Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Stojkovic last won the day on May 25 2019

Stojkovic had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięknie dziękuję za inspiracje. Proste a tak efektowne. Mam pytanie o ostatnią fazę, czyli psikanie z aero starego pigmentu i wetefekta. Czy dodajesz coś do pigmentu (white spirit) czy tarmosisz na sucho sam piach? Podobne pytanie o wet effect, on ma konsystencję syropu i znowu pytanie czy przed wlaniem do aero czymś to rozcieńczasz? Pozdrosy
 2. Patrz, źle Ci napisałem. Najpierw kolor bazowy - potem satyna lakier - heavy chipping - biała tamka
 3. Malowałem Kubelwagena heavy chipping - lakier satyna - biała tamka - schodzi jak marzenie. Moim zdaniem za grubo kładziesz farbę i stąd problemy.
 4. Myślę, że podolam. Wiem że to bardzo źle spasowany model.
 5. Rzeczywiście po położeniu pigmentów na tym jednym ogniwie jest niedoszlifowanie (szlifowałem cały komplet na jedną i drugą stronę - straszne parszywce). Okopcenie dorobię w wolnej chwili. Co do zobaczenia Tigra na żywo, to ciężko powiedzieć.
 6. Nie wiem o którym miejscu mowa, ale kolory są takie jak na normalnych fotkach (bez zbliżeń, bo tam mi kolory nieco zmienia). Brąz jest brąz, zielony zielony a piaskowy też piaskowy.
 7. Będziesz do niego robił załogę?
 8. Tygrys już na kołach - w końcu! Doszły pigmenty i lekki kurz przy włazach. Wieża jeszcze nie skalana pigmentem, podobnie jak płyta nadsilnikowa.
 9. Nie może, a musi mieć kluczowe znaczenie. Ilość fluidu + grubość farby. Washable white też trzeba kłaść cieniutko, bo ten produkt jest przewidziany głównie do robienia camo z białej a nie po całości (ruskie taki robiły na T-34).
 10. Skalę wyzwania to już niech sobie sam każdy indywidualnie oceni. Przypomnę tylko, że technologia idzie do przodu i na tle spasowania całego modelu ten element aż dziwnie odstaje.
 11. Tak to foto z internetów. Myślę, że jasno obrazuje skalę wyzwania jeśli chodzi o szlif tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.