Jump to content

shadowmare

Members
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

shadowmare last won the day on August 31

shadowmare had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z Facebooka IBG najwcześniej w Grudniu tego roku.
 2. Straszliwie to trochę przesada. Dałem większy kontrast bo bez tego zanikały efekty, które robiłem. Na ciemnym kamo słabo widać delikatniejsze rzeczy. Taki już mam styl. Staram się, żeby model nie był płaski - jednolity. Gdyby wyprodukowano serię P-24 dla wojska plus wcześniej przyszły Morane plus Hurricane, to by nie było aż takiej przepaści ale wyszło jak wyszło.
 3. Czołem, skończyłem Bfa, ciężko było znaleźć E-3 z Kampanii Wrześniowej ale udało się. Postać na silniku pochodzi z bajki Max und Moritz. Malowałem ją ręcznie bo oczywiście kalek brak. Dyngsów na spodzie nie przyklejałem, żeby nie pourywać przy foceniu. Warsztat: https://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=851&t=86890&sid=0949e6a83b9de3b12b96298a3616d06e
 4. Może niejasno napisałem, chciałem tylko pokazać brudzenie, kamo rzeczywiście jest złe na mojej focie. Chodziło mi, o to, że trzeba uważać na ściemę.
 5. Super wyszedł. Tutaj masz pierwsze lepsze zdjęcie brudnego, warto poszperać trochę w Internecie zawsze przed brudzeniem, można wypatrzeć dużo smaczków i rzeczy, o których inni nie wiedzą. Tym bardziej, że twórcy modeli, masek, kalek nie patrzą często na zdjęcia oryginału i każą np. źle malować linie kamo itp.
 6. Widziałem go w Łasku, fajnie wyglądał, myślałem, że te wężyki to jakaś imitacja spływającego deszczu 😄 Jak już taką siatkę robiono to była ona znacznie wyraźniejsza, żeby jednak spełniała zadanie kamuflażowe ale tak czy inaczej miałeś pełne prawo zrobić po swojemu.
 7. Dzięki Marku. Bardzo słusznie bo Zoukei Mura się zajmuje tematem (a przynajmniej ma w planach).
 8. Wzoruję się na zdjęciach, ale podkręcam efekty bo uważam, że bez dobrego światła, bardzo mało z brudów i modulacji jest widocznych. Robienie czystych modeli bez żadnych zabiegów aero, moim zdaniem nie ma sensu, lepiej kupić sobie zabawkę DieCast - wyjdzie na to samo, bez niepotrzebnej roboty i marnowania czasu. Kadłub: Tutaj spód: Dzięki. Chciałem zbić jednolitość koloru na dole.
 9. Dzięki, ten model jest niestety w pakiecie z szeregiem błędów, więc pewne fragmenty mogą wyglądać dziwnie.
 10. Sporo rzeczy poprawiłem i dodałem, nie będę wchodził w szczegóły, jedynie co mogę napisać to żeby pod żadnym pozorem nie kupować. Dobrze, że ktoś poważniejszy się zainteresował tym tematem, mam już plan na srebrnego konia, więc będzie może jeszcze okazja.
 11. HpH ma poważny problem też ze składalnością.
 12. Skala 1:48 X-Resin PWS-10 - wszystkie części w komplecie blaszki i maski 200 zł Skala 1:32 Special Hobby Morane Saulnier MS 406 , brak kalek do Bursztyna i kokard do Francuza dorzucam swastyki Techmodu plus maski jakie mam od Fiata G.50 150 zł Williams Brothers Seversky P-35 - części powycinane ale kompletny - 150 zł. Więcej fotek https://imgur.com/a/t770G7r WYSYŁKA PACZKOMAT + 15 ZŁ
 13. Ja używałem zawsze starego Settera , bez Softera, nie uważałem, żeby był potrzebny ale też nigdy szczególnie grubych kalek nie przyklejałem. Więc Atlis może mieć rację. Rozumiem, że poza Europą Softer i Setter zachowały stary skład?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.