Skocz do zawartości

[Revell]Kuhlauflieger + Magnum[Italeri]1:24 Dan Fisk


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wreszcie udało mi się skończyć mój pierwszy zestaw, a drugą ciężarówkę (pamiętacie pewnie Wrecekra). Model malowałem pędzelkiem, jedynie kabina psiknięta została sprayem. Magnia posiada okablowanie, w naczepie niestety brak. Zmieniłem także drugie boczne lusterko, gdyż Italeri pomyślała aby montować ją od dołu. Sorry za zdjęcia, ale model ma takie gabaryty, że po prostu ciężko go złapać na jednolitym tle. Ponadto słońce ładnie świeci i fotki lekko rozmazane.

 

Warsztat TUTAJ

 

Podziękowania dla Bodzia, bo to za jego sprawą dowiedziałem się o tablicach rejestracyjnych, a także dla ScaniV8 za możliwość nabycia L-ki.

 

Dziękuję także wszystkim, którzy śledzili warsztat, a w szczególności tym, którzy stale służyli pomocą w zdjęciach itp.

 

Może wkrótce dodam zdjęcia w plenerze, to pokażę model w całej okazałości. Nie chciałem także rozszczepiać zestawu, bo potem miałbym problem z podczepieniem przewodów.

 

Pozdrawiam Konrad

 

Życzę miłego oglądania i zapraszam do komentowania. Model lekko zakurzony w paru miejscach. Musicie mi wierzyć, że w rzeczywistości model wygląda 70% lepiej

 

DSC05459.jpg

DSC05464.jpg

DSC05467.jpg

DSC05466.jpg

DSC05476.jpg

DSC05469.jpg

DSC05470.jpg

DSC05487.jpg

DSC05479.jpg

DSC05478.jpg

DSC05478.jpg

DSC05491.jpg

DSC05460.jpg

DSC05458.jpg

DSC05462.jpg

DSC05465.jpg

DSC05461.jpg

DSC05473.jpg

DSC05474.jpg

DSC05475.jpg

DSC05477.jpg

DSC05480.jpg

DSC05481.jpg

DSC05485.jpg

DSC05486.jpg

DSC05495.jpg

DSC05496.jpg

DSC05497.jpg

DSC05499.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muszę Ci powiedzieć że wyszedł całkiem niezły zestaw

Ale jednak mam parę uwag co do ciągnik ,bo naczepa jest idealna. Po pierwsze mogłeś nieco skrócić tylne piasty . Po drugie znaczek po starszej wersji AE (babol Italki)- nie usunąłeś . Ale są to w sumie błahostki -więc nie ma co się aż tak przejmować

 

P.S. I nie ma za co

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście model podoba się strasznie, a to ze względu właśnie na jego prostotę, bo takie podobają mi się najbardziej.

Aczkolwiek, jest kilka rzeczy które mogły być zrobione lepiej:

1. Ktoś już wspomniał wcześniej, mianowicie mogłeś zeszlifować pozostałości po oznaczeniach AE, na pewno byś dał radę.

 

2. Mizernie wyszły uszczelki, szczególnie ta przy przedniej szybie.

 

3. W tym modelu pokazałeś jakie masz zdolności i uważam, że jesteś w stanie podołać większym projektom i śmiało malować spray'ami. Bardzo podobają mi się takie rzeczy u początkujących, jak okablowanie czy w Twoim przypadku wytłoczenie pod kabiną.

 

Ale mimo wszystko podoba mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cieszę się, że model się podoba. To co pamiętałem,to poprawiłem. Mam na myśli czarne końcówki nad kołami i babol Italki z lusterkiem. O AE nawet nie przyszło mi do głowy,po prostu jakoś tak zapomniało się...

A na kabinę będziesz coś jeszcze dawał czy to już koniec prac ?

Myślałem ją tylko bardziej nabłyszczyć, ale nie chciałem, żeby z założenia pojazd spotykany w pracy na drogach błyszczał się jak nie wiem. Chciałem też dodać trąbki,ale wykorzystam je w następnym modelu. Po głowie chodziła mi kalka DAN FISK ale raczej nie zdobyłbym jej za łatwo. Aczkolwiek jestem zadowolony, bo Renia wygląda tak"zwyczajnie".

ja właśnie upolowałem na Allegro Magnumke

Heh, dosyć niedostępna ostatnio, a aj nawet mam jeszcze jedną w Citroen WRC, choć z chęcią bym zamienił ją na starego Actrosa, ewentualnie na TGA.

 

P.S. Dzięki za komentarze

 

Pozdrawiam Konrad

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.