Jump to content

arre

Members
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Góry
 • Interests
  Historia,modelarstwo,komputery
 • Occupation
  Inżynier
 1. Na Twoim przykładzie widać, ile z modelu może wyciągnąć dobra fotografia. Gratuluję.
 2. Byc może to kwestia fatalnego oświetlenia modelu, lecz kamo robi przytłaczające wrażenie. Szkoda, bo oglądając warsztat, spodziewałem się więcej.
 3. Planuje zrobienie podobnego Tygrysa, który polecasz Tomku - Tamiya czy Dragon? PS. Bardzo dobry poglądowy warsztat.
 4. Bardzo ładny model, gratuluję. "Rycerz I" czeka już u mnie w pudelku, z tym że w skali 1:35.
 5. Model wstępnie pomalowany: PS. Jak nakładacie Sidolux?
 6. Klejenie maszkary zostało praktycznie zakończone. Do ukończenia pozostały anteny, gąsienice, koła i podstawa wieży. Reggy, miałeś rację z jakością Voyagera, zapinki narzędzi pochodzą ze zestawu Abera dedykowanego do Jagdtigera. Narzędzia i gaśnica pochodzą z Elefanta (jakimś trafem w pudelku był zestaw do Tygrysa). Uchwyty ogniw na wieży z Tygrysa II.
 7. Planuję "golasa", ewentualnie pozostawienie jednej, środkowej "osłony". Chciałbym wyeksponować gąsienice, oraz zróżnicowaną kolorystykę - powierzchnia po zdjętych osłonach pomalowana będzie w kolorze minii podkładowej.
 8. Z uwagi na brak czasu, prace na modelem posuwają się powoli. Oto postępy: Dodatkowe elementy (siekiera, łopata, gaśnica etc.) będą pochodzić z pozostałości z innych modeli. PS. Proszę o usunięcie przez moderatora moich dwóch pustych postów powyżej - dodałem je przez pomyłkę.
 9. Dziękuję za zainteresowanie. Zestaw Voyagera dotarł w ubiegłym tygodniu, jestem pozytywnie zaskoczony jego zawartością. Powoli robię wannę i dorabiam osłony wydechów z puszki po piwie.
 10. Chciałbym, aby model prezentował się podobnie Posiadam odpowiednie kalki, będę musiał dorobić uchwyty na zapasowe ogniwka gąsienic, mocowanie anteny, przerobić wydechy. Oto link do zestawu Voyagera: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270596766613 Pozdrawiam
 11. Moja kolejna dłubanina Tiger III Ausf. S - E - 100 Nachtjager. Model prosto z pudła, z dodatkow - blaszki Voyagermodel PE35253 (jeszcze w drodze z Chin) Planuje odrobinę przeróbek oraz malowanie sci -fi (dwukolorowe).
 12. Chciałbym przedstawić mój model. Jest to Sd.Kfz 184 Elefant, w malowaniu z Włoch z 1944 roku, pojazd oznaczony numerem taktycznym 124, pochodzący z 1.Kmp./s.Pz.Jg.Abt.653. Warsztat Model Dragon Liny - Eureka XXL Gąsienice - Friulmodel Zimmerit - Atak Italy I I trochę zabawy Pozdrawiam
 13. Prace posunęły się odrobinę do przodu. Skończyłem klejenie, położyłem podkład Surfacer 1200, następnie pomalowałem farbami Vallejo - Dark Yellow, Camouflage Green oraz Dark Red. Wstępnie położyłem filtr z farby olejnej, oraz wash na zimmericie. Jakim kolorem powinienem pomalować wewnętrzną część klapy nad peryskopem? Na zdjęciu zaznaczyłem ją strzałką.
 14. Kolejna uczta dla oka się szykuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.