Jump to content

Mare_K

Members
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bytom
 1. Po prostu cała fotka jest delikatnie przekręcona w prawo. A rurka Pitota faktycznie chyba jest nieco krzywa, ale widać tak miało być.
 2. Takiego jak ten? http://www.mojehobby.pl/products/Zerst-rer-Z31.html
 3. Ale właściwie to jaki okręt kleiłeś, który miał gruszką dziobową?
 4. Gdyby nasz kolega trzymał się tylko swoich wątków to słowa bym nie powiedział. Niestety jego irytujące posty rozłażą się po całym forum, stąd i moja żartobliwa uwaga. Wiem, że Administracja nie wydzieli mu osobnego działu. Niestety... PS. Solo, Tiger faktycznie nawet wyszedł...
 5. Składam formalny wniosek do Administracji o utworzenie osobnego działu dla użytkownika Solo i jego problemów/ wątpliwości/ zapytań modelarskich!
 6. Robiąc kolejny testowy pozostań proszę na PWM-ie, a tutaj wrzuć tylko galerię.
 7. Nie jestem pewien, czy forum modelarstwa plastykowego jest właściwym do zadawania takich pytań. Ale może się mylę...
 8. Fajnie, fajnie, ale dalej nie rozwiązałeś jednej z głównych wad 29-tego, a mianowicie małego zasięgu. Może dorzucisz jakieś zbiorniki konforemne wzorem tego co projektowano kiedyś dla Su-27?
 9. To ja sugeruję nieco inną wersję - stare MiGi zostały odświeżone, przedłużono im resursy i... przebudowano na bezpilotowce. Taktyka ich wykorzystania przewiduje wysyłanie ich przed głównymi siłami, gdzie "czyściłyby" drogę dla maszyn uderzeniowych drugiej fali i ustalały położenie sił nieprzyjaciela. Powiększona kabina kryła by elektronikę + łączność satelitarną, do tego dodatkowe stateczniki poziome z przodu dla zwiększonej manewrowości. Do tego komplet uzbrojenia pow.-pow. + zbiorniki podwieszane + końcówka do tankowania w powietrzu.
 10. Obawiam się, że będzie wyglądał dość pokracznie. Wypchnięcie kabiny w górę spowoduje, że kadłub w tym miejscu będzie nieproporcjonalnie wysoki, a sama osłona kabiny nieracjonalnie duża. Tyle moich 3 groszy...
 11. Tępy ch...j, to może kiepska nazwa, ale nose-art z napisem "Śmierć tępym ch..jom!" byłby już bardzo interesujący
 12. "Jebzdzidylaserowej" brzmi lepiej niż dumnie!
 13. Prowadnice na końcach skrzydeł byłyby o tyle niepraktyczne, że są dość wysoko umieszczone. Obsługa naziemna nieźle by pewnie pomstowała na takie rozwiązanie. A WRE to Walka Radiowo-Elektroniczna i wykonuje się ją zazwyczaj takimi dynksami:
 14. Co do uzbrojenia to sugerowałbym: pod kadłub jakiś zasobnik WRE, po obu stronach kadłuba (nad działkami) po wyrzutni Sidewinderów i po dwa pylony pod skrzydłami (przez większe śmigła może nie być wystarczająco dużo miejsca dla kolejnych pylonów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.