Jump to content

KrzychuP

Members
 • Content Count

  1,411
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie dziękuję za wszystkie wyjaśnienia.Teraz wystarczy nieco własnego riserczu i można działać.
 2. Może to głupio zabrzmi ale to już wina sody.Jeśli ją potraktować dobrze rozcieńczonym wikolem (wręcz wodą z wikolem,jakieś 90%-10%)nic się nie powinno stać.Soda jest tania można zawsze na boku próbować. Śnieg z Andreii polecam swego czasu Valejjo też to miało w ofercie ale to bardziej jak bita śmietana.
 3. Walczyłbym ze sodą i wikolem. Moim skromnym zdaniem ,większa kontrola nad sodą jest.No i można ją rozdrobić w moździerzu kuchennym.
 4. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Rozumiem że robiąc model z wojny koreańskiej trzeba by robić konkretny egzemplarz.Z konkretnym śmigłem i konkretny model. Jeszcze jedno ,bo jestem całkowitym laikiem.O co chodzi z tym śmigłem "zakutym" ,"nie zakutym"..Jakieś foto.
 5. Witam.Mała zagawozdka dla fanów Mustanga. Czy to prawda aby podczas wojny koreańskiej wszystkie Mustangi miały przemalowany na czarno kokpit? Natknąłem się na taką informację szukając czegoś odnośnie F-86 ,jednak nie jestem w stanie tej informacji zweryfikować. Ktoś,coś.
 6. Przewidziane malowania można zobaczyć tutaj https://www.scalemates.com/pl/kits/miniart-37068-t-55--1244392 rodezyjskie wydaje się być ciekawe.Dwa polskie malowania w tym jedno zimowe ,słabo.
 7. Jak w tytule KUPIĘ,PRZYGARNĘ,WYMIENIĘ kalkomanie z napisem KFOR skala 1/35 wielkość bez znaczenia.Mogą być białe na czarnym tle i na odwrót.Najlepiej z zestawu Trumpetera 00308.Potrzebuje ich bardzo dużo.Pozdrawiam
 8. Nie chcę zakładać nowego tematu ,więc piszę tutaj.Zamówiłem na mojehobby.pl model plus farby.Wszystko jak zwykle starannie spakowane.No to siup model z farbami na półkę.Wczoraj zaczynam budowę skleiłem kilka elementów i zdziwienie nie ma dwóch rameczek po 5-6 elementów(raczej ważnych).Ciekaw jestem jak oni to rozpatrzą.Model toBritish medium tank Mk.A Whippet Menga.
 9. Z tego co jest mi wiadomo czołg ten z roku na rok malowany jest inaczej.
 10. Ewentualnie interesują mnie również modele w w skali 1/72 z IBG,Revell.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.