Skocz do zawartości

Sd.Kfz 222 ICM 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Model praktycznie prosto z pudła.Dodatki to Armo,Goffy i MarS+trochę własnego wyrobu.Malowanie farbami Lifecolor,patyny z zestawów Tamiji.

e7504761c969689am.jpg 19cf37d1a6727dddm.jpg 1db10b7c25dcddf9m.jpg

cb06b2e02725ec75m.jpg 5fbad9c3bbed5dccm.jpg fdd71b7d49e7e6bam.jpg

61c21f26a6eb3038m.jpg 2d6fd64241bd4991m.jpg 27326cca7d5f4f91m.jpg

5fd76cb778761044m.jpg

Mile widziane wszelkie komentarze!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podoba mi się ten model. Szkoda, że nie pokazałeś go na jakimś ciemniejszym i nie tak włochatym tle, ładnie by się wyeksponowały szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tłem to macie koledzy rację-będę musiał coś wydumać na razie fotografowanie idzie mi toprnie i muszę zadowalać się tym co jest na podorędziu(to włochate "coś" to mój sexowny ręcznik do ciała ).

A z ewentualnym relacjonwaniem budowy postaram się przy jakiejś następnej realizacji coś wrzucić!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak bardzo fajny modelik.

A relaja byłaby przydatna - mógłbyś określić sklejalność i dopasowanie części (o którym słyszałem 2 sprzeczne wersje).

Witam!

Osobiście nie miałem problemów z klejeniem,pasowność i sklejalność idealna(nie licząc klatki na wieży-minimalnie jest szersza,no i blaszka twarda jak serce czekisty!).Model skleja się w kilka godzin-może i dlatego brak jakiejś relacji.A,jeszcze kalki mocno sztywne!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,model wykonany jak zresztą wszystkie które pokazujesz .Co do blachy to fakt twarda ale jak ją podgrzejesz nad panikiem lub świecą do czerwoność to zaraz właduj ją pod zimną wodę i bedzie miękka jak plastelina,wypraktykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,model wykonany jak zresztą wszystkie które pokazujesz .Co do blachy to fakt twarda ale jak ją podgrzejesz nad panikiem lub świecą do czerwoność to zaraz właduj ją pod zimną wodę i bedzie miękka jak plastelina,wypraktykowane.

 

Witam!

O numerze z rozhartowywaniem to sobie przypomniałem po fakcie !Do tej pory z gięciem blaszek do czołgów nie miewałem problemów:Part i Eduard(blaszki ACE są wręcz wątłe).Teraz do ruskich blach podchodzę z rezerwą(należy zachować czujność!).Ale dzięki za przypomnienie

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą ikone to trzyma Cie za słowo ,że sie gdzieś spotkamy i obalimy ich trochę Temir coooooooo .

Witam!

Jak najbardziej!!!! Świat jest mały! Kto to wie gdzie i kiedy? Miiejmy nadzieję itd,itp

 

Pozdrawiam !

 

P.S.:W Bielsku- Białej w ten łykent jest zlot pojazdów wojskowych np. (a mam bliziutko...)!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.