Jump to content

irizar

Members
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Nieźle, ja już odrabiam zaległości
 2. Witam, Fajny model, ja mam przerwę bo wypadek sportowy. Widać doświadczenie i perfekcje.
 3. Szacunek składam... , serio przydałby mi się taki do następnego projektu. Ile czasu Tobie zajęło wycinanie elementów z polistyrenu ?
 4. Zawsze można przetestować
 5. Fajny kolor, ciekawe czy coś takiego jest ala żółty, bo szukam na następny projekt.
 6. Dobrze idzie model. Z wnetrzem cos planujesz zmieniac?
 7. Dziękuje Wam, po tych postach już myślę o zmianie kangura i myślę czy nie zrobić przodu jednolitego - niebieski bo taka była koncepcja, a wykonanie nie raz różne jest. Chcę jeszcze zamówić od modelarza Truck Acessories part II i felgi z błotnikami bo to mi się przyda.
 8. W następnym modelu, pewnie dam kangur z italeri. Z siatką pomyśle najpierw trzeba sprawdzić jak to wygląda. Nastepna aktualizacja juz pewnie bedzie gotowa rama.
 9. To srebrny - śnieżka, może takie wrażenie zdjęcia.
 10. Trochę się zrobiło to też trochę musi być do poprawy Ale już widzę jakie poprawki zrobię w następnym modelu, którym ma być Highline. To zdjęcia: Bak paliwowy będzie niebieski bo tak to nie ma taktu i się pośpieszyłem z tym bakiem. Pozdrawiam.
 11. Będzie więcej, ale muszę się pomęczyć z montażem. I jak bezbarwny pójdzie to będzie jakaś sesyjka całości. Jeden dzień miałem na sklejanie, teraz znowu jeden trzeba wykorzystać
 12. Witam, temat się zakurzył, ale budowa dalej aktywna jak z opóźnieniami, gdyż w modelarstwie nic nie pośpiesza. Oczywiście co jest nie tak będzie zmienione. Kontener w podkładzie. Dużo zdjęć nie ma, bo praca nad wnętrzem też trwa.
 13. Trudny model na początek z ciężarówek. Ale mimo to idzie dobrze gorzej jest calosc złożyć.
 14. Pięknie Bym sklejał swoją Scania, ale mam egzaminy :/ Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.