Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Andrzej_LK last won the day on October 11

Andrzej_LK had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

Personal Information

 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  historia, modelarstwo i inne...
 • Facebook
  https://www.facebook.com/tankyoumodelsandrzejlisku

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Wrota zaliczyły potężnego dzwona to i woda się zaczęła przelewać... efekt przecieku uratuje sytuację.
 2. Dziękuję za wszystkie opinie. Cieszę się, że Kraz się podoba. A diabeł jak zawsze w szczegółach... Jak pisałem powstał trudny kompromis między chęciami a możliwościami i cierpliwością. W pracy jest sporo punktów dyskusyjnych, niektóre zauważyłem sam, na inne dopiero zwróciliście mi uwagę. Czy za płytko? Nie wszystko pod ziemią musi być głęboko. O śladach po łyżce na wieży teciaka myślałem, ale zabrakło wyobraźni jak je zrobić. Działo L-11 jest wklejone dobrze. Górki wybranej ziemi są zaznaczone, ale na zdjęciach rzeczywiście nie rzucają się w oczy. Może wywieźli wcześniej gruzowikiem 🙂 . Łyżka jest nieco wypolerowana, pewnie za słabo, o podeście nie pomyślałem, nie mam doświadczenia z koparkami....No i tytuł - w zamierzeniu model ma zaliczyć parę wystaw międzynarodowych. Digging in the past to nawiązanie do piosenki Petera Gabriela Digging in the dirt, ale pewnie słabo wyszło. Gdybym miał zaczynać raz jeszcze to pewnie pomysł "przegląd po zimie" byłby najlepszy. Praca nad Krazem to nowe doświadczenia, sporo się nauczyłem. Nie mam nic więcej na swoją obronę 🙂
 3. Niestety, nie udało się uniknąć kolizji, w kalendarzu modelarskim robi się bardzo ciasno. Mamy nadzieję, że jesteśmy wystarczająco daleko i przyciągniemy tych, którym bliżej na Warmię niż do Wrocławia.
 4. No i koniec. Efekt to jak zwykle trudny kompromis między chęciami i możliwościami. Dziękuję wszystkim, którzy zaglądali do warsztatu, to wiele dla mnie znaczyło w chwilach zwątpienia. Miłego oglądania.
 5. Na spokojnie po paru dniach - dziękujemy za imprezę, jak się okazało największą w Polsce. Co na plus - bardzo dużo. 1. Pomysł i brak kompleksów wobec innych dużych wystaw. 2. Promocja, szata graficzna, oprawa..... 3. Ciekawe pomysły na nagrody promujące najróżniejsze dziedziny modelarstwa. 4. Całkiem fajna sala. 5. Jeżdżące eksponaty, Darth Vader i jego ekipa :-), 6. Rzadko spotykany rozmach imprezy. 7. Warsztaty mistrzów - było na co popatrzeć. 8. Zaplecze gastronomiczne i duża giełda - słowem wszystko o czym modelarz może zamarzyć. Na minus - 1. Połączenie punktu wydawania kart z rejestracją na miejscu, w dodatku w bardzo ciasnym miejscu. 2. Ilość kategorii, która chyba przekroczyła wartość krytyczną - warto pomyśleć o zmniejszeniu tej liczby. 3. Najsłabszą częścią było zakończenie - o nagłośnieniu już była mowa, szkoda, że nie przeorganizowano sali żeby stworzyć więcej przestrzeni na ceremonię. 4. Najcenniejsza (dosłownie) polska nagroda modelarska czyli Oskar wręczany był przy pustoszejącej sali - chyba można było wcześniej. 5. Najsłabszy element - podział nagród rzeczowych. Organizatorzy zgromadzili największą chyba pulę nagród w historii imprez modelarskich w Polsce. Zasady ich rozdzielenia (poza oczywistym obdarowaniem młodzików i juniorów) pozostają jednak tajemnicą. Zdecydowana większość medalistów wśród seniorów odeszła od stolika z miłym prezentem w reklamówce, najczęściej o znacznej wartości. Niestety, była też grupa laureatów, którzy mogli liczyć tylko na dyplom i medal. Trudno było zrozumieć, dlaczego medaliści dzielą się na sort lepszy i gorszy. To tyle obserwacji, życzę rozwoju i jeszcze lepszej imprezy za rok.
 6. Zapraszamy już teraz do Olsztyna na XI Festiwal Kultury Modelarskiej z II Memoriałem poświęconym Lechowi Dunajewskiemu. Więcej informacji wkrótce, rezerwujcie terminy w kalendarzu 🙂
 7. Do tego musi to być zdecydowanie jaśniejszy kolor bo później stracisz efekt. Rewelacyjne do takich robótek są kredki AK.
 8. Zrób przetarcia nitów jaśniejszymi odcieniami kolorów kamuflażu.
 9. Mam pytanie - nie byłem jeszcze w Bielsku Białej - czy muszę zaczynać od klasy Hobby czy mogę od Masterów ?
 10. Chwilowo z fotkami jest kłopot - najpierw model 🙂 i jeszcze parę spraw, które chcę do Bielska Białej zakończyć 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.