Jump to content

arre

Members
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Góry
 • Interests
  Historia,modelarstwo,komputery
 • Occupation
  Inżynier
 1. arre

  Tiger I 1/35 (AFV)

  Na Twoim przykładzie widać, ile z modelu może wyciągnąć dobra fotografia. Gratuluję.
 2. arre

  Tiger I 1/35 (AFV)

  Byc może to kwestia fatalnego oświetlenia modelu, lecz kamo robi przytłaczające wrażenie. Szkoda, bo oglądając warsztat, spodziewałem się więcej.
 3. Planuje zrobienie podobnego Tygrysa, który polecasz Tomku - Tamiya czy Dragon? PS. Bardzo dobry poglądowy warsztat.
 4. Bardzo ładny model, gratuluję. "Rycerz I" czeka już u mnie w pudelku, z tym że w skali 1:35.
 5. Model wstępnie pomalowany: PS. Jak nakładacie Sidolux?
 6. Klejenie maszkary zostało praktycznie zakończone. Do ukończenia pozostały anteny, gąsienice, koła i podstawa wieży. Reggy, miałeś rację z jakością Voyagera, zapinki narzędzi pochodzą ze zestawu Abera dedykowanego do Jagdtigera. Narzędzia i gaśnica pochodzą z Elefanta (jakimś trafem w pudelku był zestaw do Tygrysa). Uchwyty ogniw na wieży z Tygrysa II.
 7. Planuję "golasa", ewentualnie pozostawienie jednej, środkowej "osłony". Chciałbym wyeksponować gąsienice, oraz zróżnicowaną kolorystykę - powierzchnia po zdjętych osłonach pomalowana będzie w kolorze minii podkładowej.
 8. Z uwagi na brak czasu, prace na modelem posuwają się powoli. Oto postępy: Dodatkowe elementy (siekiera, łopata, gaśnica etc.) będą pochodzić z pozostałości z innych modeli. PS. Proszę o usunięcie przez moderatora moich dwóch pustych postów powyżej - dodałem je przez pomyłkę.
 9. Dziękuję za zainteresowanie. Zestaw Voyagera dotarł w ubiegłym tygodniu, jestem pozytywnie zaskoczony jego zawartością. Powoli robię wannę i dorabiam osłony wydechów z puszki po piwie.
 10. Chciałbym, aby model prezentował się podobnie Posiadam odpowiednie kalki, będę musiał dorobić uchwyty na zapasowe ogniwka gąsienic, mocowanie anteny, przerobić wydechy. Oto link do zestawu Voyagera: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270596766613 Pozdrawiam
 11. Moja kolejna dłubanina Tiger III Ausf. S - E - 100 Nachtjager. Model prosto z pudła, z dodatkow - blaszki Voyagermodel PE35253 (jeszcze w drodze z Chin) Planuje odrobinę przeróbek oraz malowanie sci -fi (dwukolorowe).
 12. Chciałbym przedstawić mój model. Jest to Sd.Kfz 184 Elefant, w malowaniu z Włoch z 1944 roku, pojazd oznaczony numerem taktycznym 124, pochodzący z 1.Kmp./s.Pz.Jg.Abt.653. Warsztat Model Dragon Liny - Eureka XXL Gąsienice - Friulmodel Zimmerit - Atak Italy I I trochę zabawy Pozdrawiam
 13. Prace posunęły się odrobinę do przodu. Skończyłem klejenie, położyłem podkład Surfacer 1200, następnie pomalowałem farbami Vallejo - Dark Yellow, Camouflage Green oraz Dark Red. Wstępnie położyłem filtr z farby olejnej, oraz wash na zimmericie. Jakim kolorem powinienem pomalować wewnętrzną część klapy nad peryskopem? Na zdjęciu zaznaczyłem ją strzałką.
 14. arre

  M4A1 Tasca 1/35

  Kolejna uczta dla oka się szykuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.