Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,892
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Stojkovic last won the day on October 26 2020

Stojkovic had the most liked content!

Community Reputation

274 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Swego czasu produkowaliśmy pod marka Archetypon właśnie takie transformatorowe budynki. https://www.scalemates.com/kits/archetypon-b1603-industrial-building-2--1015551 Możliwe, że będzie gdzieś jeszcze w piwnicy jedna sztuka.
 2. Tu jest ciekawy przykład Żukersa gdzie można się i pośmiać i podpatrzeć nieco:
 3. Mnie się te strażaki nigdy nie podobały powiem szczerze. Wolałem takie wiejskie z polotem albo milicyjne w ostateczności.
 4. Startuje z nowym tematem, tym razem będzie to absolutna legenda PRL - Żuk! Bądzie to moja pierwsza poważna styczność z żywicznym modelem, więc pewnie łatwo i idealnie nie będzie. https://www.mojehobby.pl/products/ZUK-A15-van.html Będzie grany w podobnym stylu co ten na obrazku
 5. Z tego co pamiętałem o to chodziło. No i mam dementować czy co m a na celu to podbicie tematu?
 6. Stąd też wyjaśniłem moje podejście do tematu tego projektu. Wiem że są tacy, co to muszą widzieć pełną zgodność z podręcznikiem i etykietą taktyki itp. Ja mam relaksacyjno - turyastyczne podejście.
 7. Zamysł jest taki, że pojazd został porzucony a załoga w popłochu uciekła. Nie doszukujcie się tu większej logiki i zamysłu opowiadania szerszej historii. Chcę wyeksponowac wnętrze, pokazac walory tego modelu na winietce z figurką i tyle. Wiadomo, że sztucznie wyglądają wszystkie drzwi pootwierane idealnie itp.
 8. To celowy zabieg - o ile pamiętam zależało mi na zróżnicowaniu kolorystycznym tych dwóch paneli z mocnym i ostrym przejściem kolorów kamuflażu od tych robionych z ręki. Malowałem osobno tank i osłony.
 9. Ok, teraz wszystko jasne - zapomniałem, że były wersje malowane na taki kolor wnętrza.
 10. Napisz jaki powinien być - tzn. jaki położyłeś - bo mnie wygląda na jakiś taki żółtawy?
 11. Przyznam, że dziwny ten kolor wnętrza - wzorowałeś się na jakimś foto?
 12. Będziesz go na Friulach stawiał czy zestawowe gęsi?
 13. Nie wiem, czy ja bym użył słowa "polot" w odniesieniu do jakiejkolwiek części z tego zestawu. Zestaw Trumpka jest przede wszystkim bardziej zdetalowany i ma o niebo lepsze spasowanie. Model w witrynce wygląda majestatycznie, ale na warsztacie nie jedna wiązanka poszła - najbardziej siarczysta na etapie sklejania gotowych budek z ramą z przodu - nic do siebie nie pasowało....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.