Skocz do zawartości

Scania R500


Gierłoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Już dawno temu ukończyłem mój drugi model lecz zapomniałem wrzucić foty . Ale już wstawiam Relacja(co prawda nie dokończona no ale ważne, że jest w ogóle). http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=16370&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Foty:

29adb1adbc21a825m.jpg

9baa0ea7ac003b5am.jpg

5e517f4a5dd81295m.jpg

14936d9a3c46a072m.jpg

1a932b9f4b83de54m.jpg

b9f5cca859979d45m.jpga31d1fa774d6c010m.jpg

c6b4a2dd4edd29fdm.jpg

a939818e0a4f562dm.jpgb9e14251ad3c1e6cm.jpg

648cc96cc0c29775m.jpg65416ffc5f47f5c9m.jpg

7cdf99ffd3b46fe3m.jpg

ceae101614a7b0aam.jpg5793235124553514m.jpg

1982ab7ca383bef5m.jpg

 

I jeszcze zdjęcie(w niezbyt dobrym świetle)z Scania 143

1f2f96c759761d6bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się nie być źle, ale jednak:

 

- Widać nie równe maskowanie na grilu, na zderzaku.

 

- Gdzie uszczelki?

 

- Wał biały?

 

- Nie oszlifowana rura wydechowa trochę razi,

 

- Mocowania do spojlerów nie powinny być czarne?

 

- Gdzie blenda?

Może w trzecim modelu skusisz się o szlifowanie? Plus za pomalowany model i czysto sklejony

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucze, coś zrobił słupkom przy oknach? Odlewy są dobre, po coś tam pilnik pchał ? W silniku widać, że się starałeś, tylko że silnik zawsze można ukryć, a nadwozie nie. Czy to szpachla? Szpachla, szlif i malowanie, nie ta kolejność.

 

Jest co krytykować, ale widać, że rozwijasz się w dobrym kierunku. Jeszcze tylko musisz dobrze mierzyć siły na zamiary.

 

W moim prywatnym odczuciu model prezentuje się dobrze, zważywszy na twoje doświadczenie. Bardziej mi się podoba twój model, niż modele ludzi, których niby pierwsze modele wyglądają lepiej, niż ludzi mających spore doświadczenie w modelarstwie (pominę uskarżanie się, że jedna kalkomania nie wyszła...).

 

Brawo, że udało ci się nałożyć tak wielkie kalkomanie. Faktycznie na przyszłość postaraj się bardziej z maskowanie, bo to jest 5 minut roboty, a efekty niebotycznie lepsze.

 

Jeszcze trochę wysiłku i nie jednego z nas w przyszłości zadziwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja chętnie skomentuje.

Zgodzę się z irizarem, ładnie pomalowałeś i skleiłeś no ale są te małe niedociągnięcia, mnie osobiście rzuca się w oczy rurka wydechowa .

I mam pytanie gdzie podziały się obrysówki na bocznych osłonach?

Życzę powodzenia w dalszym składaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.