Skocz do zawartości

20 mm FLAK 38 mit Sd.Ah.51 TRISTAR 010 1/35


TomaszDudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to pierwszy model pokazywany na forum a zarazem pierwszy malowany areografem.

Model sklejał się szybko łatwo i przyjemnie bardzo dobra jakość części więc polecam go wszystkim zainteresowanym.

Prosze o opinie i komentarze.

 

5d182afe25fa1019.jpg

b85bdefdce753217.jpg

1250c1eeda137a67.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tomku, Bardzo ładnie Ci wyszedł, ale to jeszcze nie koniec, prawda???

Teraz pora na efekt suchego pędzla, obicia, otarcia, zacieki, zardzawienia, wash'e i weathering'i. Poki co model tylko ładnie sklejony i pomalowany, ale niestety jałowy...

 

Mam pytanie, mam zamiar go kupować, bo tak jak ty mam u siebie SWS (taki sam jak Twoj, ktory jest widoczny na fotce) i mam zamiar umieścić go na niemieckim ciągniku. Jak Ci się go sklejało (Flak, bo przyczepka w moim przypadku trafi i tak do kosza), czy były kłopociki, jak tak to z czym?, czy na osłonie widoczne były jakieś ślady po wypychaczach albo jamki skurczowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona właśnie była czyściutka i bardzo mnie to cieszyło.Wszystkie części pasowały super jak chcesz to moge ci zrobić fotke flaka na sws, a co do efektów eksploatacji to narazie nie będzie bo nieumiem ich jeścze robić.

Costam na kołach próbowałem robić ale jak to wyszło to oceń sam suchym pędzlem tesz kiedyś próbowałem ale słabo mi wychodziło a niechciał bym zepsuc tego modelu.

 

A co do przyczepki proponuje zrobić skrzynke położyć na niej i doczepić do sws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz ją wyrzucić do kosza, to ja ją chętnie przygarnę Smile

Nie ma sprawy, jak zamowię, i modelik mi dojdzie, to się będę z Tobą kontaktował.

 

..to moge ci zrobić fotke flaka na sws

Bardzo bym prosił...

 

Costam na kołach próbowałem

I wyszło bardzo dobrze, tak jak miało to wyglądać. Probuj, bo inaczej się nie nauczysz. Doda Ci to super efektu, bo modele robisz czysto, ładnie i schludnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku... Więc chyba się zdecydowałem... Nieważny Goliath, kupuję to działko z Tristara i montuję na SWS. daje trojkolorowy kamuflaż i pojazd jako plot będzie pochodził z 9. SS div. Hohenstaufen z Holandii 1944.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SWS daje duże możliwości w trenowaniu washa - faktura drewna na pace. Magazynki we Flaku nie powinny być w kolorze stali (gunmetal?), a nie czarne? Brudzenie kół całkiem ładnie wyszło, teraz trochę odważniej na reszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa modele prezentowane są piękne:D ..szkoda że niema efektów brudzenia

 

http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=13&arch=&sortuj=&cur=&grupa_rek[13]=&przedm=313244

 

prosze mam nadzieje że przyda ci się

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=13&arch=&sortuj=&cur=&grupa_rek[13]=&przedm=313244

 

prosze mam nadzieje że przyda ci się

 

Haha toż to mój pierwszy artykuł... Sposób dobry ale trzeba by inną metodą nakładać, bo jak pamiętam tooo na maxa zasyfiłem tego "esdeka"

 

Co to Twojego modelu, jak na początek bardzo fajnie zrobiony... na razie się nie spiesz z washem itp... wszystko trzeba po woli w dobrej kolejności...

 

Aha jeszcze jedno, jak masz gg to mi podaj na priv... To Ci prześlę świetny zagraniczny poradnik, w którym jest genialnie wszystko wyjaśnione !

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, co do magazynków to niewiedziałem czy czarne czy gunmetal moge przemalować. Wash na pace sws chce zrobić tylko niewiem dokładnie czym czy pactra i woda czy woda i pastela brązowa.

 

Przemo moje gg 12262274 z góry dzięki

mail tomek444444@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.