Skocz do zawartości

Scania 143 - Pierwsyz model ukończony


Gierłoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pierwszy model został ofizjalnie ukończony.

i JAk?? oceniajcie przypominam że mam 15 lat dopiero... więc te moje zdolności nie są najlepsze

Prędzej modele które zaczynałem posprzedawałem ale wkońcu jeden skończyłem.

Sory za słabą jakość-robione telefonikiem za słaby aparat albo światło

 

Oto zdjęcia

292eff1cb6c49c87m.jpg

 

6a810da0f76a6f98m.jpg

 

c32c25a9c5368298m.jpg

 

0b7117bc6f9b16e9m.jpg

 

7042fa481fe8aeb6m.jpg

 

 

adbd100187936e90m.jpg

 

648e4191aa227145m.jpg

 

525794d3ad4ae080m.jpg

 

Te szczeliny są najgorsze; /

ded917291ca69abdm.jpg

 

Kabine z resztą połączyłem sznurkiem dzięki czemu jest ruchoma a nie wyjmowana tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle.. Najwększe błędy jakie rzucają się w oczy to źle sklejone tylnie felgi (ten pierścień, rant powinien być na zewnątrz) oraz za wysoko umiejscowione chlapacze..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle.. Najwększe błędy jakie rzucają się w oczy to źle sklejone tylnie felgi (ten pierścień, rant powinien być na zewnątrz) oraz za wysoko umiejscowione chlapacze..

 

Pozdrawiam

 

felgi nie są przyklejone są ruchome xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle.. Najwększe błędy jakie rzucają się w oczy to źle sklejone tylnie felgi (ten pierścień, rant powinien być na zewnątrz) oraz za wysoko umiejscowione chlapacze..

 

 

felgi nie są przyklejone są ruchome

 

Nie chodzi o to czy felgi są ruchome czy nie ,ale o to że źle przykleiłeś ten ring,który u Ciebie jest od wewnątrz,a powinien być na zewnątrz A modelik jak na początek może być.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zdjęcia robione na dworze

Sorry ale dopiero jak wrzuciłem zdjęcia na kompa zobaczyłem że brakuje jednego koła. Powód- zostało w pokoju ;(Teraz zdjecia znów robione telefonem i wyszły znakomicie wg mnie. A w domu słabo bo pewnie złe oświetlenie było

dsc00171p.th.jpgdsc00174vw.th.jpg

 

dsc00174vw.th.jpg dsc00176qq.th.jpg

 

dsc00177og.th.jpg dsc00179bv.th.jpg

 

dsc00180cj.th.jpg dsc00181d.th.jpg

 

dsc00182w.th.jpg dsc00183r.th.jpg

 

dsc00172c.th.jpg dsc00173wh.th.jpg

 

Komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badur nie wydaje Ci się, bo Gierłoś źle obręcz (rant) przykleił, nie od zewnątrz jak powinien być, tylko od wewnątrz .

 

Pozdrawiam

 

Ale wieżę, że następny model będzie lepszy

 

Na tych zdjęciach o wiele lepiej widać efekt Twojej ciężkiej pracy, dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to całkiem nieźle Ci wyszła ta Scania. Szkoda, że ramy nie pomalowałeś na niebiesko, lepiej by wyglądała. Druga sprawa to skopałeś przednią atrapę - nie wiem czy to miał być jakiś tuning czy co, ale te okulary wokół świateł przednich wyglądają okropnie. Błąd nie do wybaczenia, który już wiele razy był popełniany na forum, a którego nie potrafię zrozumieć, to wspomniane już przez kolegów tylne felgi... Planu sklejania modelu nie da się już chyba bardziej uprościć - jest kompletnie łopatoligiczny, złożony z obrazków, a Ty tak oczywiste dwa elementy skleiłeś odwrotnie... Jak można się nie połapać że coś jest nie tak widząc tak wystającą piastę? Nie widziałeś nigdy prawdziwej ciężarówki czy co...

Popraw to koniecznie.

Życzę powodzenia w kolejnym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.