Skocz do zawartości

T-34/85 1:35 Zvezda


gumis

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Chciałem się pochwalić modelem który został ukończony już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdobyłem się na jego sfotografowanie. Model powstał w oparciu o zestaw Zvezdy. Gąsienice są wyrobem Hobby Bossa. Budując go wykonałem go prosto z pudła. Jedynymi przeróbkami jakie dodałem od siebie to mocowania zbiorników paliwowych, których tutaj nie ma. Jako surowiec posłużyło mi aluminium z puszki:) Teciaka można było obejrzeć w lutym 2011 roku na konkursie w Bytomiu. Zapraszam do komentowania:)

 

DSC00346.jpg

DSC00345.jpg

DSC00344.jpg

DSC00343.jpg

DSC00340.jpg

DSC00338.jpg

DSC00337.jpg

DSC00333.jpg

DSC00331.jpg

DSC00329.jpg

DSC00328.jpg

DSC00327.jpg

DSC00326.jpg

DSC00325.jpg

DSC00323.jpg

DSC00322.jpg

DSC00319.jpg

DSC00318.jpg

DSC00317.jpg

DSC00315.jpg

DSC00313.jpg

DSC00312.jpg

DSC00311.jpg

DSC00310.jpg

DSC00309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na początku pomyślałem"o Boże, jaka paskuda!" Ale później, ma swój urok, i może sie podobać troche mogłeś dać mniej tego kamo zimowego, bo teaz taka jedna wielka ciapa wyszła troszkę,fajnie wygląda płachta na kadłubie, czemu siatki nad silnikiem są takie jakby odymione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam prace jaką włożyłeś w wearthing ale nie podba mi się.

 

Nie do końca wiem jak go oceniń ponieważ ma swój "urok" i na pewno włożyłeś duużo w pracy, ale znowu sam model jak dla mnie jest brzydki.

 

ogólnie wykonie 5

a wygląd 2

 

(w skali 1/5)

 

Co prawda model jak napisałem ma w sobie pewien urok ale nie jest zbyt ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak koledzy. Na wstępnie dzięki serdeczne za opinie Kilka słów wyjaśnienia. Jest to mój pierwszy model wykonany w zimowym mundurku. Nie ukrywam, że efekt końcowy oddaje to co chciałem uzyskać. Mianowicie chodziło mi o niechlujne malowanie, które fakturą przypominało by grudy wapna etc.

Ale czemu siatki nad silnikiem są takie jakby odymione?

De facto zabrudziłem je dla kontrastu.

Pytanko małe czy prezentując modelik zająłeś jakieś miejsce zdobyłeś nagrodę

Tak, został wyróżniony w kategorii malowań zimowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gąsce na przednim pancerzu widać ślad po wypychaczu,nie rozwiercona lufa kaemu,podoba mi sie brudzenie podwozia,rozbity reflektor,góra to dla mnie zagadka skąd wziąłeś takie malowanie(podpierałeś się jakimś zdjęciem jak tak to może je zaprezentuj)no widziałem wiele zimowych teciakow ale czegoś takiego nie spotkałem za to widzialem spływające wapno a nie baranka z niego.Na froncie rózne rzeczy się działy więc i taki efekt jest możliwy ale wrażenia estetyczne są kiepskie.Nie zrozum mnie źle ale niechlujne malowania tak na szybko sowieci nakladali szczotami,gałęziami,szmatami generalnie czym popadlo ale efekt byl zupełnie inny-grunt że masz to czego chcialeś.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.