Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Stojkovic last won the day on May 25

Stojkovic had the most liked content!

Community Reputation

65 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty to masz zawsze towar spod lady
 2. Powiedz mi, czy to ten sam model? https://www.scalemates.com/kits/italeri-2647-ach-47a-armed-chinook--104435 Bo w takim razie mnie czeka podobna "przygoda".
 3. To co one taki piaskowy kolor mają? Ja mam Def-owskie i są szare?
 4. Koła już w zestawie konwersyjnym?
 5. Z punktu widzenia nauki to nie możliwe. Z punktu widzenia modelarskiego jest ok Dodałem lekkie brudzenie w zakamarkach. Dokleiłem też część z dzwi włazów.
 6. Możliwe, że dorobię tam jeszcze lekkie obicie lub dwa, żeby zaspokoić logiczny odbiór tych zacieków. Przyznam, że skupiłem się na wytłumieniu smug o których dyskutowaliśmy.
 7. Dobrze wiecie, że co jak co, ale każdy projekt doprowadzam do końca. Medalista z Moson to może nie bdzęie,alet eż nieuw ażam, żę to słaby model.
 8. Na żywo te smugi tak po oczach nie dają bardzo. Będę walczył do końca.
 9. Lepiej napisać, niż ignorować
 10. Przykurz go jeszcze gdzieniegdzie i pamiętaj o zwashowaniu gratów w koszu
 11. Witajcie, Ktoś może powiedzieć patrząc na zdjęcia, że niewiele się zmienia. Za mną jakieś 6 godzin pracy przy modelu. Bardzo starałem się utrzymać model w stonowanej formie jeśli chodzi o nakładane efekty. Pojazd ma reprezentować okres kampanii wrześniowej, a z tego co kojarzę to sporo jeździło się po drogach gruntowych, więc kurzenie owszem, ale błocenie już niezbyt. Zakres prac: - wykonałem rozjaśnienia farbami olejnymi i delikatną biedronkę - wykonałem zacieki ale z umiarem - wykonałem brudzenie olejnymi farbami w odcieniach ziemi jako dodatkowy odcień kolorystyczny dla pigmentów - ubrudziłem okolice otworu nadsilnikowego i nieco sam silnik - ukurzyłem pojazd - dokleiłem drzwiczki wieży - osobno ubrudziłem koła i przygotowałem do montażu Model będzie jeszcze poprawiany, np. z brudzeniem i olejami w okolicach zakamarków na błotnikach. Otwarty jestem na sugestie itp. Fotki:
 12. Czyli mogę miec wywalone na merytorykę przy tym zestawie?
 13. Koledzy, czy T-55 Mod 58 nada się na wersję z Wietnamu? Chodzi o ten kit: Trumpeter - No. 00342
 14. Stojkovic

  Fulda Gap

  Cheftain prócz tego że się błyszczy to ma jeszcze krzywo lufę - w dół.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.