Jump to content

quake

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by quake

 1. Jak prezentuje się od strony merytorycznej? Ktoś jest już posiadaczem tego zestawu?
 2. Osłona dokładnie taka jaką podałeś w linku. Skrzynka raczej kanciasta, poniżej fotka zaokrąglonej . Gąski , wózki , koła w zestawie są ok. Nie jestem znawcą tematu , ale kilka zestawów pod polskie shermany zebrałem i prawie zawsze coś jest do wymiany , dorobienia itp.
 3. Sprawdź jaką masz w zestawie. Ja tylko fotki oglądam więc mogę się mylić.
 4. quake

  Polski Sherman M4A1

  Witaj w klubie polskich shermanów . Musi być jakiś ćwiek . Na fotce jest ostronosa......Osłona z innego modelu lub Panzerart.
 5. Oczywiście że odlewana. Niestety takiej w zestawie nie ma. To jest późna "ostronosa".
 6. quake

  Polski Sherman M4A1

  Odlewana wczesna czy późna (ostronosa) , której w zestawie nie ma.
 7. A jednak projekt ruszył .Super . Jaka będzie osłona transmisji?
 8. quake

  Polski Sherman M4A1

  Super że drążysz temat. Model Edka jest godny uwagi i chętnie go kupię jeśli będzie pasował pod konkretne malowanie. A jak wygląda sprawa z osłoną transmisji?
 9. quake

  Polski Sherman M4A1

  Zakładam że to ten sam rodzaj wieży co Kaniowczyka. Może jest inaczej. Generalnie jeśli jest wieża i osłona przekładni do wymiany to dla mnie odpada.Dopuszczam przeróbki we własnym zakresie typu skrzynki , płyty pancerne itp.
 10. quake

  Polski Sherman M4A1

  Pod kątem modelu Eduarda znalazłem jeszcze malowanie "Kaniowczyk" . Wieża to LB czy HB?
 11. quake

  Polski Sherman M4A1

  To może pod M4 Normandy jest dostępne polskie malowanie?
 12. quake

  Polski Sherman M4A1

  Skoro z modelu Eduarda nic nie pasuje to zamykamy dyskusję. Model fajny i liczyłem że sklei się "naszego". Dziękuję za pomoc.
 13. quake

  Polski Sherman M4A1

  Cześć. Tutaj piszą np. coś innego choć zdjęcie powyżej pokazuje pancerz odlewany. http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=9001&highlight=acroma Sylwetka Acromy pokazana w Polskich Shermanach jest błędna ....?
 14. quake

  Polski Sherman M4A1

  Aby rozwiać wątpliwości potrzebna jest fotka wieży Acromy ,która da odpowiedż czy była z włazem ładowniczego i w kwestii jej dopancerzenia . Generalnie potrzebne dodatkowo wyposażenie brytyjskie i .........fotografie danego czołgu , wtedy można ocenić przydatność modelu.
 15. quake

  Polski Sherman M4A1

  Acroma ma inny typ wieży z włazem ładowniczego. Tutaj jest wieża starego typu z pojedynczym włazem.Tyle wcześniej doczytałem.Dlatego pytam konkretnie o ten model.
 16. Witam. Posiadaliśmy na wyposażeniu wersję M4A1 wydaną przez Tasca a obecnie Eduarda: http://www.eduard.com/store/Eduard/Plastic-kits/Profipack/AFV/1-35/M4A1-Sherman-1-35.html ?
 17. Oba te zestawy są prawidłowe. 2 zdjęcia M9 + 17 pdr znajdziesz w Od Acromy do Zwycięzcy. Wiem że są fotki z zestawem WSC + 6 pdr.
 18. Witam. Poszukuję fotografii White Scout Cara holującego armatę 6 pdr i Half Trucka holującego działo 17 pdr w barwach PSZ.
 19. quake

  KI-43 I Oscar

  Poszukuję fotki samolotu Kenshiro Takedy z 1942 r.Cokolwiek gdzie widać uszkodzenia lakieru itp, ślady eksploatacji.
 20. Witam. Jakie bedą własciwe kolory dla KI43 I? Model Hasegawy, okres i malowania pudełkowe.Przeliczniki mam więc mogą być farby dowolnej firmy.Generalnie korzystam z akryli Gunze , Vallejo.
 21. Faktycznie mają większą pojemność.Niestety zestawy są tylko w serii C, druga sprawa to dobór kolorów w zestawach.Dwa kolory są ok a trzeci z choinki..............ale może się mylę.Wracając do sprawy mnie interesuje seria H.
 22. Tyle to umiem znależć, bez przesady.To jest zestaw , drogi , do tego nie ma zestawu pustynnego.Chodzi mi o pojedyńcze farbki.Są chyba osoby które malują tymi farbami.
 23. Witam. Proszę o pomoc w ustaleniu numeracji farb.Potrzebne mi sa numery farb Gunze serii H do malowania kamo samolotów RAF z II wś, + malowania pustynne.Niestety nie mam jeszcze przelicznika a ze strony internetowej trudno określić właściwe barwy.
 24. Tak myślałem że za gruba warstwa farby .A czym nakładacie maskol?Nakładałem perdzlem ale tak szybko zasycha że, nie starcza na jedno nakładanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.