Jump to content

shadowmare

Members
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki Marku. Bardzo słusznie bo Zoukei Mura się zajmuje tematem (a przynajmniej ma w planach).
 2. Wzoruję się na zdjęciach, ale podkręcam efekty bo uważam, że bez dobrego światła, bardzo mało z brudów i modulacji jest widocznych. Robienie czystych modeli bez żadnych zabiegów aero, moim zdaniem nie ma sensu, lepiej kupić sobie zabawkę DieCast - wyjdzie na to samo, bez niepotrzebnej roboty i marnowania czasu. Kadłub: Tutaj spód: Dzięki. Chciałem zbić jednolitość koloru na dole.
 3. Dzięki, ten model jest niestety w pakiecie z szeregiem błędów, więc pewne fragmenty mogą wyglądać dziwnie.
 4. Sporo rzeczy poprawiłem i dodałem, nie będę wchodził w szczegóły, jedynie co mogę napisać to żeby pod żadnym pozorem nie kupować. Dobrze, że ktoś poważniejszy się zainteresował tym tematem, mam już plan na srebrnego konia, więc będzie może jeszcze okazja.
 5. HpH ma poważny problem też ze składalnością.
 6. Skala 1:48 X-Resin PWS-10 - wszystkie części w komplecie blaszki i maski 200 zł Skala 1:32 Special Hobby Morane Saulnier MS 406 , brak kalek do Bursztyna i kokard do Francuza dorzucam swastyki Techmodu plus maski jakie mam od Fiata G.50 150 zł Williams Brothers Seversky P-35 - części powycinane ale kompletny - 150 zł. Więcej fotek https://imgur.com/a/t770G7r WYSYŁKA PACZKOMAT + 15 ZŁ
 7. Ja używałem zawsze starego Settera , bez Softera, nie uważałem, żeby był potrzebny ale też nigdy szczególnie grubych kalek nie przyklejałem. Więc Atlis może mieć rację. Rozumiem, że poza Europą Softer i Setter zachowały stary skład?
 8. Ja bylbym chetny na stary Setter. Plus paczkomat.
 9. Oj tam, F-16 ja też momentami mam chęć zbudować a również się lubuję w śmiglakach. Fajnie wyszło, chociaż ja bym go bardziej pomodulował. Na górze rzeczywiście zacieki mogłyby być naturalniejsze, wystarczy farbka olejna z tubki i na sucho wcieranie delikatnie cienkim pędzelkiem, masz pełną kontrolę wtedy. Z każdym pociągnięciem pędzla brudu przybywa, identycznie jak w rzeczywistości.
 10. Kiedy będzie w Polsce to nie wiem, na znanym zagranicznym portalu aukcyjnym tak się kształtują ceny, całkiem nieźle https://www.ebay.com/b/Academy-1-35-Scale-Military-Helicopter-Models-Kits/158748/bn_7113421810 Musi być naprawdę dobrze sklejalny, skoro 2 filmiki ze zbudowanymi wyszły w tak krótkim czasie.
 11. Ja smaruję smarem silikonowym w puszce Loctite LB 8021, przydaje się nie tylko do modelarstwa ale też przy samochodzie, w domu do drzwi też się nada. Dodatkowo z racji tego, że można nim psikać można wypłukać poprostu cały syf zalewając to co psikamy.
 12. Dzięki Rymulus. Zrobiłem tak specjalnie żeby ten efekt piachu był bardziej widoczny. W świetle dziennym takie delikatne efekty zanikają i dlatego starałem się zrobić to tak, żeby zwracało uwagę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.