Jump to content

Paws

Members
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 • Interests
  historia,snowboard,motoryzacja,biała broń
 • Occupation
  logopeda,historyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paws

  Tempest

  Na osłonie chłodnicy niestety łączenie jest widoczne ale na okapowaniu silnika? A co do "usyfienia" samolotu to patrząc na zdjęcia to te maszyny nosiły jednak masę "brudu". Pozdrawiam!
 2. Paws

  Tempest

  Dzięki za uwagi i sugestie co do technik , pomogłeś. Pozdrawiam!
 3. Paws

  Tempest

  Niestety nie..
 4. Paws

  Tempest

  Akurat tego tu nie ma.. kornik_69 Chciałem go mocno ubrudzić w końcu to specyficzny samolot- możliwe że ciut za mocno, chociaż przy braku flesza nie jest tak źle.. Dziękuję za przychylne uwagi na temat malowania mocno pracuję nad technikami pędzla bo "aerka" brak Pozdrawiam!
 5. Paws

  Tempest

  Tempest dostał śmigiełko (trza go będzie jeszcze "zweatheringować" i zapodać żółte końcówki) oraz wewnętrzne klapy podwozia. W kabinie doszedł drążek ale tego nie widać na fotkach Najbardziej cieszy mnie jednak to że nawet przy fleszu kalki academy się nie świecą :-) Pozdrawiam!
 6. Możesz coś blizej na temat nowego Revella? Czym różni się od "starego" zestawu? Pozdrawiam!
 7. Akurat wnętrze to nie problem, gorzej z liniami i nitami. Ale np. przy Revellu wypada rewelacyjnie. Pozdrawiam!
 8. Nie interesowałem się Hobby Bossem..do czasu gdy nie zobaczyłem ich zestawu Miga-3, moim zdaniem jest (pomijając wnętrze które trzeba zrobić od podstaw samemu) bardzo dobry.. link na zestaw: http://mig3.sovietwarplanes.com/mig3/hobbyboss-honza/hobby-review.htm Tu mały wgląd jak prezentuje się po poprawkach w wykonaniu pewnego czecha: http://mig3.sovietwarplanes.com/mig3/hobbyboss-honza/hobby-finished.htm Pozdrawiam!
 9. Paws

  Tempest

  Aktualnie pracuje nad moim drugim Tempestem. Znany zestaw Academy+ blaszki Eduarda z serii zoom. Malowanie tradycyjnie pędzelkiem farbki vallejo i pactra malowanie skończone: Zacząłem prace nad podwoziem: Pozdrawiam!
 10. Gratulacje reggy! Pięknota. Pozdrawiam!
 11. Paws

  Startuję...

  Przepraszam za zaśmiecanie Tnij Waść, tnij.. Pozdrawiam!
 12. Paws

  Startuję...

  Oj dzieciak jesteś i chyba kompleksy Cię dołują.
 13. Paws

  Startuję...

  Czy ja coś piszę o zamykaniu watku??!! Zamykam mąją dyskusję na w/w temat. Dorośnij. A "Piaskownica" odnosi się właśnie do Twojego linku vulgo: ja zapytałem jakie firmy modelarskie uważasz za lepsze od Academy a Ty "walisz" linka abym zobaczył jakie są jeszcze firmy modelarskie (sic!) primo: to mnie obraża secundo: zaczepne działanie nie związane z tematem tertio: nie przeczytałeś tekstu ze zrozumieniem a to ważna umiejętność (dotyczy obu wcześniejszych moich postów) patrz powyżej. quatro: nie mam zamiaru namawiać Cię na modele Academy, sklejaj co chcesz
 14. Paws

  Startuję...

  Co Ty wypisujesz: "wejdź sobie do sklepu (..) bo nie chce misię wypisywać" , piaskownica? Rozumiem ze twierdzisz że wszystko jest lepsze od Academy?! Według mnie lepsza jest tylko Tamiya. Ten sam poziom ma Hasegawa, niektóre wyroby Dragona i Revella-zdania nie zmienię. Dyskusja schodzi na niski poziom, zakończę ją bo staje się "bezproduktywna" i tylko zaśmieca wątek Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.