Skocz do zawartości

B-17 F Memphis Belle Revell 4297 1:48 inbox


igi

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Dzisiaj ją dopiero zobaczyłem i zakupiłem na allegro bez najmniejszego wahania! Czyżby nowość? Zawsze polowałem na b-17 w skali 1:48, ale to rzadkość i chyba tylko monogram ją wypuścił

 

bb77f1ad1643774dmed.jpg

 

oj chyba nowość, bo na cobi też ostatnio ślicznotki nie widziałem ale sie podnieciłem

 

http://www.zabawki-sklep.pl/pl/sklep_internetowy/revell__modele/revell_do_sklejania/samoloty/samoloty_wojskowe_19201949/art2792.html

 

i cena też bardzo ładna jak na 1:48

 

na mojehobby jest mały inbox

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=1324753

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie przepak f. monogram ,oczywiście z nowymi kalkami ,jeśli dobrze pamiętam model niezbyt dobry wymiarowo -skrzydła ,należało by trasować wgłębne linie podziału .Cena za to w miarę atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj odebrałem moją ślicznotke Ale oczywiście pan listonosz zapomniał chyba mi aviso włożyć do skrzynki i po 5 dniach musiałem sam iść po przesyłkę i sprawdzić czy już jest. Zapytałem czy jest może przesyłka dla mnie, a pani z ociągłością: alee bym musiała poszukać... potem jeszcze czekałem ponad 10 minut aż znajdzie... No więc krótki opisik... Chyba największą wadą modelu są rzeczywiście wypukłe linie podziału, ale nie mam zamiaru się z nimi bawić... Model wygląda na przyjemny i w miare prosty. Będzie z nim raczej łatwiej, niż z B-24 Revella w 1:48. Model ma mało części małych, szczegółowych, więc raczej będzie go sie przyjemnie sklejało Ogółem jak go otwierałem (przed chwilą) byłem podniecony

 

Troszkę zdjęć:

a398e1e1d7542e16m.jpg

 

3c2a605b7a604748m.jpg

 

683f0382d279422em.jpg

 

58080ac2c9a850edm.jpg

 

e6029ac7e3f43ea4m.jpg

 

349e4e65d8f6d126m.jpg

 

ef5aad3331b781f9m.jpg

 

8d69b63cbaad88e0m.jpg

 

fb01f9200e8bbacam.jpg

 

c8cc0365b386a55dm.jpg

 

Mustanga odkładam narazie, bo i tak czekam na te płytki polistyrenowe z allegro i może dzisiaj wstawie jeszcze wątek warsztatowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hemmm... Poszycie kadłuba było montowane na zakładkę więc nie sądzę żeby tutaj by trzeba było je trasować... Przy tym samolocie jest bardzo dużo roboty bo w niektórych miejscach łączenia są na zakładkę niektóre na "styk" ( więc tam by trzeba było je trasować). Musisz się posiłkować potężną ilością zdjęć... W necie jest tego MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.