Jump to content

Sebastian77

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Dawno tu nie zaglądałem i aż mnie szarpnęło jak zobaczyłem efekt końcowy. To w zasadzie sztuka sama w sobie. Aż mi się nie chce kontynuować mojej pracy bo to nie ma sensu. Czekam na kolejny Twój model.
 2. Ładnie się zaczęła twoja relacja. Niestety mnie nie obejmują ferie i czasu jak na lekarstwo. Ale tobie życzę wytrwałości.
 3. Właśnie dziś dostałem paczkę z zamówionym Manem i "Sunshield" Trailer. Masakra, już zapomniałem że to zamówiłem. Dokładnie miesiąc. Po takim oczekiwaniu przeszła mi ochota do składania. W zasadzie to i tak brak czasu oddala plany montażu FH 16. Jednak nie odpuszczę i wrócę do projektu.
 4. Ładnie się zapowiada ta budowa. Fotki by się lepsze przydały bo na tych mało wyraźne. Co do malowania to może w trakcie budowy coś Cię natchnie. Nie spiesz się to nie wyścigi. Powodzenia, będę tu zaglądał.
 5. Śliczne to złote. Pozostałe też niczego sobie. Ale proponuje pokarz każdy osobno i dokładniej bo warto chyba pooglądać. Powodzenia w dalszych pracach.
 6. Scania wyszła Ci ok. Fajny lakierek. Czekam na kolejne.
 7. Bardzo ciekawy pomysł. aktem jest że skrzynia trochę przegięta, ale to może wynikać ze "złego użytkowania w czasie przewozów" tego Merca. Zapodaj jakieś lepsze fotki to się dokładnie człowiek poprzygląda.
 8. Coś mam dziś pecha. Rano ta szpachla, potem zaliczyłem awarię samochodu i jeszcze nie wiem jak się to skończy, a teraz się dowiedziałem, że sprzedawca u którego zamówiłem DAF-a z naczepą nie ma go na składzie. Skandal, to poco wystawia, że jest dostępny. Ponoć czeka na towar. Jak tu się nie denerwować.
 9. No i jak to bywa czasami plan poszedł się gonić. Położona wczoraj szpachla ITALERI popękała i odchodzi od elementów. Nie wiem dlaczego, czy szpachla stara czy coś innego. Miałem przez sobotę podgonić prace, a tu taka wtopa. Co się mogło stać. Niby "wymasowałem" szpachlę w tubie.
 10. Ja też pozwolę sobie popatrzeć na tą relację bo zapowiada się niezła impreza. Widzę, że dosyć mocno pozmieniasz wersję dostarczoną w pudle. Powodzenia, bo może i ja coś skorzystam.
 11. jonnym - dzięki za propozycje. Nieźle wyglądają, ale przeceniacie chyba moje zdolności. To będzie mój pierwszy model samochodu. To nie to samo co samoloty w bojowych barwach. Oczywiście spróbuje spełnić pokładane we mnie oczekiwania. Co do prac - dzisiaj trochę szpachlowałem elementy ramy, zbiornik, silnik i tylny most. No nie wiem czy szpachla ITALERI to był dobry pomysł. Nie wiem jak długo schnie przed szlifowaniem. Poczekam do jutra może będzie ok. Co do MAN-a to chyba jednak zagospodaruje. Wprawdzie nie ma silnika i podnoszonej kabiny, ale wygląda świetnie.
 12. Truckerek93 - dzięki za bardzo ciekawą propozycję. Warta zastanowienia. Mechanik - co do sprzedaży, to jeszcze się nie zastanawiałem. Jak bym miał sprzedawać to rozumiem, że byłbyś zainteresowany. Nie mogę się zebrać do szpachlowania bo poszłoby szybciej składanie. Mam pytanie skąd zdobyć, ewentualnie jak zrobić super single bo idąc za namową TomaszDudek chętnie bym zamontował do volva.
 13. Naczepa już zamówiona i czekam na przesyłkę. Co do malowania to ciekawe, sam myślałem dla ciągnika o jakimś granacie, czy fiolecie, więc naczepa też może dostać takie barwy. Zobaczymy.
 14. Widzę z przykrością, że nudna ta moja relacja. Dziś podjąłem męską decyzje co do naczepy jaka będzie w zestawie z Volvo. Padło na naczepę z zestawu ITALERI 3822 Man with "Sunshield" Trailer. Oczywiście nie zostanie w fabrycznych malowaniach bo te kalkomanie to lekko tandetą zalatują. Jeszcze nie wiem jak będzie malowana, ale pewnie coś wymyślę. Zamierzam zrobić małe okablowanie (ale bez szaleństw) i może skrzynię na palety - nie wiem czy to jest dobry pomysł - proszę o uwagi. No i zostaje kwestia MAN-a. Będę też się do niego zabierał, ale nie wiem kiedy, bo Volvo idzie strasznie wolno.
 15. Powiem tak - nie mam pytań, to jest mistrzostwo. To ja może jednak nie będę się ujawniał ze swoim dziełem bo to nie ma sensu. Nie mam tyle cierpliwości i zdolności. Zestaw jest super. Gratulacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.