Skocz do zawartości

2010 Chevrolete Impala COT (#24 Jeff Gordon)


Emilssi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jako odwieczny kibic F1 nie interesuje się zbytnio seria NASCAR. Mój kolega z pracy natomiast jest równie zwariowanym fanem N. Jak ja F1 a jego ulubionym kierowca jest Jeff Gordon. Postanowiłem zrobić mu niespodziankę i zbudować dla niego jego ulubioa maszynę. Zestaw jest wyjątkowo kiepski (amt znap kit) ale innego nie udało mi się namierzyc. Model przyjechał z pomalowana i na wpół pooklejana karoseria ale jakość była okropna; skórką pomarańczy, nieprawidłowe odcienie kolorów etc. Ale nie mając dodatkowych kalkomanii byłem zmuszony poprawić to co miałem na ile to było możliwe. Pomalowalem go uretanem żeby się przynajmniej ładnie blyszczal, ponaciagalem karoserie i skleilem lewy słupek (bo model uległ zniszczeniu podczas przesyłki), dorobilem brakujące czesci klatki, pasy bezpieczeństwa, trochę poprawilem fotel, dodalem trochę okablowania, gasnice, zrobiłem nowa siatkę po stronie kierowcy itd. Niestety zapomniałem zrobić zdjęć ukonczonego wnętrza i mam tylko jedno przed dodaniem kierownicy i deski. Moim ulubionym elementem modelu jest przedni spoiler. 'metalowe' łączenia w zestawie były bezuzyteczne wiec zastapilem je drutami i podkladkami fototrawionymi.

Generalnie, biorąc pod uwagę jakość zestawu jestem w miarę zadowolony z rezultatu i myśle ze mojemu koledze, który nie zna się za bardzo na modelarstwie, Chevrolete będzie się podobał jeszcze bardziej.

Wasze wszelkie uwagi i komentarze są jak zawsze miłe widziane.

92defacf.jpg

SNC16622.jpg

SNC16609.jpg

SNC16611.jpg

SNC16623.jpg

SNC16607.jpg

 

Pozdrawiam

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Wszystko fajnie, pięknie, ładnie, efekt artystyczny też jest, ale tak po prawdzie mówiąc mało co widać. Wstaw kilka wyraźnych zdjęć z każdego strony, bo teraz ciężko jest go dobrze ocenić.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kornik. Niestety trzasnalem tyko pare 'artystycznych' do mojej planowanej kolekcji jaka chce sobie urzadzic na scianie nad ukonczonymi modelami, i zostawilem model w pracowni. Watpie czy starczy mi czasu na jakies porzadniejsze fotki calosci zanim oddam go do rak nowego wlasciciela

Znalazlem jeszcze jedna fotke (ale tez niewiele wiecej na niej widac

 

2.png

 

Pozdrawiam

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo model wydaje się być bardzo fajny.

 

Szczerze mowiac to ze wzgledu na naprawde kiepska baze, ktorej bez nowych kalkomanii nie bylem w stanie dalej poprawic, z bliska nie wyglada tak dobrze (przynajmniej przy innych ukonczonych modelach) ale musze przyznac ze w gablotce przy odpowiednim swietle i na 'artystycznych' zdjeciach wyglada dosc ciekawie i oryginalnie/egzotycznie. Mam jeszcze jeden taki sam zestaw i juz planuje zbudowac go tym razem 'porzadnie' i z wlasnymi kalkomaniami jako 'projekt specjalny' ale nie bede jeszcze zdradzal szczegolow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać że fotki bardzo ładne, na pewno ładnie będą wyglądać na ścianie, naj jest ta druga. A sam model jest fajny sam w sobie, bardzo oryginalne malowanie i zważywszy na wcześniejszą historię modelu wykonanie też niczego sobie

Szkoda że nie jestem twoim kolegą z pracy i nie dostaje takich prezentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.