Jump to content

janex

Members
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Oberschlesien
 1. Jeśli chodzi o hosting to polecam PicturePush. A kiedy planowe zakończenie budowy naczepy
 2. Najlepiej jak byś się w ogóle nie udzielał na tym forum. Jak nie wiesz to nie udzielaj rad!!
 3. HAHAHA, no rzeczywiście wygląd stroju jest kluczem do sukcesu. Rozumiem że można się cieszyć ze ManU jest w finale, bo np reprezentują ładny styl gry. Ale żeby się cieszyć z tego powodu ze mają ładne stroje to trochę dziwne. A w finale i tak Barca rozgromi ManU.
 4. Mądre słowa, a po drugie Wojtek weź z tematu wiadomości wywal "zapraszam do oglądania", bo jak ktoś chce to zobaczy a jak nie to nie i według mnie ta część tematu jest bezsensowna.
 5. To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to. Co się tak irytujesz?? To już lepiej nic nie dawać niż paczkę chusteczek. Ty bardzo fajne rzeczy robisz z drewna to co za problem zrobić z 3 paletki a na tym mini paczuszki.
 6. Wojtek ile ty już wydałeś na te gabloty i lustra. Chyba więcej niż za same modele.
 7. Proszę was oduczcie się nazwy TIR. Można powiedzieć ciężarówka, truck czy jeszcze coś innego ale nie TIR. TIR--- Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers") – międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych.
 8. Ciekawy i odważny projekt, oby tylko wszystko wyszło tak jak powinno. A siłownik możesz zrobić z starej anteny z radia, były tez takie lampki z "siłownikami", twój brat ma to w manie.
 9. Nie nie przeprowadziłem się Górny Śląsk - Oberschlesien
 10. Zawieche miałem od kumpla i wiem że już takiej nie ma. A jest bodajże z modelu dafa 95 z italeri. O taki:
 11. Popatrz na 1 fote. Model robię zgodnie z oryginałem.
 12. Na kabinie już położony pomarańczowy. Nie będę już kład kolejnych warstw. Teraz tylko lekko przeszlifować z niektórych śmieci i nic tylko kłaść bezbarwny. Przyłożyłem żółtą kartkę żeby było widać różnicę: No i reszta: Sory za foty z lampą ale się zapomniałem.
 13. Na banko fotomontaż. W Photoshopie da się wszystko zrobić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.