Skocz do zawartości

[Galeria], Princess of Night - Nocturna Models - 54mm


Wojtek B.

Rekomendowane odpowiedzi

... kto ją tak pobił??? chyba zupa była za słona, bo albo stwórca albo mąż razów po gębuli nie pożałował fajna figurka, chociaż mimo iż nie siedzę jeszcze w "posturkach" ja bym jej facjaty aż tak nie przycelował, ale to rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko mi się podoba oprócz twarzyczki usta troszkę za czarne i policzki za czerwone suknia, trawa i cała reszta świetnie

Racja zbliżenia by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już są "leprze" zdjęcia.. to pozwolę sobie skomentować..

cóż.. trawa.. jak trawa.. jest taka jaką posiałeś :] taka jaka chciałeś żeby była (kwestia gustu.. twojego) mi się nie podoba.. nastroszenie.. ujdzie, chociaż trochę regularne te kępki.. i na kamieniach.. a nie kawałek dalej, tam gdzie już siłą rzeczy kamień sarkofagu ustąpił by miejsca cmentarnej ziemi.. więc jej umiejscowienie średnio mi pasuje.. chociaż każdy zaraz może do tego dorobić ideologię.. :]

najładniej z całego zdjęcia wygląda sarkofag :]

figurka.. cóż.. nie maluję figurek lepiej.. ale jeżeli już wpadnie mi coś pod pędzel z filigranowymi detalami, to nie zalewam ich farbą lecz staram wydobyć na wierzch - u ciebie wojtku te detale zniknęły.. dużo lepiej prezentował się krzyż na szyi na zdjęciu figurki nie pomalowanej - teraz zamienił się w żółte "bełkotliwe" coś, bez szans na wyłowienie szlachetnych kamieni oblanych złotem i nie jest to wina wyłącznie zdjęć (btw. średnio mi pasuje ten krucyfiks jako ozdoba na wampirzycy a nie przebijająca np. jej pierś)

pozostałe detale niestety też są zalane farbą.. a detale rzeźby giną pomiędzy krzykliwymi kolorami, gdyż granica farby nie pokrywa się z granicami części (rozlana farba ciała na włosach i odwrotnie, piękne krągłości piersi zniekształcone przez zbyt grubą warstwę farby stały się kanciaste, rumieńce na licu nocturny.. no cóż.. napiszę tylko, że nie przystoją wampirom )

na modzie się nie znam.. ubieram się specyficznie.. ale nawet ja nie założył bym niebieskich rękawiczek do czerwonej sukni i wiśniowego gorsetu..

 

podsumowując.. mam mieszane uczucia co do tej figurki.. myślę, że czasu jest jeszcze dosyć, żeby ją poprawić.. zauważalna jest poprawa między tą figurką a twoimi poprzednimi.. wiem, że stać cię na jeszcze więcej.. życzę powodzenia w dalszych zmaganiach.. konkursowych i nie tylko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.