Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Andrzej_LK last won the day on March 18

Andrzej_LK had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  historia, modelarstwo i inne...
 • Occupation
  nauczyciel
 • Facebook
  https://www.facebook.com/tankyoumodelsandrzejlisku

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Trochę mnie tu nie było. Eksperymenty, zmywanie farby i inne przygody. Na razie jest tak.
 2. Już wstaję do oklasków na stojąco ale poczekam do galerii ☺️
 3. Jego Wysokość jest piękny. Będą słupy wody?
 4. Wyniki Festiwalu oraz fotorelacja naszego klubowego kolegi Piotra T. są już dostępne na naszej stronie internetowej https://modelarze.olsztyn.pl/index.php/blog/ Dziekujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok :-)
 5. Przepraszam, tu nasze niedopatrzenie. Kolekcja to min. 3 modele powiązane tematycznie. W przypadku problemów z rejestracją proszę o kontakt z naszym informatykiem przez strone klubu na FB lub naszą stronę www.modelarze.olsztyn.pl
 6. Piękny PIĘKNY PPPIIIĘĘĘKKKNNNYYY! Prawdziwa radość dla oka i kawał kunsztu modelarskiego.
 7. Ważny szczegół - jazda pojazdami SKOT i T55 na wycieczce do Mrągowa odbędzie się tylko wtedy, gdy uczestnicy zdecydują się na dodatkową odpłatność. Za czołg jest to 30 zł (wszyscy muszą się zdecydować), za SKOTA 20 zł - minimum 20 osób. Właściciel nie zaczął jeszcze sezonu i musi przygotować pojazdy. Deklaracja udziału w jazdach jest na formularzu zgłoszeniowym modeli na naszej stronie, jeśli ktoś się już zarejestrował może edytować swoje zgłoszenie. Zapisy do środy 27.03 bo potrzeba dwóch dni na ewentualne przygotowanie sprzętu.
 8. Pora na niespodziankę - długo się do niej przygotowywaliśmy. Dzięki wytrwałym staraniom naszego klubowego kolegi Andrzeja marzenie stało się rzeczywistością. W sobotę 30 marca zapraszamy brać modelarską na wycieczkę autokarową do Mrągowa, gdzie mieści się muzeum pojazdów wojskowych. Wycieczka planowana na godzinę 13.30. Link do muzeum i zbiorów: http://muzeum.mragowo.pl/ Uczestnicy mogą liczyć na przejazd w dwie strony i ubezpieczenie wycieczki oraz wstęp do muzeum. Opcjonalnie możliwe są przejażdżki SKOTEM oraz czołgiem T55 za dodatkową odpłatnością. (Warto na wszelki wypadek zabrać własny prowiant.) Osoby zainteresowane proszone są o zapisy na naszej stronie internetowej, formularz będzie do dyspozycji od czwartku.
 9. Do twoich czołgów jestem przyzwyczajony, trzymasz poziom. Ale z figurkami to przeszedłeś samego siebie, rewelacja.
 10. Wiadomość z ostatniej chwili - do grona dobroczyńców Festiwalu dołączył pub Rabarbar (podobno najbardziej wyluzowany pub w Olsztynie) - odbędzie się tam integracja. Właściciel obiecał bezpłatne pierwsze piwo dla każdego pełnoletniego modelarza. Podczas Festiwalu zapraszamy także na modelarski bookcrossing. Jeśli masz niepotrzebne książki które zalegają w piwnicy lub na strychu, plany, arkusiki kalkomanii, jeśli nie wiesz co z tym zrobić a nikt tego nie chce kupić na portalu aukcyjnym... przywieź na Festiwal. Może komuś innemu się przyda. Uczestnictwo w bookcrossingu jest bezpłatne - to znaczy przekazując fant nie oczekujesz zapłaty a bierzesz za darmo. Dwa kartony książek i różnych drobiazgów już czekają na nowych właścicieli. Zapraszamy do przyłączenia się. To jeszcze nie koniec informacji, w przyszłym tygodniu ogłosimy WIELKĄ NIESPODZIANKĘ. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na bieżąco aktualizujemy listę sponsorów i nagród specjalnych. Zapraszamy do Olsztyna :-)
 11. Bardzo cieszy oko! Jak mówi mój mistrz cud, miód i orzeszki z boczkiem.... czy jakoś tak :-)
 12. Parę godzin później. Kompromis między chęciami i umiejętnościami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.