Jump to content

Raftom

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raftom

  Pantsir Zvezda

  Dzięki. Na kołach jest dry steppe, buff w pedzelku, light dust pigment i afrika korps filter.
 2. Raftom

  Pantsir Zvezda

  Dzięki. Własny pomysł, chciałem odwrócić kolory z jednego z modeli pantsira, które widziałem. Ktoś zrobił zielona kabinę i piaskowa resztę.
 3. Raftom

  Pantsir Zvezda

  Tak właśnie, jak napisałem - bez przesady. Szacunek do modelu widać na zdjęciu. Wielu rzeczy nie umiem, ale robię jak najlepiej potrafię. Poza tym w robieniu modeli chodzi o robienie modeli, a nie im zdjęć. Takie uwagi miałyby sens na forum dla miłośników fotografii modelarskiej. Poza tym poproszono mnie o założenie galerii do tego modelu, dlatego wkleiłem, co miałem. Słowa o szacunku dla siebie i innych zostawiam bez komentarza.
 4. Raftom

  Pantsir Zvezda

  Nie wiem, jak powinno być w oryginale. Montaż zvezdy zakłada, że całość się unosi nad ziemią. Z pewnością bez problemu można to zniwelować na dioramie. Cieszę się, że model się podoba, ale nie mam jak zrobić zdjęć na jednolitym tle, więc naprawdę bez przesady. Widać, jak wygląda
 5. Raftom

  Pantsir Zvezda

  A, no i nie ma stalowych podnośników, bo zabrakło mi tego koloru. Zdrowia!
 6. Raftom

  Pantsir Zvezda

  Moja wersja pantsira zvezdy. Zdaje sobie sprawę, że jestem w mniejszości, ale nie przepadam za blaszkami, dlatego ten zestaw jest idealny. Sam plastik, doskonale spakowany, żadnych problemow. Jak tak niedługo pójdzie, to Rosjanie zaczną produkować pojazdy wojskowe niczym Japończycy gundamy i cała reszte w Bandai. W każdym razie zestaw polecam każdemu. R
 7. Czołem, śledzę od początku. Dołączam moją wersję zestawu zvezdy. Rafał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.