Jump to content

krecik

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Czołg Sherman, który zrobiłem sobie na potrzeby gry DUST TACTICS http://www.dust-tactics.com/home.aspx, taka alternatywna druga wojna światowa. Poniżej kilka fotek i link do strony z pełną galerią. Link: http://dustbrothers.pl/sherman-m4a3e8-some-words-about-concept-and-model-itself/ Komentarze mile widziane.
 2. Całkiem, całkiem. Sympatyczna pancerka
 3. krecik

  T-55a 1/72

  Przy tym cudeńku z moimi teciakami to się mogę schować pod stół. Szacun wieki.
 4. krecik

  T-55a 1/72

  Oj wielki szacun. Moje modeliki to odpadają przy tym cacku
 5. Szacunek, zdecydowanie fajne . Tym bardziej, że sam uwielbiam i robię współczesną pancerkę.
 6. Szacunek nieźle idzie.
 7. Super. Widać, że już idzie realizacja T-72 w konfiguracji zniszczonej. To co mnie również kręci. Czytam, oglądam i kibicuje.
 8. krecik

  Polonic

  Fajniutki twój teciak będzie Ja mam też revella t-72. Chciałbym go zrobić po iracku. Gdzie znajde dobrą dokumentację.
 9. No to kibicuje. Jutro wolne, zrobie fotki skrzynek i innych bambetli. Również namierze, co to za zestawy CMK do upgrade-u wozów USA z DStorm.
 10. KM z PST wykorzystałem w T-54, gdzie wsadziłem metalowe gąski. Dlatego taki jest no i klops.
 11. krecik

  T-55a 1/72

  Niezła robótka, w moim t-62 sięgnę też po blaszki. Widzę, że będzie wnętrze - szacunek. Powodzenia na dalszym etapie prac.
 12. Witaj, Bardzo dziękuję za fotki. Przydadzą się. Oczywiście, że nie będzie kostki. To taka była tymczasowa podstawka.
 13. Dziękuję wam za komentarze. Po obejrzeniu kolejny paru fotek usunąłem bambetle z kuperka. Tak na zdrowy rozsądek mogły się zjarać nawet, a przynajmniej osmalić. Co do załogantów, to może podmienię jednego na kombinezon. To są kolesie z Preiser Zestaw 1 - http://www.jadarhobby.waw.pl/images//preiser/72530.jpg Zestaw 2 - http://www.jadarhobby.waw.pl/images/preiser/72524.jpg - w zestawie jest ich spora gromadka do wyboru. Tak poza tym jakieś inne uwagi. Co do podstawki to wymyśliłem sobie takie story: droga na niej M1025 + M1A1. Z boku spalony T-72, paru chłopaków stoi i myśli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.