Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer EVO X RalliArt - 1/24 - Aoshima


powerpablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś chciałbym zaprezentować świeżo skończony model firmy Aoshima - Mitsubishi Lancer Evolution X ver. Raliiart.

Model prosto z pudła bez żadnych fajerwerków.

Malowany lakierem z mieszalni lakierów pokryty lakierem bezbarwnym 2k.

Model bardzo ładnie się składało wszystko pasuję do siebie, jedyny minus tego modelu to ubogie w części zawieszenie.

 

A oto moje wypociny, miłego oglądania

 

misiekralliart.jpg

misiek14-1.jpg

misiek13-1.jpg

misiek11-1.jpg

misiek10-1.jpg

misiek9-1.jpg

misiek8-1.jpg

misiek6-1.jpg

misiek5-1.jpg

misiek4-1.jpg

misiek3-1.jpg

misiek1-1.jpg

 

i podłoga- podwozie

 

misiek15-1.jpg

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Mam Evo X ale w wersji seryjnej jednak mocno zmodyfikowanej. Jak dla mnie model wzorowy, wykonanie, lakier, kolor i ogólna prezencja mi się podoba. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak uszczelek tylnych lamp - znaczy krawędzie kloszy mogłyby być pomalowane na czarno

Ode mnie masz wielkie za tego Miśka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najładniejszych Evo jakie miałem okazję oglądać

 

Kawał dobrej roboty. Model ma "pazura" i pomimo braku wspomnianych uszczelek wygląda bardzo estetycznie.

 

Moje Gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, że Wam się podoba i za ciepłe słowa.

Wracając do tematu uszczelek w tylnych lampach uwierzcie mi że robiłem przymiarkę i nie wyglądało to za ciekawie dlatego zmyłem i zostawiłem klosze nie pomalowane, natomiast z przodu są pomalowane i lepiej wyglądają niż nie malowane, tak wyszło

 

pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piękny japoniec a i pobaw się troszkę nad pierwszym zdjęciem, jest bardzo fajne ale myślę że można jeszcze coś z tym zrobić a naprawdę przykuwa uwagę, aha czy mógłbyś zdradzić jak uzyskałeś tak realistycznie wyglądający układ wydechowy? Jest wyśmienity

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aha czy mógłbyś zdradzić jak uzyskałeś tak realistycznie wyglądający układ wydechowy? Jest wyśmienity

pozdrawiam

 

Witam.

Cieszę się, że podoba Wam się mój Misiek.

Wracając do układu wydechowego to pozbyłem się fabrycznego chromu z tylnego tłumika i prysnąłem srebrnym cały układ prócz końcówek wydechu.

Końcówki wydechu zostały w chromie jedynie co to rozwierciłem je na większą średnice i pogłębiłem i zapaćkałem środek na czarno, następnie leciutko przetarłem krawędzie z jedej i drugiej strony końcówek papierkiem ściernym.

Przebarwienia po niby przepaleniu zrobiłem zestawem TAMIYI do watheringi "D"

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.