Jump to content

shadowmare

Members
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oj tam, F-16 ja też momentami mam chęć zbudować a również się lubuję w śmiglakach. Fajnie wyszło, chociaż ja bym go bardziej pomodulował. Na górze rzeczywiście zacieki mogłyby być naturalniejsze, wystarczy farbka olejna z tubki i na sucho wcieranie delikatnie cienkim pędzelkiem, masz pełną kontrolę wtedy. Z każdym pociągnięciem pędzla brudu przybywa, identycznie jak w rzeczywistości.
 2. Kiedy będzie w Polsce to nie wiem, na znanym zagranicznym portalu aukcyjnym tak się kształtują ceny, całkiem nieźle https://www.ebay.com/b/Academy-1-35-Scale-Military-Helicopter-Models-Kits/158748/bn_7113421810 Musi być naprawdę dobrze sklejalny, skoro 2 filmiki ze zbudowanymi wyszły w tak krótkim czasie.
 3. Ja smaruję smarem silikonowym w puszce Loctite LB 8021, przydaje się nie tylko do modelarstwa ale też przy samochodzie, w domu do drzwi też się nada. Dodatkowo z racji tego, że można nim psikać można wypłukać poprostu cały syf zalewając to co psikamy.
 4. Dzięki Rymulus. Zrobiłem tak specjalnie żeby ten efekt piachu był bardziej widoczny. W świetle dziennym takie delikatne efekty zanikają i dlatego starałem się zrobić to tak, żeby zwracało uwagę.
 5. Konwersja Spitfire MK II na piątkę w wersji C. Jako dawca części (m.in. owiewki oraz filtra Vokes) posłużyła Hasegawa. Dużo własnej roboty i zmian na zewnątrz i w kokpicie. Dodałem lufy Mastera, blaszki Edka, metalowe golenie, żywiczne koła, prawie całkowicie zrąbane maski Montexu trzeba było poprawić. Dodałem kilka fot na czarnym tle i nowych ujęć.
 6. A właśnie, że Spit ładniejszy . Fajna foka ale uważam, że trzeba być bardziej wyrazistym w tej skali. O ile na fotach jest ładnie to w rzeczywistości przy gorszym świetle delikatność zanika.
 7. Coraz fajniej jest. Kopcie są ok według mnie.
 8. Fajny model wyszedł ale za blisko trzymasz aparat chyba i się rozmazuje zdjęcie. Spróbuj robić z większej odległości. Białe tło nie musi być na całej focie, można je dodać nawet w paincie wtedy rozjaśnić i masz dużo większą powierzchnię 2-planu. Rozjaśnienie robię w starej aplikacji Picasa ale pewnie można to zrobić w każdej. 1. Fota bez obróbki 2.Fota z dodanymi białymi kwadratami w Paintcie 3.Rozjaśnienie suwakiem "Światła" w Picasie. Te same wymiary fot. Uwżać trzeba tylko, żeby nie rozjaśnić za mocno.
 9. A moim zdaniem właśnie bardzo lekko jest ubrudzony, aż się prosi żeby kopcia dodać i na spodzie jeszcze parę zacieków chociaż. Ogólnie ma swój fajny, realistyczny klimat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.