Jump to content

tangogolf

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz
 • Interests
  Lotnictwo II wojny: rozpoznawcze i nocne.
 • Occupation
  Prawnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WOW.... Ja pierdziu… Odważnie podszedłeś do oszklenia. Mam ten sam problem i tym samym ból głowy. Postanowiłem czekać na ewentualny dodatek z prawidłowym oszkleniem. Widzę jednak, że poszedłeś odważnie do przodu. I jak, trzyma się to oszklenie....? Pasuje z przednią częścią.... Będę śledził twoje starania z wieeellllkim zainteresowaniem.... Pozdrawiam...
 2. Witam kolegę serdecznie. Mam na imię Tomasz i uwielbiam szybowce. Chcę się wziąć za IS-1 Sępa. Twój materiał jest dla mnie jak woda na pustyni. Czy masz może zdjęcia zrobionego już modelu? Przyznam, że jeszcze przed zapoznaniem się z Twoim materiałem dotknęły mnie te same rozterki, dotyczące kabiny modelu Sępa /w skali 1/72/. Teraz dotarłem do twoich przemyśleń i, wybacz, wielce z nich korzystam, bo chyba wyznaczają jedyny właściwy szlak... Dodaje, że dotarłem i do zdjęć Sępa w internecie /patrz: powyższe linki/, no ale zawsze jest nadzieja , że cos więcej się znajdzie... Stąd moje pytanie o e
 3. O kurcze…. W sapera mam się bawić. Albo trafie na minę albo nie.... A taki ładny samolot... strach brać. dzięki bardzo za odpowiedź.
 4. Witam kolegów. Czy ktoś ma jakieś wieści w przedmiocie zbyt dużego oszklenia w modelu Siebel Si-204 firmy Special Hobby, skala 1/48??? Podobno kompletnie nie pasuje do kadłuba modelu...?
 5. Dzięki jeszcze raz. Dostałem tego Fiata nr kat. 2702. Fajne malunki. Pozdrawiam i kłaniam się nisko. TomG.
 6. Bardzo dzięki. Temat mi to nieznany... a właśnie szykowałem się do zakupu CR 42 Classic Airfr. na Allegro. Cena zbliżona do Italerii, wiec zapoluje na Italerkę. Dzięki tez za numer katalogowy do poszukiwań, bo zrobić model to jedno a ciekawe i niespotykane barwy to drugie. Kłaniam się nisko i dzięki raz jeszcze. Pozdrawiam, TomG.
 7. Dodam jedynie, że chodzi o skalę 1/48. Pozdrawiam ponownie.
 8. Witam Panie i panów. Czy ktoś z Szanownego Grona może mi odpowiedzieć na pytanie: który model Fiata CR.42 lepszy: firmy Classic Airframes /mojej ulubionej/ czy Italeri, ostatnio na naszym rynku się pojawiający? Strasznie mnie na ten model sparło, a wiem, że jest jeszcze Hasegawa, lecz trudno dostępna. Czekam Waszych wskazań i światełka w tunelu... Pozdrawiam. TomG.
 9. Dzięki... Zdjęcia bezcenne.... Kocham takie porno...
 10. Dzięki... bardzo dzięki.., a eBay to mój raj.... , ale trzeba trochę cen pilnować. Już ja przypilnuję, hihi....
 11. O kurcze.... ale mam materiału do analizy. Dzięki Wam wszystkim, szczególnie Solo. Przyznam się, zdjęcie z ryjem guźca, załączone przez Solo najbardziej mnie bierze... ale to chyba wersja C, prawda?.
 12. Dzięki. Wolę posłuchać obeznanego w temacie i wobec tego zrobię wersję A. Szczerze mówiąc, najbardziej mi chodzi o te "tony" podwieszeń pod skrzydłami, to bardzo przemawiające do wyobraźni. Właśnie widzę, że w żywicach i blachach tylko przebierać. Kalki - jak zwykle przez eBay, zawsze cos ciekawego wskoczy. to moje stałe miejsce zaopatrzenia, trzeba tylko cos taniej upolować. Czy wersje A latały/latają w Afganistanie? Choć ten kamuflaż europejski tez jest fajny.
 13. Dzięki. W dodatki pójdę na pewno, bo to już taki mój los, by najpierw pociąć i rozkawałkować a potem klecić łącznie z blachami i żywicami. Sądzę, ze powinienem zrobić wersje C, bo jak mniemam, jest nowsza od wersji A i będzie miał "więcej możliwości bojowych". Znaczy, musze poczytać. O P-47 mogę mówić dużo, ale o A-10 wiem nie za wiele. W tym temacie zatrzymałem się na etapie A-10 Tamiya... a to proszę. Zaraz będę szukał tego HB, co by się z nim zapoznać bliżej. Na decyzję mam tak z dwa tygodnie. Dzięki za szybka odpowiedź, teraz tylko te wersje przestudiować. Ma być na pewno jednomiejscowy,
 14. Szanowni Panowie. Korci mnie budowa A-10 w skali 1/48. Ma stać obok P-47... Ale jest problem. Jakiej firmy A-10 w skali 1/48 jest najlepszy...???? Ja siedzę w II wojnie i tematy współczesne są mi trochę odległe. Proszę zatem o Wasze opinie... Pozdrawiam... TomG.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.