Jump to content

mandrivecs

Members
 • Content Count

  1,184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Excellent

Personal Information

 • Location
  Konin, woj. wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poprę teorię, że jak to z humvee - nie ma rzeczy niemożliwych. Na zdjęciu z postu wyżej czarna plamą na masce poniżej wysokiego wlotu powietrza z prawej strony maski ostra jak po pędzliu, a z drugiej strony wzdłuż grilla przejście czarny-zielony rozmyte. Każde rozwiązanie się broni.
 2. Ostatnie zdjęcie się broni, przejścia plam na jednym wozie są raz ostre, raz rozmyte.
 3. Napisałem "zmalowane" - aero robi robotę i tyle. Co do reszty to będzie galeria to się zobaczy. Lusterka do plam kamo we wnętrzu mają tyle, że parę postów wyżej jest info, które mówi o tym, że na początku produkcji humvee opracowane zostały standardy malowania i zgodnie z nimi wnętrze też miało kolory kamo. Jednak na większości zdjęć widać, że wnętrze jest już jednolite, bądź obłożone wykładziną - w domyśle późniejszy czas. Lusterka nowego typu to już upgrade wersji, więc dla kamo w środku kręcił bym się na początku produkcji. Tak to prubuję poskładać. Oczywiście, że w przypadku humvee nic nie jest pewne.
 4. Jednak aerograf to aerograf. Najlepiej zmalowane cargo jakie widziałem, a widziałem ich sporo na HM. Podoba mi się. W prostocie urok tej wersji. Tylko jak wjechałeś z plamami kamo do środka, to daj lusterka na pałąkach starego typu. Będzie poprawniej.
 5. Dobrze wygląda, ale trzy sprawy: a) deski świetnie pomalowane, ale na mój gust wyszły trochę za bardzo przyciuchrane, b) maska mam nadzieję, że leży równo, bo przy krawędzi z podszybiem odstaje mocno, c) jeśli leży luźno to niepotrzebnie na tym etapie przykleiłeś już zapinki do maski, mogą potem mieć złe położenie.
 6. Panie, wrzuciłeś na forum serię najlepiej wykonanych modeli czołgów. Chylę czoła.
 7. Nie znam się, ale rozumiem, że to firule..? Jak się z nimi pracuje? I jak pasują do modelu Menga?
 8. Co do konstrukcji samego pojazdu to polecam tu na forum warsztat Bartka Ciesielskiego, masz tą mnóstwo cennych informacji co i jak poprawić!
 9. Wisi chyba na allegro za 350 zł. Ostatnio mi się nawinął.
 10. Bajka Panie!
 11. Najważniejsze to kleić dla funu. Bawmy się w modelarstwo, a nie spinajmy i denerwujmy, bo ktoś inny ma uwagi. Jeden woli córkę, drugi teściową - jak to mawiają eskimosi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.