Jump to content

Gadas_75

Members
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jastrzebie Zdroj
 1. Ale, o co Wam chodzi? Jak cytrynka, to i cytrynowa skórka A tak na serio, to nie ma się co stresować, zawsze można poprawić, a na błędach najlepsza nauka.
 2. Jak zwykle trzymasz wysoki poziom, trochę szkoda, że turbiny nie będą widoczne. A co do kolorów to pokrywa zaworów i pasek klinowy znacznie odbiegają od wzorcowego zdjęcia. O ile jeszcze pokrywa zaworów może być, bo to już kwestia tunera, to pasek klinowy stanowczo do poprawy Wiem, wiem, czepiam się, ale to Ty sam przyzwyczaiłeś nas do takiego wysokiego poziomu
 3. Ja pastę Tempo używam do samochodów, ale w skali 1:1, do modeli używam past Tamiya Compound, ale wszystkich trzech, w odpowiedniej kolejności.
 4. Ja daję podkład bez względu na to czy kolor będzie inny, czy taki sam jak kolor plastiku.
 5. Oceń sam: http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=56071&start=15
 6. Pasty samochodowe mogą być za bardzo ścierne, do modeli lepiej zastosować pasty Tamiya:
 7. Więc na pewno taki perfekcjonista jak Jacek tego nie przeoczył.
 8. A są jakieś farbki z którymi nie trzeba kombinować tylko się je wlewa i maluje? Vallejo AIR są gotowymi farbami do aerografów, wlewasz i malujesz, nie trzeba nic dodawać. Ale tylko AIR, Vallejo bez AIR trzeba rozcieńczać.
 9. Piękne modele i jakie tempo, widać, że moc jest z Tobą Też kiedyś budowałem modele w takim tempie, może nawet szybciej, jednak jakość wykonania była raczej mierna
 10. Podoba mi się ten kolor. Jaka to za folia?
 11. Chodzi raczej o opadającą linię przetłoczenia.
 12. Przy kolorze niebieskim, żółty akcent jest jak najbardziej na miejscu.
 13. Jacku! Na co jeszcze czekasz? Podpinaj zbiornik z benzyną, akumulator i odpalaj. Miałem w tym roku nie jechać o Bytomia, ale jak patrzę na te silniki, to jednak będę musiał zmienić plany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.