Jump to content

arre

Members
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by arre

 1. Na Twoim przykładzie widać, ile z modelu może wyciągnąć dobra fotografia. Gratuluję.
 2. Byc może to kwestia fatalnego oświetlenia modelu, lecz kamo robi przytłaczające wrażenie. Szkoda, bo oglądając warsztat, spodziewałem się więcej.
 3. Planuje zrobienie podobnego Tygrysa, który polecasz Tomku - Tamiya czy Dragon? PS. Bardzo dobry poglądowy warsztat.
 4. Bardzo ładny model, gratuluję. "Rycerz I" czeka już u mnie w pudelku, z tym że w skali 1:35.
 5. Model wstępnie pomalowany: PS. Jak nakładacie Sidolux?
 6. Klejenie maszkary zostało praktycznie zakończone. Do ukończenia pozostały anteny, gąsienice, koła i podstawa wieży. Reggy, miałeś rację z jakością Voyagera, zapinki narzędzi pochodzą ze zestawu Abera dedykowanego do Jagdtigera. Narzędzia i gaśnica pochodzą z Elefanta (jakimś trafem w pudelku był zestaw do Tygrysa). Uchwyty ogniw na wieży z Tygrysa II.
 7. Planuję "golasa", ewentualnie pozostawienie jednej, środkowej "osłony". Chciałbym wyeksponować gąsienice, oraz zróżnicowaną kolorystykę - powierzchnia po zdjętych osłonach pomalowana będzie w kolorze minii podkładowej.
 8. Z uwagi na brak czasu, prace na modelem posuwają się powoli. Oto postępy: Dodatkowe elementy (siekiera, łopata, gaśnica etc.) będą pochodzić z pozostałości z innych modeli. PS. Proszę o usunięcie przez moderatora moich dwóch pustych postów powyżej - dodałem je przez pomyłkę.
 9. Dziękuję za zainteresowanie. Zestaw Voyagera dotarł w ubiegłym tygodniu, jestem pozytywnie zaskoczony jego zawartością. Powoli robię wannę i dorabiam osłony wydechów z puszki po piwie.
 10. Chciałbym, aby model prezentował się podobnie Posiadam odpowiednie kalki, będę musiał dorobić uchwyty na zapasowe ogniwka gąsienic, mocowanie anteny, przerobić wydechy. Oto link do zestawu Voyagera: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270596766613 Pozdrawiam
 11. Moja kolejna dłubanina Tiger III Ausf. S - E - 100 Nachtjager. Model prosto z pudła, z dodatkow - blaszki Voyagermodel PE35253 (jeszcze w drodze z Chin) Planuje odrobinę przeróbek oraz malowanie sci -fi (dwukolorowe).
 12. Chciałbym przedstawić mój model. Jest to Sd.Kfz 184 Elefant, w malowaniu z Włoch z 1944 roku, pojazd oznaczony numerem taktycznym 124, pochodzący z 1.Kmp./s.Pz.Jg.Abt.653. Warsztat Model Dragon Liny - Eureka XXL Gąsienice - Friulmodel Zimmerit - Atak Italy I I trochę zabawy Pozdrawiam
 13. Prace posunęły się odrobinę do przodu. Skończyłem klejenie, położyłem podkład Surfacer 1200, następnie pomalowałem farbami Vallejo - Dark Yellow, Camouflage Green oraz Dark Red. Wstępnie położyłem filtr z farby olejnej, oraz wash na zimmericie. Jakim kolorem powinienem pomalować wewnętrzną część klapy nad peryskopem? Na zdjęciu zaznaczyłem ją strzałką.
 14. Kolejna uczta dla oka się szykuje.
 15. Klasyka dla wielbicieli Tygrysów. Odwzorowane detale i wiedza merytoryczna na temat modelu robią wrażenie. Tak jak wspomnieli koledzy, brakuje odrobiny zacieków, ale to zapewne zboczenie tego Forum
 16. Odważne brudzenie, sam bym się na takie nie odważył. Meczę się nad tym samym modelem Dragona, Twój warsztat to dobra lekcja poglądowa na temat postarzania. Gratuluję, piękny model.
 17. Niepokoją mnie tylko pociski na płycie silnika.
 18. Mi siatka się podoba. Czołg wykonany jest poprawnie, chociaż zdjęcia psują efekt. Zainwestuj w płyn zmiękczający kalki, mała buteleczka starczy Ci na kilka lat. Co do figurantów - sam ich nie robię, bo nie potrafię. Jeżeli czujesz się na silach i przyszłości możesz robić lepsze, można je potraktować jako pierwszą nieudaną próbę
 19. Mirku, gratuluję tempa. O ile dobrze policzyłem, to Twój trzeci model na warsztacie. Zimmerit - klasa. Pozdrawiam
 20. Zakupiłem ostatnio ulepszony model Dragona:
 21. arre

  "LULUBELLE"

  Czekałem, czekałem i końcu się doczekałem Przyglądałem się warsztatowi, kawał dobrej roboty. Czy jedna z gąsienic trochę nie lewituje?
 22. Dziękuję Mirku. Zdecydowałem, iż model będzie przedstawiać pojazd oznaczony numerem taktycznym 124, pochodzący z 1.Kmp./s.Pz.Jg.Abt.653. (zdjęcie pochodzi ze strony http://grayknight.narod.ru). Na chwilę obecną dokupiłem jak napisałem w poście powyżej, zimmerit Atak - Italy I, liny Eureka XXL oraz (a jednak) gąsienice Friulmodel ATL - 23. Sklejone zawieszenie Delikatnie przetarta wieża - głownie zaokrągliłem krawędzie oraz przygotowałem powierzchnie pod zimmerit i położenie warstwy szpachli Skleiłem również koła - Friule zawierają przednie, więc te na zdjęciu są tylko dla ozdoby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.