Skocz do zawartości

[Galeria][BF2]Galeon solarny RLS Legacy-(prawie)scratch


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż,na początku był wielki entuzjazm i radość z zaczynania nowego projektu prawie od podstaw.Potem nagły splot wydarzeń i entuzjazm poszedł w las.Galeon przeleżał dwa tygodnie a potem każda praca przy nim wywoływała niemiłe skojarzenia i chciałem go jak najszybciej skończyć i odłożyć.Karygodny efekt widać.Były plany i zamierzenia ale nie mam już siły do niego...pewnie pójdzie na allegro za jakieś grosze.

 

Warsztat tutaj:http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=15423&start=0

 

A tak model wygląda:

galeon1.jpg

galeon2.jpg

galeon5.jpg

galeon4.jpg

galeon6.jpg

galeon8.jpg

galeon.jpg

galeon7.jpg

galeon3.jpg

galeon9-1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karygodny efekt widać

Chyba czas u mnie na okulary, bo ja widzę świetny model. Kolorki super, żagle fajnie wyszły, Jedyne, co bym zmienił, to flagę bardziej pofalował.

A tak to naprawdę kawał dobrej roboty (i to jeszcze skracz) więc masz ode mnie browarka

 

pzdr.

 

Nawet jeśli dalej sądzisz, że model jest lipny, to pociesz się myślą, że mój Karaś jest gorszy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mnie się bardzo poboba, nie wiem co Artur widzi karygodnego w tym modelu. Może to nie MiG-29, czy Gripen, ale kawał świetnej roboty. Nawet jak pójdzie na allegro, to nie ceń się tka nisko i nie sprzedawaj za 10zł!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93mati wiesz ze meczace jest twoje gadanie o tym jakie to złe modele robisz ? Ja już się denerwuje Najlepszy junior na forum i narzeka...

Artur, mozę nie najlepszy twój model ale mi sie podoba i myślę że możesz być z siebie zadowolony... Jeden z lepszych na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy diametralnie różne spojrzenia na ten model Podstawowym moim błędem było to że zamocowałem maszty przed pomalowaniem kadłuba i potem miałem problemy z malowaniem. A druga sprawa to taka że z pewnych przyczyn model ten zaczął wywoływać u mnie niemiłe skojarzenia i patrzeć na niego nie mogłem a co dopiero przy nim robić.Więc został skończony na szybko a teraz stoi pod samym sufitem żebym go nie oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Może to nie MiG-29, czy Gripen

... a może właśnie dlatego jest jeszcze fajniejszy! Osobiście jestem wielkim fanem pancerki i latadeł, ale co za dużo, to niezdrowo. Dawno nie było czegoś "pływającego", tym bardziej w Przestrzeni .

Model jest pełen uroku i swoistej lekkości, przypomina mi nieodparcie niesamowity komiks "Burton i Cyb" (choć tam goście rozbijali się "kosmicznym holownikiem", jak żywo przypominającym rdzewiejącą na sznurku balię) i za to należy Ci się duże .

 

A że w życiu różnie bywa - nie zawsze idzie tak, jak byśmy chcieli...

 

bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.