Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2001 Black killer.


Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

Nudziło mi się, a że kiedyś wpadł mi w ręcę taki samochodzik, to postanowiłem tylko go pomalować. Trzeba na czymś ćwiczyć, a jak już pomalowałem, to uznałem, że skleje, go chociaż po to by przypominał coś co ma 4 koła i jak by było większe to by jeździło. W ten sposób powstało to coś. Ja go dotałem złożonego i WRC oklejony i wogóle. Więc poszedł do dota i tak się zaczęło. W sumie to nawet nie przykleiłem wszystkich części bo nawet nie wiem czy je mam ale chyba poipatrze i podioklejam. Mimo wszystko wrzuce żeby chociaż pokazać malowanie, które zepsuł po części aerograf, który zaczął potem dziwnie psikać, ale i tak wyszło moim zdaniem dobrze. Składam trucki więc za mocno nie bijcie to nie moja działka i chyba nigdy nie będzie:

bb33693d1dff47f4med.jpg

016f6fa163439852med.jpg

16985a5bad2848f8med.jpg

f10af0052f34cf6amed.jpg

ff0ea72bcef8fe08med.jpg

I dwie najlepsze foty, bo stoi na nich coś fajnego czyli TRUCK hhehe

2eaf6ab7aaae1d15med.jpg

A to jest fota, która nasunęła mi nazwe dla subaru, która znajduje się w temacie:

8a5982dcd62cb00amed.jpg

 

 

 

Nie wiem jaki to model więc wpisałem tak ale jak ktoś podpowie to zmienie nazwe.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku brakowało jakiś elementów więc zamalowałem. Fajniej wygląda niż wnętrze bez polowy części. Miło, że komuś chciało się to skomentować i jeszcze napisać słowo fajny. Dzięki hhhee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam trucki więc za mocno nie bijcie to nie moja działka i chyba nigdy nie będzie:

Dlaczego tak mówisz , samochody całkiem fajne są, wystarczy się trochę wciągnąć, no a poza tym ile można, ciężarówek robić, zawsze przydałaby się odmiana. A co do modelu, co tu dużo mówić, ciekawy pomysł na malowanie, wyszło już trochę gorzej, ważne że tą suczkę jakoś złożyłeś, zamiast ją wyrzucić po treningu na niej. No ale z to ciężaróweczka na ostatniej fotce pierwsza klasa

Aha i killer pisze się przez dwa ,,l"

Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucki to nie samochody? Poza wielkoscia to w zasadzie bez roznicy...? Buduje sie je tak samo.

 

Co do modelu:

pomysl oryginalny, nawet ciekawy i szkoda tylko, ze nie wykonany na kompletnym modelu. Ciekawe wnetrze, w polaczeniu z kolorystyka nadwozia i w miare przyzwoitym wykonaniem, moglyby stworzyc arcydzielo.

Proponuje wiec, abys powrocil do Twojego pomyslu i wykonal go na 100%, jak byc powinno. Efekt koncowy powinien byc oszalamiajacy!!!!!!!

 

Pozdro 4 all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może powróce i kiedyś go skończe ale teraz mam troszke inne zmartwienia. A powiem ci, że budowanie trucków różni się od osobowych, może nie samo budowanie, ale przeróbki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci, że budowanie trucków różni się od osobowych, może nie samo budowanie, ale przeróbki itd.

Wierz mi, ze osobowki mozna tak przerabiac, ze glowa mala!!!

 

Mam na warsztacie kilka trackow, ale buduje je tak jak sa w zestawie, bez zadnych, znaczacych przerobek.

 

Pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no - fajny pomysł - wykonanie kiepskie błyskawice to fajny temat do grafik ale nie jest prosty do malowania ( by uzyskać realistyczny efekt ).

Aero tak ci pylił podczas malowania czy te kropeczki to efekt zamierzony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero pylił dookoła błyskawic, i już uznałem, że jeśli tak jest to może być tak całe. Fakt tylko najlepiej robi sie tez jak sie ma niebieska farbe ja nie miałem pod ręką więc taak sobie w 5 min. zrobiłem tylko białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.