Jump to content

kozborn

Members
 • Posts

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kozborn last won the day on February 9

kozborn had the most liked content!

Reputation

72 Excellent

About kozborn

 • Birthday June 2

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  :)
 • Occupation
  Socjolog

Recent Profile Visitors

361 profile views
 1. Na razie dokończę fokę (fw190) a potem zabieram się za P-47 (będzie srebrzysty ). Potem MOŻE
 2. mnie powolutku nachodzi ochota na zrobienie takiego srebrzystego cudeńka... Bardzo fajny.
 3. Przepiękny. Nie przepadam za tą skalą, ale ten tutaj to wyjątek. Bardzo efektowny. Inna rzecz to figurki - moim zdaniem zawsze odbierają realizmu a model... zamienia się przy nich w zabawkę. Ale co kto lubi. Robota piękna. Wielkie gratulacje.
 4. I jednak poproszę o jakieś zdjęcie brzuszka jeśli to nie problem Jakiś zoom na podwozie?
 5. No właśnie takie mam wrażenie, że jest po całości trochę przetarty, jaśniejszy, jakby wykąpany w solance
 6. Piękna robota. Sam lubię potyrać trochę model, choć ten dla mnie jest ciut za mocno. Czy tam był jakiś jaśniejszy filtr zastosowany? Pięknie zrobione dysze. Miodzio.
 7. Chodziło mi o ten jaśniejszy paseczek dokładnie wzdłuż osi kadłuba, który zaczyna się na wysokości tylnej krawędzi skrzydeł i biegnie do przodu. Ale widocznie taka konstrukcja, może kwestia zdjęcia. W takim razie wszystko git! Mój BF of italeri nie wyszedł tak pięknie
 8. Oj ładny spód, podoba mi się bardzo. Trudno mi znaleźć słaby punkt! Coś m nie gra może z tym kantem pomiędzy skrzydłami na środku kadłuba, trochę w dół od podwozia - to zamierzone czy coś nie pykło ze szpachlą? Pięknie wszedł wash, gratuluję. Pomimo tak ciemnej barwy - nie narzuca się. Może odrobinę bym go podrdzewił ale generalnie szacuneczek! Ładnie się ogląda.
 9. Ale te linki to spiąłeś po mistrzowsku!
 10. A ja tradycyjnie już poproszę zdjęcia brzuszka. Od siebie - oprócz zbierania cennych porad na tym forum - radzę też oglądać tutoriale na YT np. Przydatne! A co modelu to zgodzę się, że łączenie to absolutne podstawy. I mi też nadal potrafi nie wychodzić
 11. Srebrny prezentuje się szczególnie fajnie! To co mi trochę nie gra to nietknięta zębem czegokolwiek zębiasta kalkomania. Podbrudziłbym ją jakoś delikatnie bo lśni od nowości
 12. Dziękuję! Trochę inspirowałem się tym, co znalazłem w sieci. Linie podziałowe u góry puszczone blacklinerem, ale też gdzieniegdzie pociągnięte cienko aluminium od Tamii. Do tego przybrudzony gdzieniegdzie rdzą (pactra). Na to wszystko nałożony miejscami lekki filtr. Chipping gąbką i przyprószone tu i ówdzie pigmentem. W paru miejscach jasny, piaskowy wash. Cieszę się, że Ci się podoba! Dzięki!
 13. Tak, wiem. Nie próbowałem robić jeszcze czegoś takiego. Trochę zastanowiło mnie, że tamiya też tak to zostawiła... Mam pewne obawy bo boję się, że wyjdzie z tego taki trochę szwajcarski ser i będzie widać, że tam nie ma żadnych rur Nie mam pomysłu jak się do tego zabrać (pomijam fakt, że nie mam jeszcze takiego wiertełka ) Ale wielkie dzięki za uznanie i tak!
 14. No i widzisz sam teraz zabieram się za fokę narobiles mi ochoty!
 15. ...I tym sposobem zafundowałes sobie jeszcze więcej pytań ode mnie przy następnych modelach dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.