilka błędów ale cóż... następny będzie już lepszy Brakuje tylko 1 złotówki, tak dla porównania.
 15. Dzięki grzesioj, wychodzi moja niewiedza, sądziłem że "Aunt Jemima" to nazwa czołgu, ale dzięki tobie wiem już coś więcej. W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zmontowanie i założenie trału. Jednak się troszkę pospieszyłem, ale nic. Zestaw zostanie uzupełniony i obfotografowany a zdjęcia zaktualizuje. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.