Skocz do zawartości

Toyota Supra "Black Betty"


Jinto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich. Jestem tutaj nowy, mam do zaprezentowania mój najnowszy model. Jestem z niego Bardzo zadowolony

 

8a7e2223b03d5958.jpg

618ac26f553c5a1a.jpg

b84c4697da15b5b3.jpg

ffc7ebfbab238a44.jpg

4d9db459fc8f10f3.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik ciekawy, cieszy oko.

Czego mozna sie czepic, to to, ze lakier nie ma polysku, tylko cytrynke. Brakuje tez srub w kolach. Zapomniales rowniez pomalowac slupek "b" na szybach modelu. Brakuje chyba uszczelek wokol okien, ale na tych fotkach nie jestem w stanie w 100% tego ocenic.

Ogolnie - spoks.

Pozdro!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model schludnie i czysto złożony , jednak mam pewne zastrzeżenia co do lakieru...

 

Wyszła ci tzw. skórka pomarańczy. Mogłeś wyrównać lakier i potem prysnąć bezbarwnym...

 

Ale w sumie model wygląda bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta "skórka pomarańczy" mnie lekko zmartwiła. Model moim zdaniem wygląda dobrze, pierwszy raz miałem taką sytuację z lakierem i trochę brakuje mu połysku. Uważam że lakier jest dobry i dobrze sie prezentuje ale następnym razem będzie lepiej, trzeba dążyć do perfekcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Model moim zdaniem wygląda dobrze [...]

[...]Uważam że lakier jest dobry i dobrze sie prezentuje [...]

 

Oczywiscie, ze dobrze sie prezentuje. Tak tez napisalem.

Chodzilo mi raczej o spostrzezenia czy tez wskazowki, czego brakuje lub co nalezy poprawic.

 

p.s.

Nawiasem mowiac, ja rowniez, prezentujac modele w galerii, oczekuje uwag od innych forumowiczow. Zawsze sie mozna czegos nauczyc...

 

Pozdro 4 all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no modelik ładny o lakierze już nie piszę bo wszystko zostało napisane. I bardzo gustowne felgi.

 

Ogółem samochód moich marzeń

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi ten lakier a przede wszystkim kalki - nie wiem czy używałeś bezbarwnego - następnym razem połóż kolor, następnie warstwę bezbarwnego - jeśli pojawiła się skórka, musisz wyrównać i wypolerować lakier, przynajmniej w miejscach gdzie będą kalki i na to 2-3 warstwy lakieru bezbarwnego - na wszelki wypadek ostatnia grubsza, co żebyś przy polerowaniu nie dotarł i nie poprzecierał kalek. Też mam suprę, ale będę wykonywał budy kit Veilside Fortune, więc podobny nie będzie...heh.

Ogólnie jest dobrze. Pamiętaj o moich wskazówkach i następny powinien wyjść o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chciałbym przeprosić za swojego pierwszego w tym temacie (ponaglającego) posta.

 

Modelik bardzo mi się podoba, fakt - lakierowi przydałaby się polerka i warstwa clearu ale do tego wszystkiego dojdziesz z czasem.

 

Przede wszystkim model czysto sklejony, a to się chwali.

 

I następnym razem załóż relację z budowy, tak żebyśmy w razie co mogli Ci pomóc.

 

Ogólnie za model 5(z małym plusikiem)/6

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeli skleiłem już wie, ale dopiero ten projekt zasłużył na publikację i na pokazanie szerszemu gronu. Na zdjęciach widać że lakier nie jest idealny, lecz kiedy spogląda sie na niego jak stoi na półce lakier wygląda prawidłowo, zdjęcia bardzo wszystko powiększyły.

 

PS: ktoś zarzucił iż lakier nie ma warstwy bezbarwnej, bezbarwny jest ale nie nadał odpowiedniego połysku z niewiadomych przyczyn. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zarzucił iż lakier nie ma warstwy bezbarwnej, bezbarwny jest ale nie nadał odpowiedniego połysku z niewiadomych przyczyn

 

Może zbyt mało tego lakieru nałożyłes i go nie wypolerowałeś

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.