Jump to content

MiloszKr

Members
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Modelarstwo Ciężarówe i Rajdowe
 • Occupation
  Uczeń/ Pilot Rajdowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Każdy by zapewne chciał z nas skleić jakiegoś Jelcza czy też Stara. Ale jest jeden podstawowy minus w naszym kraju nie ma zachowanej kompletnej dokumentacji by mieć na czym opracować model. Co do Scanii. Produkują bo jest zbycie a że kolejny model Black Amber dla jednych ok inni będą narzekać Nie dziwi mnie to że włosi wypuścili ją skoro ze 100 limitowanych Black Amber ponad 40 jest we włoszech. Co do Scanii i nie zgodności z oryginałem. Tak naprawdę rama, i jej osprzęt wraz z zawieszeniami przód i tył no i nie wspominając o sercu do wykonania od nowa.
 2. A nie myślałeś nad zakupem żywicznych odlewów do Megane. Często można było kupić żywiczny kit do napompowania na styl Maxi.
 3. A co z przednimi błotnikami i tylnymi będziesz poszerzał ?
 4. Witam, od długiego czasu patrze na Twoje prace i nie wiem czy nie jest za późno ale może jeszcze Ci się przyda w pracach nad modelem. http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/daf/daf-n2800/ http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/daf/daf_n-2800/ http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/daf/daf_ntt2826dka_specsheet/sep19484.html http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/daf/daf_nat3326dkx/sep19486.html
 5. Wycinek z PDF o oficjalnych nowościach na 2014.
 6. Na ten rok Italeri przygotowała kilka niespodzianek które nie jednego będą cieszyć. Z reedycji klasyków Volvo F12 w niskiej kabinie z okrągłymi lampami. Iveco Turbostar. Zestaw akcesoriów do trucków pasujący do okresu lat 80/90 nr 764 Z nowości: Iveco Stralis w nowym malowaniu. Iveco Hi-Way MAN TGX XLX Scania Black Amber Volvo F 12 -kwadratowe lampy - Polar Line Niestety Revell nie planuje niczym nas zaskoczyć. Zapowiedział reedycję Peterbilta 359 Conventional w 1:16 Oraz przepak Iveco Stralis Już wspomniane nowości od Emhar Źródło: modeltruc
 7. W końcu są wypraski Iveco Stralis. http://www.die-leitplanke.de/1-herzlich-willkommen/14-bausatz-zubeh%C3%B6r-neuheiten/iveco-stralis-italeri-m1-24-formenneuheit-2012-13/
 8. Jako nowość. MAN TG-A + Wanna Schmitza. https://ssl3.world4you.com/modelmakershop/product_info.php?info=p3085_MAN-TGA-WITH-DUMPER-TRAILER.html&XTCsid=4pka03unhtj5l7pucbiadlral2
 9. Mimo że bardzo rzadko się odzywam a nawet bym powiedział że jestem duchem na tym forum to tematyką modeli wciąż się interesuje tym razem w mniejszej skali. To chciałem wam przedstawić foto zrobione telefonem zapowiedz Italerii Stralisa. Zdjęcie poglądowe. Jak się uda to będą po targach w Norymberdze fotki z targów zabawkarsko modelarskich .
 10. Mimo że motory to nie moja działka, lecz Twoja praca bardzo mi się podoba. Czystość i wykonanie to Twoja już wizytówka. Powiedz mi czy elementy carbonowe ( producent dostarczył kalkomanie do nich) czy to już inwencja i wkład własny??
 11. Piękna robota Andrzeju. Przejrzałem cały wątek od początku i jestem w dużym szoku. Ta skala pozwala na niezły hendincup. Widziałem takiego z muzeum w niemczech.
 12. Spoko modelik. Widać miłość do off Roadowych 4x4 nie przeminęła. Fajne połączenie kolorków kojarzy mi się z starych filmów Amerykańskich jak przystanek alaska.
 13. Witam. Widać rozgorzała rozmowa na temat BE. Ten egzemplarz co chodzi po Allegro stał się moim łupem do garażu modelarskiego. Niestety jak już widzę kolega popełnił błąd ponieważ ramy w BE są malowane na kolor czarny . Nie spotkałem się z czerwoną ramą w BE. Ale to już inna para kaloszy. Co do oklejenia Kalkomaniami oznaczenie 1861 powinno znajdować się w przetłoczeniu w którym znajduje się klamka do otwierania drzwi. Żeby nie być goło słownym poniżej zdjęcie oryginału i umieszczenia oznaczeń 1861
 14. Wspaniały miniaturowy hołd dla Śp Janusza Kuliga. Model cóż można rzecz wspaniały. Mam te kalkomanie luzem i czekam aż będzie możliwość go zbudować. Dla Ciebie Piotrku wielkie brawa ale wiesz na co ja czekam tak naprawdę. Janusz Jesteś Mistrzem Forever.!!!!
 15. Wszystko ładnie pięknie. Tylko dlaczego Przemek Akurat wykorzystuje podwozie od Stremline a nie od 143 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.