Jump to content

mzmichal

Members
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  No zgadnijcie!!
 • Occupation
  Uczeń
 1. Alternator wisi w powietrzu.
 2. Nie musisz malować całego modelu na niebiesko. Aby uniknąć schodkowego przejścia kolorów to możesz jedną cienką warstwą niebieskiego psiknąć miejsca połączeń kasty z dachem i maską.
 3. Nie znam się na figurkach, ale twoja robi wrażenie. Cieniowanie wraz z krwią wyglądają realnie. Jedyne o poraża to prawa dłoń trzymająca miecz.
 4. Wiem to podstawy przecież są. Chodzi o to, że klej szybciej wyschnie na skórze/wniknie w nią niż pomiędzy dwoma elementami plastikowymi.
 5. Zauważyłem, że kopułka ma tylko 7 połączeń na kable plus na cewkę. O jeden mały punkcik za mało. Dorobiłem bagnet oraz przewody między pompą a gaźnikami. Irytuje mnie zawsze klejenie za pomocą CA Szybciej kleją palce ze sobą niż cokolwiek innego.
 6. Silnik wraz ze skrynia pomalowany.
 7. Zgadza się, szary podkład sprawia że na wierzch "wyłażą" babole. Na drugie pytanie nie znam odpowiedzi. Nie wiem jak zachowuje się szpachla revella.Jeszcze nie miałem jej w łapach.
 8. A może aluminium. Tzn puszka po coca-coli lub po piwie. Sama w sobie jest już okrągła. Pogłówkuj.
 9. Pozbyłem się przewodów paliwowych pomiędzy gaźnikami i pompą. Pomalowałem silnik surfacerem 1000, na wierczh wyszły kolejne babole które przetarłem papierem. I zrobiłem małą przymiarkę. Wykorzystam otwory w ramie, po jednym na stronę z starego układu wydechowego. jutro rano pomaluję silnik lekkim odcieniem pomarańczowego, wieczorem pójdzie druga ciemniejsza warstwa
 10. morfeusz747 a próbowałeś termicznie? Daj numer do dilera.
 11. Duzo ciekawych informacji, podstawy funkcjonowania silnika spalinowego, wtrysku Common Rail itp. Godne uwagi. http://musclecar.neostrada.pl/technika.html
 12. Dzięki za radę, następnym razem pobawię się z taśmą. Sprawdziłem, to jest pompa paliwowa. Jestem na etapie dorabiania nowego układu wydechowego i waloryzacji silnika. Fotki wkrótce.
 13. Czysto, schludnie. Ale brakuje mi czegoś co mogłoby ozywić model. Naniesienie eksploatacji na takiego woła roboczego byłoby wskazane. Widzę postępy w twoich pracach. Gratki za wykonanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.