Jump to content

KrzychuP

Members
 • Content Count

  1,397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ewentualnie interesują mnie również modele w w skali 1/72 z IBG,Revell.
 2. Na wymianę interesowało by mnie np. T-55 Tamiya,Skif,Italeri T-34/85 Leopard 2a6wersja z klatką Hobby boss
 3. SPRZEDAM LUB WYMIENIĘ model Dragon 6369 Jagdpanzer IV L/48 July 1944 Production w/Zimmerit.Folie otwarte w celu pomacania. Możliwa wymiana na inne modele niekoniecznie Dragon. Cena 180 plus wysyłka.
 4. Wiadomo może co gdzie kiedy? To będą normalne modele z oddzielnymi gąskami ,czy jakieś kłig montaż?
 5. Sprzedam Panzer IV B i C z Hobby Boss(przepaki Tristara) w 1/35 Panzer IV B 100PLN Panzer IV C 100PLN Modele są nowe ,ramki w foliach.Nie rezerwuję nie wysyłam za pobraniem ,nie wysyłam za granicę,nie wymieniam się.Do każdego modelu doliczamy przesyłkę PP,Inpost.Wysyłka do 3 dni od otrzymania przelewu.
 6. KrzychuP

  Zakupy... Cz.4

  To tak jak byś przesiadł się z Syreny do Porshe.Eh mój pierwszy aerograf ,ojciec przemycił z ZSRR.Podobno to podróba któregoś wczesnego Badgera. A do mnie jadą:
 7. MT Panther 40 PLN MT Panzer IV 40 PLN z zestawu 6265 Ds-y Panther 25 PLN te gąski mają lekko powyginane zęby ale do ułożenia DS-y Panzer IV 25 PLN z zestawu 6500 Nie rezerwuję,nie zamieniam ,nie wysyłam za pobraniem.Wysyłka max do 3 dni.Oczywiście do cen doliczamy PP lub Paczkomat.Możliwy odbiór osobisty.Jak ktoś weźmie wszystko to wysyłka na mój koszt plus delikatna zniżka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.