Skocz do zawartości

T-34/76 m.1943 (Tamiya 1:35)


Mierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest to mój trzeci model w życiu ( w skali 1:35) . Pozostałe wcześniejsze wrzucę wkrótce.Model umieszczam w galerii gotowych, bo praktycznie taki jest, jednakże docelowo ma on stać na dioramce z porzuconym Marderem III. Na zdjęciach widać miejsce złączenia gąsienic, ale nie będą one oczywiście widoczne po umieszczeniu pojazdu na diorce. Figurka pochodzi z zestawu Zvezdy ( po lekkim przerobieniu). Czołg z nieustalonej jednostki. Cały pojazd malowany pędzlem farbami Pactra. Wash olejny.

Czekam na opinie

9cff3c569decde3e.jpg

3ca0373e0f03cd7e.jpg

16aacd244333e15c.jpg

4117a06fc5938a48.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik nie wygląda najgorzej. Całkiem całkiem prezentuje się brudzenie a w szczególności okopcenia.

 

To co mi się jednak nie podoba to przede wszystkim gasienice i koła. Są pobrudzone bardzo płasko i sztucznie w porównianiu na przykład ze świetnie pordzewionymi wydechami (duży plus). Powinieneś nad nimi jeszcze popracować. Gąsienice odstają od kół i nie są dobrze złączone.

 

Drugą sprawą jest figurka.Według mojej subiektywnej opinii trochę psuje ona wygląd samego modelu. Model wykonany jest na poziomie,a figurka wygląda trochę jak ołowiany żołnierzyk. Może chociaż daj jej jeszcze jedną warstwę matowego lakieru...

 

Poza tym model naprawdę robi pozytywne wrażenie.

Powodzenia w dalszych pracach.

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wołają o pomsta w niebie

Też tak uważam, ale nic więcej nie udało mi się wydusić z mojego szrotowatego aparatu. Może uda dać mi się lepsze ale już z teciakiem umieszczonym na diorce

 

To co mi się jednak nie podoba to przede wszystkim gasienice i koła. Są pobrudzone bardzo płasko i sztucznie w porównianiu na przykład ze świetnie pordzewionymi wydechami (duży plus). Powinieneś nad nimi jeszcze popracować. Gąsienice odstają od kół i nie są dobrze złączone.

 

Drugą sprawą jest figurka.Według mojej subiektywnej opinii trochę psuje ona wygląd samego modelu. Model wykonany jest na poziomie,a figurka wygląda trochę jak ołowiany żołnierzyk. Może chociaż daj jej jeszcze jedną warstwę matowego lakieru...

Kornik

Jak już wspomniałem na samym początku te niedociągnięcia dotyczące gąsienic znikną ( mam nadzieję) po umieszczeniu pojazdu na diorce, co do figurki. No cóż, zapomniałem wspomnieć, że jest to pierwsza w życiu figurka w moim wykonaniu. Myślałem , że z figurką będzie łatwiej niż z pojazdem. I jak bardzo się pomyliłem. POza tym jest to niestety figurka po przejściach. Zaliczyła upadek i była dwa razy składana do kupy. Ale na żywo się nie błyszczy i była potraktowana lakierem matowym. Dzięki chłopaki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.