Skocz do zawartości

Peterbilt 377 A/E i Heavy Duty Trailer


tony16v

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na wasze modele postanowiłem i ja spróbować.

kiedyś kleiłem papierowe modele i troche plastikowych ale to jak bylem dzieckiem.

Wiec postanowiłem pobawić się w to trochę. Niestety mam dużo przeciwników tego mojego hobby w rodzinie ale mam ich gdzies. Wrzucam kilka fotek mojej pracy. Niedługo będę miał nowy model to postaram się zrobić jakąś relacje z procesu klejenia. Proszę o patrzenie na nie troche z przymróżeniem oka ponieważ jeszcze mi nie wychodzi to zbytnio ale staram się poprawiać błędy.

 

0ced9ab45aa0ca42med.jpg

 

fece6f5016c8cf18med.jpg

 

fb394fe099c85c07med.jpg

 

31eae279810db637med.jpg

 

74931d99e4fbc90dmed.jpg

 

a9e63dbfaddc1e4dmed.jpg

 

7ae81fcd8fe65024med.jpg

 

Narazie mam tylko takie zdjęcia. Wszystkie modele oczywiscie maja silniki. Scani nie mam juz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, poczatki modelarstwa nigdy nie sa latwe i wiekszosc wyglada tak samo - nieoszlifowane szwy i brak uzywania szpachli, niepomalowane uszczelki, itp. ale tym sie nie przejmuj, dasz rade z czasem. Martwi mnie troche podejscie twojej rodziny do tematu, KAZDA PASJA NALEZY WSPIERAC!!!! Inaczej wszyscy bysmy skonczyli jak maszyny do roboty w takich samych drelichowych mundurkach, cos na wzor ery Mao Tse Tunga. Niestety dzis "znaczace" instytucje, czy to rzad, szkola, a takze Kosciol nigdy nie popieraly i nadal nie popieraja ksztaltowaniu indywidualnych potrzeb jednostki........dlatego trzeba walczyc z nimi...

 

Powodzenia w budowie modeli i moze w przyszlosci zaloz jakis warsztat to wtedy na bierzaca uzyskasz pomoc/rady, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, poczatki modelarstwa nigdy nie sa latwe i wiekszosc wyglada tak samo - nieoszlifowane szwy i brak uzywania szpachli, niepomalowane uszczelki, itp. ale tym sie nie przejmuj, dasz rade z czasem. Martwi mnie troche podejscie twojej rodziny do tematu, KAZDA PASJA NALEZY WSPIERAC!!!! Inaczej wszyscy bysmy skonczyli jak maszyny do roboty w takich samych drelichowych mundurkach, cos na wzor ery Mao Tse Tunga. Niestety dzis "znaczace" instytucje, czy to rzad, szkola, a takze Kosciol nigdy nie popieraly i nadal nie popieraja ksztaltowaniu indywidualnych potrzeb jednostki........dlatego trzeba walczyc z nimi...

 

Powodzenia w budowie modeli i moze w przyszlosci zaloz jakis warsztat to wtedy na bierzaca uzyskasz pomoc/rady, itp.

 

Popieram. Jak ktoś mi mówi, że to kupe kasy albo, że mam fioła itp. itd. to mówię, że lepiej chyba wydać kasę na jeden model w miesiącu lu na dwa miesiące niż co wieczór wypić czteropak piwa albo co sobotę upijać się w pubie. Na szczęście moja żonka mnie popiera.

 

Modele ładne i widzę na naczepie próbowałeś robić ślady eksploatacji. I bardzo fajne wyszły

Przy następnym modelu zakładaj warsztat to będziemy na bieżąco w miarę możliwości pomagać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.