Jump to content

shadowmare

Members
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

shadowmare last won the day on August 31 2019

shadowmare had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

Personal Information

 • Facebook
  https://www.facebook.com/Mikes-Scale-Miniatures-11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zestawowe śmigło jest całkiem skopane, ciężko coś z nim zrobić. Trzeba nałożyć kupę szpachli i rzeźbić trudny do uchwycenia kształt. Najlepiej kupić zamiennik.
 2. Dzięki Marku. No możnaby, jak i jeszcze z kilka-kilkanaście innych rzeczy dorobić ale kiedyś trzeba skończyć. : )
 3. Nie był zbytnio obdrapany Dzięki. Miał być opuszczony, starałem się bardzo nie brudzić, pewne rzeczy trzeba trochę podkreślać bo inaczej guzik widać jak się położy na półkę bez lupy i latarki.
 4. Czołem, datowany na lata 70, stary model japońskiej firmy Takara, trzymający się ogólnie zewnętrznie całkiem ok, niemniej powierzchnie wewnętrzne zasadniczo są mniej lub bardziej puste. Dobrze, że kilka bardziej widocznych detali jak grubość owiewki, krawędź spływu itp. są całkiem współczesne. Ciekawostką jest fakt, że formy zatonęły gdzieś na morzu czy oceanie razem z kilkoma innymi modelami Revella. Wartość tego zestawu jest więc dość duża (jest to jedyny model w tej skali) mimo ułomności starczych. Lista poprawek/zmian: - przeryte linie - wytrasowane otwory inspekcyjne - nitowanie
 5. Super jest! Nie należy się złośliwcami sugerować.
 6. Ja tak nie uważam. Bawię się światłocieniem, miejscami chciałem oddać pofalowaną blachę. Nie zmuszam do komentowania jak się nie podoba.
 7. Nie stosowałem wcale czystego białego a właśnie rozjaśnione/przyciemnione kolory bazowe Co innego zdjęcia i światło do fotek/ich rozjaśnianie, podciąganie kontrastu w programie graficznym, żeby cokolwiek było widać na zdjęciach ciemnego obiektu jakim jest P.11, co innego rzeczywistość, światło dnia, gdzie większość rzeczy ginie i się tłumi. Nie sądzę, że tutaj są jakieś szczególne kontrasty. Co do kopalni to ?
 8. No masz rację F-22 też w kotłowni trzymają Amerykanckie, żeby Skośnookie nie wykryły ?. Pewnikiem samoloty się nie brudzą.
 9. Dzięki bardzo thor_, Bengal! Dzięki, fakt ta nitka do najlepszych nie należy, kiedyś wymienię. Zdjęcia P-11 z większymi zabrudzeniami nie ma, natomiast nie chciałem robić całkiem czystej, nie jest to w moim guście. Fotki z rozmontowywania w muzeum pokazują, że coś tam jednak mu ciekło ?
 10. Witam, budowa, lista zmian: https://www.facebook.com/Mikes-Scale-Miniatures-114288116963803 Więcej informacji o pilocie: http://armahobbynews.pl/blog/2019/05/16/kresowa-jedenastka-z-indykiem/ Serdeczne podziękowania dla Artura Domańskiego i Grzegorza Mazurowskiego za pomoc w walce ze szczegółami i malowaniem.
 11. https://forum.ww1aircraftmodels.com/index.php?topic=10978.msg202360%3Bboardseen&fbclid=IwAR0JovpZFSEUh2XmZKkZN0VHrHYFlXUW4jNG5mSKq2nC80XjIKRWS65sS20#new
 12. Dzięki Chłopaki. Aerografem ? Farbki Tamki mieszane. Teraz użyłbym Hataki. Dodałem nową fotę z pilotem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.