Jump to content

dweler

Members
 • Posts

  1,125
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O to mi chodziło, czyli najpóźniej do 15:30. Dzięki za info.
 2. Gajowy z wąsami to oczywiste ale ja pytałem do której można odbierać modele w razie gdybym nie dotarł na ogłoszenie wyników.
 3. Dzień dobry. Mam jeszcze pytanie do której można odbierać modele po wystawie tzn. w niedzielę?
 4. Super że przyjmujecie modele od 8:00, zdążę potem jeszcze na egzaminy .
 5. Jeśli spodziewasz się spektakularnej porażki to bardzo możliwe że się nie rozczarujesz A dziękuję, na razie dobrze, nie narzekam. A tu ukończone wnętrze kabinki.
 6. Cześć. Dzięki za komentarze. Klamry to pojedyncze ogniwka odcięte od łańcucha fototrawionego a pasy to złota folia ploterowa. Tymczasem ukończone fotele i deski rozdzielcze.
 7. Dzisiaj udało się trochę podłubać przy fotelach. Ps. Lewa klamra w lewym fotelu już poprawiona.
 8. Potez no właśnie w ogóle tego nie ma na kadłubie czyli jeden problem z głowy . Pozostaje spiłować część anten na statecznikach pionowych. Wilekie dzięki za pomoc.
 9. Dzięki za zainteresowanie tematem. Dokładnie, wielkie dzięki za pomoc. Na ogonkach widzę różnicę a o które anteny chodzi?
 10. Kalki bardzo podobne do tej wersji, będę coś kombinował. W planach mam zamiar otworzyć hamulec aerodynamiczny, końcówkę do tankowania, luk techniczny, radar i trochę wzbogacić wnętrze kabiny.
 11. Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Robię sobie wersję D okazało się że B Kalki trochę nie pasują lecz humoru mi nie psują Chcę go trochę pootwierać mikroskopu mi nie trzeba Kamo może mi się uda jeśli tak to będą cuda Jeśli nie to włączę blues to jest właśnie letni luz! Cześć. Dawno nie sklejałem żadnego plastiku ale postaram się aby miało to ręce i nogi. Na początek ogólna wizja malowania, pudełko i to co w pudełku. 4 części wycięte z ramki.
 12. Witam. Koledzy modelarze jeśli można chciałbym pokazać zaprojektowane przeze mnie naklejki o tematyce lotniczej, jeśli nie można proszę o przniesienie do działu giełda. Naklejki wycinane z folii, rozmiar ok 11x11 cm. Jednokolorowe po 5 zł, dwukolorowe po 7zł, wysyłka 2,35 zł, przy 4 sztukach piąta gratis. Mogę zaprojektować dowolne wzory i wymiary.Kontakt ze mną najłatwiejszy jest przez wiadomość na facebooku ale jeśli ktoś nie ma to oczywiście może być mejlowo dweler@o2.pl. Mój FB i pełna galeria również tutaj: https://www.facebook.com/FAN-naklejka-1543035105987339/?fref=ts Zapraszam do polubienia strony gdzie będą wrzucane nowe wzory.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.