Jump to content

irizar

Members
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by irizar

 1. Nieźle, ja już odrabiam zaległości
 2. Witam, Fajny model, ja mam przerwę bo wypadek sportowy. Widać doświadczenie i perfekcje.
 3. Szacunek składam... , serio przydałby mi się taki do następnego projektu. Ile czasu Tobie zajęło wycinanie elementów z polistyrenu ?
 4. Zawsze można przetestować
 5. Fajny kolor, ciekawe czy coś takiego jest ala żółty, bo szukam na następny projekt.
 6. Dobrze idzie model. Z wnetrzem cos planujesz zmieniac?
 7. Dziękuje Wam, po tych postach już myślę o zmianie kangura i myślę czy nie zrobić przodu jednolitego - niebieski bo taka była koncepcja, a wykonanie nie raz różne jest. Chcę jeszcze zamówić od modelarza Truck Acessories part II i felgi z błotnikami bo to mi się przyda.
 8. W następnym modelu, pewnie dam kangur z italeri. Z siatką pomyśle najpierw trzeba sprawdzić jak to wygląda. Nastepna aktualizacja juz pewnie bedzie gotowa rama.
 9. To srebrny - śnieżka, może takie wrażenie zdjęcia.
 10. Trochę się zrobiło to też trochę musi być do poprawy Ale już widzę jakie poprawki zrobię w następnym modelu, którym ma być Highline. To zdjęcia: Bak paliwowy będzie niebieski bo tak to nie ma taktu i się pośpieszyłem z tym bakiem. Pozdrawiam.
 11. Będzie więcej, ale muszę się pomęczyć z montażem. I jak bezbarwny pójdzie to będzie jakaś sesyjka całości. Jeden dzień miałem na sklejanie, teraz znowu jeden trzeba wykorzystać
 12. Witam, temat się zakurzył, ale budowa dalej aktywna jak z opóźnieniami, gdyż w modelarstwie nic nie pośpiesza. Oczywiście co jest nie tak będzie zmienione. Kontener w podkładzie. Dużo zdjęć nie ma, bo praca nad wnętrzem też trwa.
 13. Trudny model na początek z ciężarówek. Ale mimo to idzie dobrze gorzej jest calosc złożyć.
 14. Pięknie Bym sklejał swoją Scania, ale mam egzaminy :/ Pozdrawiam.
 15. Nowy Man TGX XLX już jest ale nie w Polsce http://www.italeri.com/scheda.asp?idProdotto=2396 Czy warto go kupić ? Pozdrawiam Maciej.
 16. Zdjęcia są dobre. Rama świetna. Planuje taką konfigurację ale , nie jako ciągnik. Pozdrawiam.
 17. Taka przed wyjazdem aktualizacja: Przymiarka, może kangur będzie niebieski, jeszcze nie wiem. spokojnie pasek w silniku nie będzie taki. dalej...
 18. Witam, Taka koncepcja miała być na początku. Malowanie kabiny z grafikami użytkownika Messer. Miała być niebiesko-żółta. Kangur dojdzie żółty jeszcze schnie. A tu ponownie rama: felgi w trakcie malowania (schną) Pozdrawiam Maciej.
 19. Przyda się, następna ma też być Scania mam już koncepcje , ale najpierw ta musi być zrobione już ma miejsce na półce gotowe
 20. Dzięki, przyda się Ogólnie wzoruje się na tej http://www.c-dtruckpower.nl/Specials/Special-11/13.JPG
 21. To są osie co były w Scania 142H Canvas 6x2. Właśnie raczej nie znajdę gdzie to kupić, albo sprowadzić, żeby było prawidłowe. Jak wrócę to mogę podać wymiary. Na początku miała być rama z tego zestawu Scania 142H ale to nie ma się jak do rzeczywistości i dałem ramę Scanii serii 4 i kawałek z poli jest przedłużony.
 22. Wreszcie mi się udało Messer dzięki. Teraz będę miał więcej czasu trochę nad modelem jak dobrze wyjdzie Myślę jak silnik pomalować, jaki kolor by do tej ramy pasował.
 23. a teraz lepiej?, się zmieniły te hostingi i trochę nie ogarniam
 24. Sam walczę o dużo elementów , żeby zdobyć. A na KFS są warunki i drogo. Ważne by model cieszył oko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.