Jump to content

Andrzej_LK

Members
 • Content Count

  2,189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Andrzej_LK last won the day on August 2

Andrzej_LK had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Personal Information

 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  historia, modelarstwo i inne...
 • Occupation
  nauczyciel
 • Facebook
  https://www.facebook.com/tankyoumodelsandrzejlisku

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Z Olsztyna przyjadą dwie Baby Pruskie - na najlepszy model plastikowy i kartonowy, można wpisać na listę nagród. I mam pytanie - czy będzie jakaś giełda modelarska typu "pchli targ", na której można pohandlować tym, co ma się w szafie?
 2. Dziękuję za dobre słowa. Trochę mnie tu nie było (życie, wakacje, praca itd.). Teraz powoli zmierzam do końca. Specjalnie dla Grzesia piaskownica - na razie wygląda tak, będzie jeszcze trochę zieleni i co mi tam do głowy przyjdzie. Kraz się chyba zmieści.
 3. Niesamowita robota, wyrazy podziwu.
 4. Dziękuję za dobre słowo, Lipa masz rację z tymi obiciami ale na poważniejsze zmiany już chyba za późno, zastanowię się. Model na premierze w Elblągu dostał 3 nagrody specjalne, w tym "Zacną sztukę" od IPMS Warszawa. Jak na model w którym brakuje jeszcze paru drobiazgów to chyba nieźle. Na razie zawieszam warsztat ze względu na dłuższy urlop ale pod koniec lipca zacznę produkcję piaskownicy - specjalnie dla Grzesia 🙂
 5. Trochę podciągnąłem robotę, stan na ok. 90%. Mimo to Kraz miał premierę na V Elbląskim Festiwalu Modelarskim, nawet z powodzeniem.
 6. Dziękuję za kameralną i bardzo miłą imprezę.
 7. Marudek - dla mnie jesteś mistrzem pracy od podstaw. To, co potrafisz wystrugać i pomysłowość robi wrażenie. Z drugiej strony malowanie jest przynajmniej poziom niżej. Jak mówił mój ulubiony instruktor - "tutaj jest przestrzeń do pracy". Rozjaśnienia, wash i bardziej zróżnicowane brudzenie byłyby wisienką na tym smakowitym torcie. Czekam na dalsze projekty.
 8. Ty byś takiego wystrugał od podstaw w 1:144 albo nawet 1:288 🙂
 9. Biały to niezłe wyzwanie. Kibicuję 🙂
 10. Zapraszam, z własną piaskownicą lub bez niej. A specyfiki są różne.... najlepiej działają te powyżej 40% 🙂 to znaczy woda 60 a farba 40.... czy jakoś tak 🙂
 11. Bo to królewska skala jest 😉 Grześ - piaskownica będzie specjalnie dla Ciebie 🙂
 12. To dłubię dalej. Czas na łyżeczkę 🙂
 13. Z Olsztyna przybędą dwie baby pruskie - za najlepszy model plastikowy i kartonowy w opinii Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.