Jump to content

rollingstones

Members
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rollingstones

 1. Świetny temat, kiedyś popełniłem jedną pracę z Afganistanu, dlatego serdecznie kibicuje.
 2. Oj Eliazz nie lecz kompleksów. Zastanawiam Cię czy faktycznie zbanowania ostatnie dotyczyły prawidłowych osób. Czysta agresja w stosunku do tych których nie ma. Brawo. Alex- rozwinąłeś się fajnie, myślę że warto podpatrywać pracę R Pitucha w zakresie fajnego nieprzesadzonego brudzenia radzieckich konstrukcji
 3. Tak średnio mi się podoba to drzewo delikatnie mówiąc.
 4. Bardzo fajny - oczy kukiełki nie są tragiczne, mocna przesada w stwierdzeniu Mierza i chciałbym aby dodał przepis na to wycieniowanie. Ja mogę ci podpowiedzieć taki przepis proponowany osobą które się uczą malować figurki. Żrenice bo z nimi jest największy problem należy lekko nakłuć ostrą igła. Patent ten stosuje mnóstwo figurkowców w przypadku kiedy rzeżba kukły jest taka sobie.
 5. Możesz sobie darować ten pomysł z Panterą albo z nazwą pracy - Pantery A nie walczyły w Powstaniu
 6. Model na światowym poziomie.Podstawka podoba mi się mniej,ale mną się nie przejmuj . Gratuluje Andrzej.
 7. Też mam taką ścianę, Mocno zakurzone ale jakś nie chcę się ich pozbyć -
 8. Naprawdę bardzo ładny. Gratuluję
 9. Absolutnie genialne - jestem od dawna twoim fanem. Gratuluje.
 10. mam takie samo wrażenie - chętnie zobaczę się z tobą w Bytomiu
 11. Ja robię LVTP 5 A i drugą pracę z samymi figurami, a projekt może być od samolotów po okręty, przez figury ,pojazdy i dioramy - temat rzeka i jaki fajny.
 12. Co wy na to - taki projekcik. Ja wchodzę z dwoma tematami
 13. Rany taki fajny projekt a ja go nie zauważyłem. Ale muszę w nim być - dopomalowaniazostały figury - choc liczę na pomoc i uwagi jesli chodzi o Abramsa. Wiem że skopałem wyrzutniki grantów dymnych i kosz - to wersja US ARMY a nie USMC ale mądry Polak po szkodzie. Teraz już za pozno na poprawki - nastepnego już zrobię jak należy. Inspirowałem się tymi dwoma zdjęciami Stan obecny jest bardzo zaawansowany Step by step jest pod tym linkiem http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=234&t=12692 pozdrawiam
 14. Pojazd jest robiony na podstawie zdjęcia zniszczonego Panzer IV w Tunezji - stał tam oryginalnie na kamienistym terenie.
 15. Przeczytaj tytuł - czołg walczył w Wietnamie - kolor pyłu jest idealny.To nie wina Mosesa że ziemia w Wietnamie ma taki odcień. Ato że tego pyłu jest za dużo to już inna sprawa
 16. NIc dodać nic ująć Okej i o ile błąd merytoryczny ja bym zaakceptował to niechlujności złożenia, i tekstów w stylu to się zamaskuje błotem - już nie. Wkurza mnie takie podejście, tam się położy kanister, tu błoto a tam mapę to nie będzie widać niechlujstwa. Niechlujstwo wyklucza to co napisałeś. Malowanie i ślady eksploatacji to świadomy proces twórczy, a nie wolna amerykanka mająca na celu zasłonięcie skwaszonego sklejania.
 17. A nie myślałeś aby zrobić ten bunkier od podstaw, albo jeszcze lepiej zrobić go w trakcie budowy z tymi wszystkimi drutami na wierzchu?
 18. Zdjęcia zabijają efekt - są jednak takie o których można powiedzieć ze jak na początek to wygląda całkiem całkiem fajnie
 19. Jeszcze raz dziękuję za komentarze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.