Jump to content

punio

Members
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Obrzycko (k.Poznania)
 1. Właśnie też mi przyszedł do głowy ten spray tamiya smoke miał ktoś do czynienia z nim ? Sidoluxa się boję raczej bo jeszcze nigdy nie używałem więc nie wiem.
 2. Witam Mam mały problem. Niedługo zaczynam budowę motocykla Suzuki Hayabusa Tamiya 1:12 i będę się wzorował na hayce mojego Taty. Tatkowa hayabusa ma mocno przyciemnioną przednią szybkę i w modelu też bym chciał to zrobić i z tym związane jest moje pytanie czy da radę uzyskać taki efekt gdy pomaluję dosyć mocno rozcieńczoną farbką tą szybkę albo sprayem od strony wewnętrznej lub jakieś inne pomysły jeśli macie.
 3. Mi głównie chodzi o farbki tamiya i malowanie pędzlem. Jeszcze jedno pytanko mi przyszło do głowy jaki by był najlepszy rozcieńczalnik taki abym mógł go używać przy farbkach humbrola tamiya i revell ? Nie chciał bym kupować trzech różnych rozcieńczalników bo mam farbki trzech firm akryle tamiya a revell i humbrol te w puszeczkach.
 4. Mam takie dosyć nietypowe pytanie. Jak rozcieńczacie farbki to przelewacie je do jakiegoś innego słoiczka czy w oryginalnym opakowaniu rozcieńczacie ?
 5. Świetny pomysł z ta szmatką i doskonały efekt a jak można wiedzieć jak ją przykleiłeś ?
 6. Łohoho grubo sie zapowiada zapowiedź nowego Renault Magnum http://www.martola.com.pl/pl788/produkty38484/renault_magnum_ae500_mkr_racing
 7. O bardzo ciekawy projekt sam jestem wielkim fanem Huberta Raptownego widziałem go dużo razy w akcji koleś jest świetny sam uczę się stuntu na skuterze bardo ciekawy temat na pewno będe kibicował sam jak skończę yzr 500 chce zrobić r1 do stuntu ;D
 8. Piękny ten przecinak a w połączeniu z valentino jak oryginał świetne umiejętności ;D
 9. punio

  Chemia

  Mam pytanko jakiego podkładu używa się pod spraye tamiya ? bo nigdzie nie widzę podkładu tamiya ? Chyba ,że nie dokładnie szukam.
 10. Zapowiedzi w martoli http://www.martola.com.pl/pl788/produkty37814/armed_pick_up http://www.martola.com.pl/pl788/produkty37813/timber_trailer
 11. No piękne malowanie ma ta yamaha czekam z nie cierpliwością na hayabuse ponieważ uwielbiam ten motor.
 12. Brak mi słów piękna robota ,świetnie się prezentuje z naczepą.
 13. Świetny model bardzo mi się podoba styl tego modelu
 14. Nie nie były lakierowane ok dzięki wielkie jutro z rana będę walczył
 15. Chłopaki czym najlepiej zmyć z modelu kalkomanie bez naruszanie modelu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.