Jump to content

konradkur

Members
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  białystok
 • Interests
  czołgi 1:72
 1. "w sprzedaży są jeszcze dwa wagony (może w przyszłości będą dołączone)" W sprzedaży jest dużo wagonów polecam "trumpka" gondole z niskimi burtami. W cenie około 200zł można kupić lokomotywę WR260 i skład kolejowy jak ta lala , a poważnie będę się przyglądał.
 2. No no no amerykanin w twoim wykonaniu będe podglądał. PS Mandzuria zwana dalej bałaganem na pancerzu zapowiada sie ciekawie, a jeśli to jeszcze nie jej koniec to tym bardziej.
 3. Taka scena ze spychajacym king tigera "buldogiem" jest na ulotce farb Life color tyle ze w 35 . Pozatym bede kibicoawł po cichaczu
 4. Hej wiesz niewiem czy masz ochote Panu Tomkowi robić reklame ale jak mógłbyś pokazać oco biega z tymi fabrbami np. jedenej deski był bym wdzięczny. PS scenka zacna
 5. Hej modelarze czy nie ma ktoś w swojej filmotece Bitwy o Ardeny prosze o wiadimość na PW chętnie sie wymienie ewentualnie można sie zawsze dogadać )
 6. Jacku czy ty czasami nie budujesz sceny z utopionym mobel.... i famo wyciągającym go z błota. ( bo taka mi wpadła w oczy przy przeglądaniu instrukcji od famo ) Sam model jak zwykle pierwsza klasa.
 7. O ooo widze, że po pociągu została tobe sie tylko podstawka od 6 osiówki a wracając do czołu to nieżle. Mam takiego sklejonego i miałem dosłownie fantastyczną fakkture stali na ścianach bocznych ciekawe jak u ciebie ?????
 8. Model modelem jak zawsze na wysokim poziomie, ale teatrzyk z figurkami bombowy Poazdrawiam. P.S. czekam na pantere obiecywaną z zeszłego roku z dioramką )
 9. Fajne fajne podstawka mało hektarowa odbiór całości poytywny
 10. Niech będe pierwszym piękny i dobrze ubrudzony słonik (ciekawe co jeszcze na podwoziu porshe skleisz )
 11. Świetne mam pytanie gdzie kupić mikroskop do składania takich robaczków
 12. Nie no zardzewiały na 5
 13. jak na pierwszy to jest ok pamietaj ze im więcej matu tym lepiej a precyzja i doświadczenie to artybuty które trzeba zdobywać z czasem. Grunt by postępowały do przodu
 14. Poszalałeś z tym gruzowiskiem nie ma co )
 15. Ładnie podszlifowany a poodpada go troche. PS co to jest Brzydal ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.