Jump to content

słomek

Members
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Beton? Może troszkę przypominać beton. Są różne błota - wierz mi. Akurat gleboznawstwo i geodezja są mi zawodowo znane ;] Hmmm z tymi narzędziami to jakoś ciężko mi wykonać w skali 1:35 słoje drewna rozpierzchłonaczyniowego. Z resztą... jakiegokolwiek innego też :( Mimo to, uznaję że jest ok. Cieszę się, że i wam to się podoba Pozdrawiam!
 2. aha, byłbym zapomniał. Ktoś wspomniał o jakimś stosowaniu lakieru do włosów. Nie wiem nawet o co chodzi... Nie znam żadnej techniki z lakierem. Model maluję aerografem a obicia, zacieki, wypłowienia, oleje, błoto, rdzę itd nanosze różnego rodzaju pędzlami. Pzdr!
 3. Dzięki za pomocne rady! Pozdrawiam
 4. Witam ponownie Zapraszam do komentowania. www.suomek.blogspot.com
 5. ...i jak tam Wasze lodówkowce? Mój od 15 stcznia 2009 śmiga aż miło. Mimo, że minęło 2,5 roku, na nic nie narzekam - nie wymieniłem żadnej części.
 6. Musisz podać jakie masz kable - najlepiej w formie zdjęcia. Załącznik bimetalowy musi być w tej puszce i to dzięki niemu urządzenie działa. Rzadko bywam na tym forum, mam nadzieję, że rozgadani forumowicze mnie wyręczą ;D
 7. Ok małe odświeżenie tematu. Swój sprzęt opakowałem w bardziej estetyczną "ramkę" ;]
 8. Jak Wy takim szczegółem chcecie zrobić cały projekt to nawet sobie tego nie wyobrażam... Pozytywnie!
 9. Czy w tej armacie nie jest czasem lufa za cienka ?
 10. Wg mnie też jest ok ;] a BAT wyglądał tak ;] :
 11. Wnętrze widać po podniesieniu wieży ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.