Jump to content

mandrivecs

Members
 • Content Count

  1,659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Excellent

Personal Information

 • Location
  Konin, woj. wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko zostało już powiedziane. Za sam projekt i wyprodukowanie od zera 6+. Za zabiegi malarsko- łoteringowe bez oceny, bo ich brak - co nie znaczy że jest kiepsko, bo i tak jest zajeczo. Piękna robota!
 2. Podoba się. Mam nadzieje, że moje będą choć w połowie tak udane.
 3. Dzięki za info, mam tylko prośbę - pod takimi informacjami wklejaj jeszcze link źródłowy - zawsze będzie można zweryfikować źródło i coś tam jeszcze poszperać. Co do kół w rozmiarze 16.00R20 to DEF-y kupione kiedyś do Kinetica (brałem większe, bo Kinetic jest przeskalowany in "+"), dedykowane do Pandy pasują jak ulał i nadadzą się bez problemu. Jeśli masz ochotę to zapraszam do warsztatu, możesz się tutaj podłączyć i zacząć powoli działać. Z racji bliskiego sąsiedztwa JW z Powidza i obecności stacjonujących tam Amerykanów kilkukrotnie miałem możliwość zasiąść
 4. No właśnie obawiam się, że pudełko w wersji excusive może podwoić cenę zestawu.
 5. Pierwsze wydanie Karasia, made in Kobyłka tylko zużycie form jak w filmie" 40-latek dwadzieścia lat później". Może być też Mig-15 Fagot.
 6. No to się cieszę, że konwersja wreszcie doczeka się złożenia.
 7. Nie mam nic przeciwko drugiej edycji!
 8. Iskra była wcześniej z ZTS. Czy jeszcze wcześniej to nie wiem.
 9. Oszukują. Zobacz na wyposażenie "samochodu" Duster za 39 999 w mega ofercie. Bez radia! I bez dywaników! Bez niczego! Ciesz się, że koła się kręcą i jest kierownica. Poza tym plastyk skrzypi, od siedzenia po 50 km boli żydź i plecy, pow. 90 na godzinę nie słyszysz własnych myśli itd. Jak chcesz, żeby to miało ręce i nogi zaczynasz od 58 000. Ta super cena 39 999 to oszustwo.
 10. Co do skody: klasowo tak. A obecnie cenowo to w cenie Octavii 3 poziomu wyposażenia (klasa C) masz Passata w podstawowej wersji z dodatkami (klasa D). Sam sobie odpowiedź co byś kupił. Vw cenami zabije popyt na skodę.
 11. Dacia się rozwija - trochę musi, bo rynek goni (tylko jeśli idzie o materiały wnętrza) . Ale nie za dużo, żeby nie poszalała to kupując ją masz do wyboru jeden motor w dieslu i jeden w benzynie, obydwa coś koło 100 KM, normalnie szaleństwo... A kombi Logan z pokaźnym bagażnikiem ma 1,0 MPI. To na pusto ledwo jedzie. Dlatego zapewne Italeri odsprzedaje ramki MC (w sprzedaż form nie wierzę) okrojonej do minimum i MC sprzedaje tylko jako polski, to jedyny produkt gdzie nie klepią miliona wersji w różnych pudełkach. A VW popełnił błąd w przypadku skody, w pewnym czasie udostępniając zb
 12. To zdjęcia ramek w 1/48. Tam jest sprzedawana tylko 1 wersja - w polskim oznakowaniu. To ramki Italeri. Nie wiem, czy Italeri jeszcze z nich korzysta, ale mogła być to umowa między firmami dotyczącą udostępnienia wersji okrojonej. Coś jak Dacia z Renault. Dacia dostała tylko dwa motory do swoich aut, żeby nie robić zbyt dużej konkurencji Renault.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.