Skocz do zawartości

Elefant Italeri 1:35


tankista17

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas pokazać w końcu moje dzieło. Model Italeri prosto z pudła. Sklejony na początku lipca. pierwszy raz pokazuję tu mój model więc proszę nie bijcie mnie

 

DSC03197.JPG

DSC03199.JPG

DSC03200.JPG

DSC03201.JPG

DSC03202.JPG

DSC03203.JPG

DSC03204.JPG

DSC03205.JPG

DSC03206.JPG

DSC03209.JPG

DSC03210.JPG

DSC03211.JPG

W niedalekiej przyszłości planuję dorobić zimową dioramkę do tego byka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem.

Choć śnieg powinien być raczej na płaskich powierzchniach...

Myślę że na dioramie będzie wyglądał znacznie lepiej.

PS z czego zrobiłeś śnieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sposób. Ale nie wiem czy coś tego z czasem nie zacznie jeść (ja kiedyś posypałem czołg mąką i widzę że wyżywiło się na tym kilka pokoleń moli) . Na diorame spróbuj sody oczyszczonej przyklejonej na lakier do włosów, ja to sprawdzałem na swojej dioramie i wygląda nieźle i nawet się ładnie skrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił grube warstwy to najpierw pryskaj lakier potem syp sodę

potem znowu pryskaj i syp sodę i tak kilka razy wedle uznania, na początku będzie to wyglądać jak rozmiękły cukier puder ale jak wyschnie to pięknie się skrystalizuje (tylko nie przesadzaj z grubością bo nie jestem pewien co z tego wyjdzie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o formowanie terenu z gipsu?

Ja zrobiłem to z (chyba ) kleju do płytek dobrze się modeluje ale jest strasznie ciężki.

Jak będziesz chciał pomocy to napisz na gadu albo pw bo już trochę zaśmiecam ci wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górnej płycie tego czołgu jest tyle śniegu, że jakby dowódcy zachciało się wyjść to takiego "klina" by walnął, że do końca wojny leżałby w szpitalu.
Pomyliłeś chyba śnieg z lodem, bo ja na śniegu ( nie udeptanym) jeszcze nigdy się nie przewróciłem. Poza tym jką kaleką trzeba być żeby się na śniegu przewrócić Niepotrzebnie wracasz do tego tematu. O gustach się nie rozmawia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś chyba śnieg z lodem, bo ja na śniegu ( nie udeptanym) jeszcze nigdy się nie przewróciłem. Poza tym jką kaleką trzeba być żeby się na śniegu przewrócić

 

Chodzisz po chodniku a nie po płycie pancernej. I masz bardzo kiepskie argumenty

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tankista17 napisał:

Pomyliłeś chyba śnieg z lodem, bo ja na śniegu ( nie udeptanym) jeszcze nigdy się nie przewróciłem. Poza tym jką kaleką trzeba być żeby się na śniegu przewrócić

 

 

Chodzisz po chodniku a nie po płycie pancernej. I masz bardzo kiepskie argumenty

pozdr

mówimy tu o śnieżnym puchu grubości 5 cm a nie udeptanym śniegu przez dziesiątki nóg. Twoje nerwy przerzuciły się teraz na mnie I nie próbuj mnie zbijać odzywkami o argumentach bo w twoim temacie Jagdtiger za takie coś byłeś przynajmniej oburzony.

 

A były elephanty w panzergrau ?

wszystkie Ferdinandy po modernizacji pojechały chyba do Włoch

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.