Jump to content

mandrivecs

Members
 • Posts

  2,078
 • Joined

 • Last visited

Reputation

283 Excellent

Personal Information

 • Location
  Konin, woj. wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena czyni cuda. Pytanie ile MC płaci za komplet ramek do tego pseudoharriera, jeśli zestaw do sprzedaży w detalu trafia za około 23 zł.
 2. Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup starych wyprasek samolotów w 1/72 od Hasegawy. Tamten Harrier czy F-16 to przeskok w porównaniu z tym co teraz MC pakuje.
 3. Ten Harrier i stary Karaś z Kobyłki, którego na szczęście zastąpiono Hellerowym to dwa największe maszkarony z MC. Karasia już nie ma, teraz kolej na tę mydelniczkę.
 4. Ja jestem gorącym zwolennikiem wszelakich społecznych inicjatyw, zatem jestem "za". Na MisterCrafta było tyle narzekania, a chyba najbardziej aktywny projekt grupowy na forum. Tematyka ciekawa, bo szeroka. Miłośnicy wszystkich kategorii bez problemu wymyślą coś dla siebie.
 5. Merytorycznie się nie znam, ale ogólnie podoba mi się!
 6. Kawał dobrej modelarskiej roboty. Mi rzuciło się w oczy łączenie oszklenia z kadłubem. Na czarnej farbie w miejscu łączenia widać nierówności po kleju. Patrz 6 zdjęcie nad napisem 3x...
 7. Jeśli dokupisz szpejów za parę stówek, to wszystko zbudujesz. Pudełko to wersja A.
 8. Te ekrany znajdziesz w jakiś starych teciakach ICM. Cały czołg masz za 60 złocisty.
 9. Mam ten sam zestaw, tylko nasz polski, jaszczembio-podobny.
 10. mandrivecs

  Polskie Abramsy

  Dobrze, że mam z osiem różnorakich na stanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.