Jump to content

Patterson

Members
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wejherowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledze zapewne chodziło o to, że pod pojazdy p.lotnicze trafiały głównie kadłuby od czołgów które wracały z frontu uszkodzone i po przejściu remontu były przekazywane pod zabudowę na Flakpanzery. Ausf.G to wersja Panzera IV który został przerobiony na Flakpanzera. Ten Dragonowski to zapewne Ausf.J ze względu na trzy rolki.
 2. O fajnie, ja mam "Wirbla", także chętnie popatrzę.
 3. Bardzo ładny model, podoba mi się zwłaszcza nie za mocne brudzenie, takie w sam raz. Z uwag, to chyba niepomalowane są tylne światła.
 4. Nie odbieram Ci prawa do wyrażania swojej opinii i zdania, wspomnę tylko, żeby być wiarygodnym w narzucaniu swojej oceny innym i wyręczaniu Admina, warto położyć na stole coś więcej niż jeden model, bo w przeciwnym razie jest się po prostu śmiesznym.
 5. Widzę, że lekcje od KFS przyniosły efekty, gratuluję ostatniego modelu. Szkoda, że ego jak widać wzrosło wprost proporcjonalnie do umiejętności. Mimo wszystko dziękuje za część merytoryczną tego postu. Adminowi dziękuję za fotkę na głównej, bardzo mi miło.
 6. Zrobiłem sobie mikołajki wcześniej.
 7. Fajny złom! Też mam ten model, czeka w podkładzie na swoja kolej.
 8. Facet na filmiku twierdzi, że to misz-masz nowych i starych ramek, a te stare mają poprawki, dodali kilka detali.
 9. Oszukują mnie co najmniej 2 razy na rok :p link do PMMS: http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/tamiya.html
 10. Niespodziewane nowości z Tamiyi. Podobno wszystko nowe formy, a nie przepaki. 35359 U.S. Medium Tank M4A3E8 Sherman "Easy Eight" Korean War 35357 German Assault Pioneer Team & Goliath Set 35356 British Self-Propelled Anti-Tank Gun Archer Ładnie odwzorowanym Goliatem bym nie pogardził.
 11. Tak jak proponował kolega jawkers, popracowałem troszkę nad zdjęciami w programie, chyba jest znacznie lepiej. (podmieniłem w pierwszym poście).
 12. Dzięki, faktycznie lepiej Może jakoś w tygodniu uda mi się kupić nowy brystol to zrobię nowe fotki, zobaczymy.
 13. Dzięki za uwagi. Zwykle robię fotki na białym brystolu który odbija dodatkowo światło. Widać dwa punkty świetlne na czarny brystol to za mało. Muszę kupić biały i pogrzebać trochę w ustawieniach aparatu, żeby na ciemnym wykrzesać więcej światła.
 14. Spokojnie, czyszczę meblościankę z rozgrzebanych od lat projektów, żeby nie zajmowały już miejsca. Panthery powrócą i to plutonem. 5 gotowych do malowania i jedna częściowo pomalowana. Jakieś 30 czeka na zrobienie
 15. ISU-152 z 13 Pułku Artylerii Samobieżnej, 1 Armii Wojska Polskiego. Niemcy, Kwiecień 1945. Tamiya 1/35
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.