Jump to content

rtoipmodest

Members
 • Posts

  1,235
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  CZESTOCHOWA
 • Interests
  lotnictwo
 • Occupation
  elektronik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cóż lepiej nie umiem.
 2. Kamo na lakier z Tesco po 6 złociszy. Vallejo z pędzla. A płasko bo to droga jest.
 3. Masz zdjęcie tego BRDMa z tyłu?
 4. Wielkie dzięki za zdjęcia, bardzo się przydadzą przy modelu Mam zdjęcia tego wozu ze stycznia 2015 i kamo miał wtedy znacznie fajniejsze.
 5. Gelerth modelik w 1/72 więc nie oczekuj nie wiadomo czego, jak bedę doma to prześlę Ci foty WIP.
 6. Inspiracją było foto z FB: tak to wyszło: I cała rodzinka: Z tematów libańskich dojdzie jeszcze jeden lub dwa
 7. Widziałem w Bytomiu. Całość śliczna. Widziałem w warsztacie, że woda trochę siadła. Napisz jak to uzupełniłeś i jak zrobiłeś fale Bardzo podoba mi się też kolor podłoża. Co to takiego? Model na zdjęciach wygląda rewelacyjnie. Z mojego oglądu literatury (Tankograd) wynika, że powinny być dwie anteny, właz lepiej było położyć.
 8. Z tą wodą to też mam doświadczenia, że wszystko siada na Twoich zdjęciach nie widać zapadnięcia. Myślisz o jakiś falach? Było by i naturalnie i mógłbyś podmaskować zapadnięcie.
 9. Tradycyjnie zacząłem od dio. Jest kilka fotek z Libaniu przedstawiających pojazdy pochowane w budynkach. Mnie szczególnie podoba się fotka z Concorda: I moje wypociny: Barierki made in DDR (z kolejki TT): Całość to kwadrat 12x12 cm:
 10. Piękna architektura. Twój wyrób Całość bardzo ładnie zmalowana (świetne dachówki). Najbardziej w fotel wbijają jednak drzwi w murku
 11. Modelik prima sort. Ładne interakcje figurek. Wszystko bardzo przyjemne dla oka. Mam jednak wątpliwości co do drogi. Pomijam jej kolor, bardziej razi mnie faktura. Pojazd wg mnie też powinien być raczej pigmentowany tylko.
 12. Rzeczywiście drugie bardzo OK. Może warto by się zastanowić nad kolorystyką jeśli to jesień. Tego Still Water to pewnie sporo wylałeś. Mocno to siada i nie mam o tym najlepszego zdania. Dlaczego upierasz się na brzozę Bardziej charakterystyczna dla naszych i wschodnich terenów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.