Jump to content

temir 2

Members
 • Content Count

  914
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Piękna wieś Bulowice

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Witam! Bardzo się cieszę że model się podoba! Pozdrawiam!
 2. Witam! Jak napiszę że wspaniały to zabrzmi to banalnie ale nie przychodzi mi na myśl nic innego?. Co to za figurki i krzewy - porducent ? Pozdrawiam!
 3. Witam! To stary poczciwy "Poxipol". Pozdrawiam!
 4. Witam! "Niemiec po hiszpańsku w chińskim wydaniu" - czyli kolejna edycja zabawy pt."Zróbmy sobie czołg" . Wiem - brzmi to jak tytuł niskobudżetowej produkcji dla koneserów filmów VHS przeznaczonych dla nieco starszej części widowni?, ale w tym akurat wypadku chodzi o model niemieckiego czołgu Pz.Kpfw.I Ausf.A w wykonaniu chińskiego producenta "S-Model" a przeze mnie w oznakowaniu wojsk gen. Franco. Zawartość pudełka (zawiera dwa modele): ...zbliżenie detali: Szczególnie wrażenie robią wykonane jako osobne części i doskonale odwzorowane pokrywy o
 5. Witam! Mała skrzynka odpowiedzi : Ogólnie: Bardzo mnie cieszy że model podoba się kolegom forumowiczom . Szczególnie: To pierwsze raduje , z drugim będzie ciężko ... Pozdrawiam!
 6. Witam! Po wieloletnich (budowę rozpocząłem ok.2008 ) i nieopisanych mękach twórczych doczołgałem się wreszcie do finału : Na wstępie krótka foto-retrospekcja z procesu budowy : Ponieważ kompletnie wyjałowiłem się z jakichkolwiek pomysłów podstawka jest minimalistyczna, ma tylko nadać kontekst brudowi pokrywającemu model : Pozdrawiam!
 7. Witam! Mam nadzieję że to nic niedobrego Ups ! Darujcie proszę - to tylko takie hamletyzowanie z mojej strony ! Po prostu od czasu do czasu zmuszony jestem spauzować z zabawą i wtedy znikam z radaru tj. np. obecnie . Takie życie. Liczę że przez ten czas "podładuję akumulatory " i może zaświtają mi jakieś nowe pomysły na stare modele . Stawiam że tak. Komu i po co chciało by się demontować całe to badziewie żeby je potem pomalować osobno ? Coś tam pewnie je jeszcze trochę odrapię żeby nie biło po oczach. Owszem,tak aczkolwiek trafiało się i bez. Pominięcie tego to jeden
 8. Witam! Na dzień dzisiejszy bez szans bo mój czas dobiega końca , ale mam cichą nadzieję że w przewidywalnej przyszłości powrócę do tematu a wtedy na pewno to uczynię. Tymczasem bohater niniejszego wątku ponownie ląduje w poczekalni ale tym razem z widokiem finał . Dziś pytanie - dziś odpowiedź. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam!
 9. Witam! "Z Nowym Rokiem równym krokiem" - a zatem jak zawsze o tej porze roku czas remanentów czyli penetracja mogił dawno rozgrzebanych i zapomnianych ofiar zabaw. I tak oto mój argusowy wzrok skierowałem ku tytułowemu nieszczęśnikowi. Po burzliwych dziewięciu latach od chwili rozpoczęcia budowy postanowiłem wreszcie reaktywować ten mocno już obumarły wątek. Korzystając z ostatnich chwil tuż przed wejściem na dłużej w strefę cienia wydobyłem nieszczęśnika z nicości i tchnąłem weń nowe życie. W pierwotnym założeniu model miał przedstawiać pojazd w barwach LWP z okresu walk pod Studziankam
 10. Witam! Panie kolego! Od takich duserów to mi się jeszcze we łbie gotowe poprzestawiać ! Tak. To produkt "Archer'a". Pozdrawiam!
 11. Witam! Panowie! Dawać dalej! Nie poddawać się! Nagrodą za męczarnie przy budowie jest satysfakcja że się zmogło takiego gniota . Pozdrawiam!
 12. Witam! Mała skrzynka odpowiedzi: Zbiorczo: bardzo się cieszę że model się podoba! Nie. Jeszcze chyba taki zestaw robi "Vallejo" czy "AK47", ale że u mnie w kasie brakło już nawet dna więc opędzam temat różnymi erzacami - tu to "Tamija", "Vallejo MC" i "Pactra". Jedyne co mi pozostaje to podpisać się obiema rękami i nogami pod tą jakże smutną konstatacją i dodać od siebie iż jest to model z gatunku takich gdzie najlepsza to jest ilustracja na pudełku . Przy okazji : polecam zwrócić uwagę na to że pustynny schemat malowania z instrukcji i ten z tyłu pudełka różnią się - te
 13. Witam! Model miał być w założeniu lajtowym zwieńczeniem tegorocznego cyklu zabaw pt."Zróbmy sobie czołg" ale okazał się niestety męczący . Kilka uwag o budowie modelu: Pomimo iż zestaw składa się z niezbyt wielu części, to ich spasowanie pozostawia nieco do życzenia. Jedyną pociechą jest brak nadlewek i jam skurczowych w wypraskach. Żeby chociaż zbliżyć model wyglądem do oryginału trzeba się wysilić. Przede wszystkim internet okazał się dość odporny jeśli chodzi o fotografie tej konkretnej wersji pojazdu. Posiłkowałem się więc obrazami pojazdów produkcji wcześniejszych i późnie
 14. Witam! Moim zdaniem nieprawidłowo przykleiłeś koła. Pojazd wygląda jakby był podniesiony na amortyzatorach niczym jakiś Big Foot … Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.