Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Stojkovic last won the day on March 13

Stojkovic had the most liked content!

Community Reputation

192 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wolałem nie przekombinować z tym malowaniem pasów, bo jak sie nie ma wprawy to może wyjść odwrotnie niż chcemy. Filtr z miga do zielonego camo - chodziło mi o to, żeby uspójnić przejścia kolorystyczne, szczególnie śrub wyciągniętych najjaśniejszym kolorem z resztą pancerza. Ponadto mam wrażenie, że blady wyszedł ten zielony i chciałem nieco ożywić kolorystykę.
 2. Malowałem, bo gdyby była kalka to byłaby droga przez mękę by to dopasować.
 3. Proceduję zatem dalej. Nałożony filtr . Kalki schna i jest na nich sol więc nie wszystko się jeszcze ładnie ułożyło.
 4. Stojkovic

  Emil

  Teraz wygląda to jak trzeba! Fajnie jest.
 5. Te zbiorniki po bokach miały spory szew na bokach i to jest pozostałość po niwelowaniu tego szwu - na upartego i w powiększeniu wida, że coś tam było. Ten szew na siekierze przeoczyłem przy obróbce i usuwaniu szwów na narzędziach. Jamkę na łopacie łatwo można zniwelować. Ten element zawieszenia jest o tyle kłopotliwy, że po sklejeniu trzeba od razu włożyć koło napinające co mocno przeszkadza przy szlifowaniu. Zresztą planowałem i tak uskutecznic kurzenie i brudzenie na zawieszeniu więc raczej tego widać nie będzie. Tajemniczy zaciek to pozostałość wody, której użyłem do aktywacj
 6. Rozjaśnienia dodane. Lekki retusz będzie potrzebny na wieży bo zostały slady. Niektóre nity też trzeba będzie poprawić bo nie są róznomiernie rozświetlone.
 7. Baza jest juz prawie gotowa - jeszcze musze zrobić jeden gradient na wieży i nieco rozjaśnić najjaśniejszy kolor, bo może nieco zaniknąć modulacja po filtrze i washu.
 8. Niektóre miejsca poprawione i uważam, że jest ok. Wnętrze wieży już w międzyczasie też powstało. Teraz przygotowanie pod malowanie całości. Podłoga: Wnętrze wieży - z wiadomych przyczyn olałem ślady po wypychaczach... Podstawa wraz z działem: Wszystkie elementy przed montażem: Cała sekcja w komplecie:
 9. Jeśli chodzi o to miejsce, to bazowo były tam dość duże dziury na ten własnie element. Dorabiać go z drutu można na upartego jak większość uchwytów w tej skali. Dla mnie do przeżycia, szczególnie patrząc na model gołym okiem.
 10. Zaszpachluję tę stronę i lekko wytrasuje ostrzem żeby ta szpara między płytami była tak jak po tej drugiej stronie - taki jest plan. Chodzi ci o te druciane uchwyty czy ten jeden uchwyt z przodu w kółku zaznaczony? Gdyby można było nieco jaśniej o które miejsce chodzi?
 11. Myślę o korekcie głównie tego:
 12. Tak to były zestawowe tracki. Je będę malował dopiero na koniec.
 13. Na szarym widac dużo więcej. Niektóre miejsca będą wymagać poprawki ale generalnie nie jest źle.
 14. Dzięki za walkaround - bardzo przydatny, choć jak na dłoni widać sporo niedociągnięć Academy merytorycznie. Rzeczywiście te osłony reflektorów są grube jak oprawki bryli mojej nauczycielki z polskiego w podstawówce, ale uparłem się że będzie grany z pudła. Trzeba by wymienić wszystkie browningi na alu i lufę główną, nie mówiąc już o jakichś blaszkach etc. Model dla relaksu i zabawy malowaniem.
 15. Model w zasadzie złożony. Na potrzeby zdjęć na sucho dostawiona wieża i beczki na bokach. Po położeniu podkładu pewnie niektóre miejsca będzie trzeba przeszlifować - szczególnie na rzeczonych beczkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.