Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Andrzej_LK last won the day on October 11 2019

Andrzej_LK had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

Personal Information

 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  historia, modelarstwo i inne...
 • Facebook
  https://www.facebook.com/tankyoumodelsandrzejlisku

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Trudno mi sobie wyobrazić Adlera w 1944 roku.
 2. Jak zapewne wszyscy się już domyślają, nasz Festiwal nie odbędzie się w zapowiadanym terminie. Mieliśmy przez jakiś czas nadzieję, że sprawy potoczą się inaczej. Tegoroczny Festiwal przekładamy na przyszły rok, będziemy informować o nowych terminach. Niech wirus was omija, żebyśmy mogli się spotkać w lepszych i bezpieczniejszych czasach.
 3. Bardzo ciekawa praca. A Alternatywy 4 wiecznie żywe.
 4. Baza jest bardzo za ciemna.
 5. Czasy zapanowały bardzo niepewne. Na razie wciąż wierzymy, że nasza wystawa się odbędzie chociaż zależy to od wielu czynników na które nie mamy wpływu. Póki co następne informacje o programie. Program XI Festiwalu Kultury Modelarskiej, Olsztyn 18-19.04.2020 Sobota 18.04. 09.00 – 14.00 Przyjmowanie modeli na wystawę. 14.00 – Pokaz technik malowania i weatheringu modeli Warhammer – Grzegorz Pilarski Iron Keep Studio. 15.00 - Warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieży – okazja, żeby samemu spróbować skleić model lub pomalować figurkę – poprowadzi młodzież modelarska Martyna Lis-Kujawska, Marcin Targoński i Wojtek Baniewski. 19.30 Integracja Pub Rabarbar Niedziela 19.04 09.00 – otwarcie wystawy. 11.00 – 13.00 Pokaz technik malowania modeli – Artur Wałachowski. 14.00 Zakończenie wystawy, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
 6. Jaki to zestaw Flajhołka? Bo oni chyba do "N" nie dojechali jeszcze?
 7. Nasi dobroczyńcy powiększają pulę nagród - otrzymaliśmy już wsparcie od firmy Yahoo oraz z Agencji Mienia Wojskowego. Bardzo dziękujemy
 8. Kurierzy już przynoszą paczki. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie Festiwalu. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się wahają, co wybrać z kalendarza imprez.
 9. Radek model jest zajepiękny i cacany. Rewelacyjne odcienie kolorów. A lot był transatlantic.
 10. Super, w twoim wykonaniu będzie na pewno cudeńko. Chcesz kwity?
 11. Ciężarówka, asfaltowiec czy wrecker?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.