Skocz do zawartości

Renault Super Magnum - Tank Trailer 1:24 Italeri


WALDEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam Waldek !!

 

Prezentacja jednego z moich modeli jest to Renault Super Magnum + Tank Trailer 1:24 Italeri.

Prace nad tym modelem trwały pół roku podorabiałem trochę różnych bajerów większość znajdziecie na zdjęciach.

 

Do oceny tego modelu załączam kilka zdjęć.

 

tpsz9diswarre5cum.jpg k7qriuk2dx55gryom.jpg kv06vtawdio9j3b3m.jpg z9sstj74n9x42y1km.jpg db38i54hjguk5apxm.jpg v0ndk44t47nb3rfrm.jpg gvv6ege4gaab1tsxm.jpg zhzwlfqoje5zoqkcm.jpg odrth8xkyss751qrm.jpg qu5cfhyri2ifgr8xm.jpg rcbkgkotge7nn4lcm.jpg l62d6er6nhyfkrsqm.jpg wp7polvnuaxxqg1gm.jpg aywyrss3ctncs2gpm.jpg zr7y4ga3nf9fvnrxm.jpg za09ifv4a43jxcqsm.jpg iy4tit94w54jjk8wm.jpg u9gopds494f5ukrim.jpg 8hp2q5n1udn5u3sum.jpg 4j0se8l5jngfd87rm.jpg y62r6ayrkqn2pbh5m.jpg je9lbjj2i2zrq66pm.jpg ddbsndtxf6gn5b42m.jpg iphwn5kvycnlyevdm.jpg jrw1ysyqp9b2tyo2m.jpg xjsttgi703qdcwi0m.jpg j9rw6seunsybnlsqm.jpg f5zs22hhk79wz4zhm.jpg t0ill0tblcdsgdn2m.jpg b4quxw23njjnurv7m.jpg5snyk6ge1zh2i8i0m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fojer1"napisał - Nareszcie cię Marek dopuścił do netu oby częściej.

 

Witam!

Marka nieznasz bejzbolem by się niedało.

Mam stałe łącze w domu przełamałem się i porobiłem fotki.

 

Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fojer1"napisał - Nareszcie cię Marek dopuścił do netu oby częściej.

 

Witam!

Marka nieznasz bejzbolem by się niedało.

Mam stałe łącze w domu przełamałem się i porobiłem fotki.

 

Pozdrawiam Waldek.

 

Znam znam a przydało by się

No to gratuluje łącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CIę Waldku.. w tej chwili mogę jeszcze raz pogratulować za zdobyte miejsca na MTM-ie 2004.

 

Ten Model naprawdę prezentuje się wyśmienicie.. trzeba przyznać odpicowałeś go na maksa a lakier wyszedł tak jak by to było połorzone na prawdziwym Trucku.

 

Czy zawitasz na MTM 2006 ?? Chciałem w tym roku porozmawiać z Tobą no ale nie było Ciebie...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiloszKr napisał - Czy zawitasz na MTM 2006 ?? Chciałem w tym roku porozmawiać z Tobą no ale nie było Ciebie.

 

Witam!

Nie kojarzę skrótu MTM, co to za zawody. Jak wszystko pójdzie dobrze to będę w Sycowie? A w przyszłym miesiącu wyjazd na Węgry.

 

Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam Kciuki za Węgry- Mam nadzieje że przyjedziesz z jakimś trofeum.

 

"MTM"- skrut od Model Truck Mania w Sycowie.

 

O ile to nie tajemnica co zabierasz na konkurs do Węgier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Węgry podrasuje Australian Track. Dzięki za wyjaśnienie skrutu.

 

Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dzięki za pozytywne podejście do modelu.

 

 

A jak tu nie podejść pozytywnie do takiej "ślicznotki"? Już pomijając to, że jest to kawał dobrej modelarskiej roboty, to kolorki samochodu i rozbrykane delfiny nastrajają radośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

zajefajna magnumka mam tylko pytanie jesli moglbys odpowiedziec to bardzo prosze na moj profil te pyttanie to z kad masz te Magnumke? Gdzie ja kupiles? jestli mozna wiedziec z gory dzieki i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajna magnumka mam tylko pytanie jesli moglbys odpowiedziec to bardzo prosze na moj profil te pyttanie to z kad masz te Magnumke? Gdzie ja kupiles? jestli mozna wiedziec z gory dzieki i pozdrawiam !

Odpowiedź jest prosta, w tym czasie gdy Waldek ją sklejał to była ogólnie dostepna w slepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja niestety nie miałem okazji widzieć jej na żywo w Sycowie, ale czytałem na łamach miesięcznika Trailer Magazine o tobie Waldku i gratulacje !!!!!! Wojtuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.