Jump to content

StarBourne

Members
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

Reputation

30 Excellent

Personal Information

 • Location
  Ostrowiec/Kragerø

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To chyba ten najnowszy Trumpeter.
 2. Bardzo mi się podoba, ładnie zmalowany.
 3. Ja nie mówię o większości podobnych modeli tylko o tym zestawie figur których zdjęcie wstawiłeś. Jeśli nie wierzysz z którego roku one są to sprawdź sobie na Scalemates, jak byk jest tam napisane że są z 1988.
 4. Po pierwsze, ciężko zrozumieć to o czym piszesz. Po drugie, naucz się porządnie sklejać i malować model, na dioramy i figury przyjdzie jeszcze czas. Po trzecie, skoro uparłeś się już na te figury to dlaczego kupiłeś tak archaiczny zestaw? Przecież one są już stare a na rynku już dawno pojawiły się o wiele lepszej jakości zamienniki. I po czwarte, zrób coś z tym tłem do zdjęć bo ciężko coś dostrzec.
 5. Tylko po co? Wyciąłbyś parę elementów i sprzedał, jak F-16 xD
 6. Nie wiem czy ci się to przyda, ale tutaj jest model 3D właśnie Panzera IV Ausf D, może to coś ci pomoże. https://sketchfab.com/3d-models/pzkpfw-iv-ausf-d-0d4e06a00b8e47fdb8af26a75e3fb360
 7. I potem dziwisz się dlaczego wszyscy się do ciebie przyczepiają. Jesteś zwykłym chamem z którym nawet nie warto dyskutować, także wstawiaj sobie tutaj te swoje "dzieła" ale nie proś nikogo o krytykę ani pomoc.
 8. Iście merytoryczna odpowiedź. Ja od siebie dodam że ciekawie na ten moment wygląda malowanie.
 9. Poszukuję zdjęć Panzera IV o numerze 1024, jak na razie znalazłem tylko dwa zdjęcia zniszczonego pojazdu. Może ktoś ma więcej?
 10. Dlatego ja już nie zamierzam się więcej wypowiadać i zajmować więcej czasu.
 11. Świetny, tłumik genialnie wygląda, gratulacje!
 12. A siatki dalej zaklejone, szkoda.
 13. Ale chyba nie zostawisz tego modelu w takim stanie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.